[quote name='modliszka84']Dominika... Trzeba tę malutką zdjąć. :shake:
Co sie okazało - ona została przywieziona spoza Pabianic... Teoretycznie schronisko nasze ma umowę tylko z miastem Pabianice. Podejrzewam, że gdyby to byłzwykły kundelek to nikt by szumu nie robił. A tak - spoza granic miasta psy powinny byc przewożone do prywatnego schroniska w Łodzi na Kosodrzewiny. No i oni widząc śliczna młodą suczke astkę od razu po nią przyjechali.
Jeden podpisywał papiery w biurze, a nasz pracownik słyszał, jak w tym czasie drugi gadał przez telefon do kogoś, że mają młodą sukę amstafa. :placz:
Załamac sie mozna... Sunia prawdopodobnie poszła do jakiegos handlarza :placz:[/quote]
:angryy: :placz: :angryy: :placz: :angryy: :placz: :angryy: :placz: :angryy: :zly7: :zly7: :zly7: :zly7: :zly7: :zly7: