A co sniegu juz nie ma ? :(
Super pluszak ^^ Ale z hmm z pseudo- chin :P
Niech zgadne... obszczekala, zaatakowala, albo ogarnal ja instynkt rodzicelski? ^^
A na fotki to ja sie usmiecham jak zwykle ;)
Ja niestety programu nie widzialam ale mam zamiar zobaczyc w internecie ;)
Wynik tego badania to super wiadomosc ! :)
I zaglosowalam na Avika w konkursie ;)
Pozdrawiam
[quote name='Nadia86']:) przepraszam ze tak rzadko wpadamy ale mam sesje i jeszcze z Fibula jade na badania dzisiaj..bede wieczorkiem napewno i cos wstawie
Czesc Zuza:)[/quote]
No to czekamy^^
[quote name='Kate I Luka']a cóż to za grzeszne uczynki koleżanka czyni :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:[/quote]
Hyhy nie moja wina ze Ameryka w czasie kryzysu miala tylu przeydentow z beznadziejnymi pomyslami:cool3: Nie sposob tego zapamietac wiec trzeba przygotowac pomoc :evil_lol:
[quote name='_ChiQuiTa_']
[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/ulica.jpg[/IMG]
Moja ulicka :D
[/quote]
Boz... skad ja znam te domki przylepione do siebie:lol:
[quote name='Kate I Luka']Dzień dobry Latające Holendry :multi:[/quote]
Dzien dobry... wieczor ^^
[quote name='KarolaBox']spóźnione, ale szczere życzenia dla sunieczki :loveu:[/quote]
[quote name='Kati']Wszystkiego najlepszego dla Luccy. :loveu:[/quote]
[quote name='Paulina_mickey']mi tez na szczęscie sie ostało kilka ząbków Mickey:-D
wszystkiego naj z okazji 5 m-cy:loveu:[/quote]
Dziekuje :loveu:
A ja ide pisac sciage w slowniku zaraz:razz:
[quote name='Mada&Teodor']Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki :loveu:
Prawie wszystkie, a oprócz buldożków to jeszcze pare innych psiaczków ma bannerki Chefrenka :multi:[/quote]
Np moj bernenczyk^^
[quote name='Korenia']Fotek śniegowych nie ma.. bo śniegu nie ma :placz: ale za to jest ciąg dalszy archiwalnych ;)
Amy z kodami cenowymi :evil_lol:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3848/tnamy56sz4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7227/tnamy57gz5.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Na ile to ja wycenilas :evil_lol:
A co to sniegu juz nie ma ?
Witam^^ Dziekuje w imieniu Lucci za zyczonka^^
Nie zeby jakos specjalnie sie przejela czy cos wrecz zirytowala kiedy wszycy w domu zaczeli ja tlamsic z tej okazji :P
Aaa mam kolejny zab Lucci :D
A kolejny jej sie rusza ale wypluc go nie chce :D
Jeszcze troche i potworek jesc nie bedzie umial ;)