tyle psich nieszczesliwych losów i kazdy z nadzieją na dom, czy ktoś da dom Bonusiowi?
Bono,nie poddajemy się, szukamy dalej:razz: . Bono potrzebuje dobrego domu:lol: . Gamba kiedy będziesz już mógł go odwiedzić i moze jakies zdjęcia pstrykniesz przystojniakowi:loveu:
niestety, wykształcenie i dobra praca nie zawsze idą w parze z miłością i odpowiedzialnością w stosunku do zwierząt:shake: .
Lori hoop po mądry domek:loveu:
ojej Szariczku, nie strasz chorobami, musisz być zdrowy, bo masz takich kochanych swoich ludzi, pieska-braciszka, a tu widzę jeszcze jakiś kotek:lol:
CUDOWNA RODZINA
ho,ho Wieniek, jakie ty towarzyskie życie prowadzisz :loveu: , jak czytam spisałeś się świetnie i pokazałeś się zagranicznym gościom w całej swojej niezwykłej krasie:loveu: