Jump to content
Dogomania

Mazowszanka14

Members
  • Posts

    73
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mazowszanka14

  1. Widać wyraźny postęp. Spojrzenie jeszcze niepewne, ale i to minie.
  2. Dziękuję Ci Agatko za bazarek Ja nie mam już siły pakować i wysyłać słoików. Na wiosnę zrobię bazarek z suszonkami. Jabłek, niestety, w tym roku nie było. Ani jedna jabłonka nie dała jabłek, bo kwiaty przemarzły wiosną podczas nawrotu zimna.
  3. Zdjęcia Murki jak zwykle przepiękne
  4. Dobrze,że Dora zostaje, ale szkoda zamykać wątek. Nawet jak nie weźmiesz tymczasa do siebie to można by spróbować ogłaszać te z kojca gminnego.
  5. Smutno z powodu piesków . Szkoda, że nie da się pomóc wszystkim. Zwłaszcza jednoosobowo. .
  6. Ma bardzo sympatyczny pyszczek. Widać, że będzie kochającym psem.
  7. A co z tym szczeniakiem/młokosem w kojcu ?
  8. Jak te psy pięknieją w DS-ach.
×
×
  • Create New...