-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
Nie rozglądałaś się ostatnio za jakimś zakładem psychiatrycznym w okolicy? :diabloti:
-
Dawaj na wystawę z nim, najlepiej do Rzeszowa w przyszłym roku, to sobie będę podziwiać na żywo :lol:
-
Mniejszej pary nie da rady... Taki ze mnie typ :lol: Na razie odpuszczę sobie wyrzutnie, poćwiczę rękę to będę normalnie daleko rzucać :P
-
ja i tak będę namawiać do barfa ;) Na mojego 20 kg kundla miesięcznie wydaję max 50 zł ;) I wcale nie je biednie ;)
-
Idę jeszcze na spacer z psiarnią a potem spać :) Tak więc wszystkim życzę kolorowych snów, miło by było jak by jeszcze dodatkowo ktoś wyspał się za mnie :siara: Mała na dobranoc :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-o4Fiz91LXQw/UhYs7_h5LRI/AAAAAAAALTc/9Nur2ZknuAo/s640/22-05-2013%20016.jpg[/IMG]
-
[quote name='Marlena:)']Mnie tam merlaki podobają sie najbardziej. :loveu: Są takie mmmm.....merlaczkowe. :evil_lol:[/QUOTE] = [quote name='vege*']Są takie spleśniałe :evil_lol:[/QUOTE] Nie no merle tri są fajne, ale takie zwykłe blue merle, średnio mi osobiście się podobają :) No ale gusta i guściki ;) [quote name='BBeta']Waham się właśnie między merle, a czekoladą, więc bardzo mi pomogłyście... :obrazic: :diabloti:[/QUOTE] Ja stawiam na merle :lol: [quote name='kalyna']od 12 lat o nim marzyłaś? wow :o :splat: jak mogłaś... a kojarzysz mniej, więcej o czym on był? tzn, jaka metoda, czy kompletnie nic nie pamiętasz z niego? uu powinno mi być żal pieseczka, a nie jest :lol: edit. ale mała ma niewinny wyraz pyszczka :loveu:[/QUOTE] No, a czemu? :razz: eeee... Szarpać, szarpać i jeszcze raz szarpać? :diabloti: Jak znajdę to podeślę, a co wybierasz się na OBI z Ciapkiem? :cool3: słusznie :loveu: Ona cała niewinna :diabloti: [quote name='Natalia i Ori']Red merlaki, czeko tri i czeko THE BEST :D (powiedziała właścicielka red merlaka ;))[/QUOTE] Red merle tri :loveu: Ale czeko tri i tak najlepsze
-
[quote name='vege*']No z tym to racja sierści by nie było, ale ja na pudle lubię sobie tylko popatrzeć bo są piękne, ale w przyszłości koło mnie widzę tylko molosy Tu mówię serio, nigdy nie lubiłam burdelków więc takiego nigdy u mnie nie będzie, małe, lekkie, piskliwy szczek, najarany, oj nie nie, dziękuję posiedzę Czymkolwiek [/QUOTE] Ja w tak daleką przyszłość JUŻ nie wybiegam :siara: Co kto lubi :eviltong: Kij od miotły... :diabloti: [quote name='BBeta'] A jaki kolor borderka jest teraz najmodniejszy? :hmmmm: Bo nie mogę się zdecydować [/QUOTE] Najmodniejszy? Ciężko powiedzieć, jak byś zapytała czego najwięcej to prędzej :evil_lol: Mi od zawsze podobały się sobole ( Pamirek :loveu: ) i właśnie czekolady tri. Ale takie czekoladki schodzą na pniu, merlaczki zresztą też :) [quote name='vege*']Ja stawiam, ze pewnie merlak :evil_lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-YEQSw44DKUw/UhYsznhaoyI/AAAAAAAALTE/vMNu4QDUKFI/s640/22-05-2013 013.jpg[/URL] sympatycznie wygląda :)[/QUOTE] I taka jest :grins: [quote name='Marlena:)']Eee z tego co mi opętana na punkcie burdelków mówiła (czyt Luiza) to czekolada :diabloti:[/QUOTE] A kiedy Ci tak mówiłam? :razz: Bo sama nie pamiętam :lol: [quote name='vege*'][B]BBeta[/B] czekolada będzie ci pasowała :diabloti:[/QUOTE] Lubie to! :evil_lol: [quote name='Natalia i Ori']Witam się na tym wątku, mam nadzieję że uda mi się zaglądać regularnie! Luzia trafił ci się super szczeniak, jesteś szczęściarą! Myślę że w przyszłości na niejednych zawodach dacie czadu :D. Jej rodowód + twoja chęć do działania wróżą to jak nic ;). No i czekooo tri <3 . Jeden z moich ulubionych kolorów! Czekolady THE BEST! A na tych zdjęciach wygląda jak mój Ori gdy był mały! Co za słodziak[/QUOTE] Witam i oczywiście zapraszam :) Wiem że jestem, a to w głównej mierze zasługa hodowców, że mi zaufali :loveu: Taką mam nadzieję :) Zgadzam się w 100% :cool3: Na żywo jest jeszcze słodsza :loveu: [quote name='betty_labrador'] to mówisz ze sie obedzie bez obcinania kurczakowi łba i tańców wiibańców to dobrze Nie kuleczka? hmmm żmijka włochata? :D szarpaczek własnej roboty? Przykro z powodu szczureczka [/QUOTE] No nie wiem jak z tymi kurczakowymi łbami - w końcu Pamir na barfie :diabloti: Ale tańce zdecydowanie - NIE! :evil_lol: Nie no po prostu ten okres kulkowatości ma już za sobą, robi się z niej taki szparag bardziej z budowy :lol: Tak, aż tak widać? :oops: Dzięki :( [quote name='agaciaaa']Przecudna mała czekoladka Powiedziałabym, że merlak, ale teraz już mam wątpliwości :diabloti:[/QUOTE] Mi też się zdaje, że merlaki, ale na 100% nie powiem :)
-
[quote name='justysiek']Ja do poniedzialku jestem na lasce tableta :eviltong: [/QUOTE] na lasce tableta... mrrrr brzmi ciekawie :diabloti: A chłopa w domu zabrakło? Czy preferencje nie te :diabloti::diabloti: [quote name='dOgLoV']kilka razy ?? wow , dobra jesteś :diabloti: [/QUOTE] ktoś musi nadrabiać do średniej :evil_lol:
-
Wiem że tu ostrość fatalna ale Heaven minę ma obłędną :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ogMoYc4OEXY/UhYsnJSewYI/AAAAAAAALSU/fTnUJoAWQvE/s640/22-05-2013%20007.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aDu7jqQ1lUA/UhYsrZMlRoI/AAAAAAAALSk/GUCw4T2UaiI/s640/22-05-2013%20009.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1LtWl2B_1rs/UhYshC4SC5I/AAAAAAAALSE/lN2Uoih4R64/s640/22-05-2013%20005.jpg[/IMG] Ile razy patrzę na to zdjęcie to i mi się chce ziewać :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UAK3AKjlscY/UhYsuvrInII/AAAAAAAALS0/R-ZPHRK5jZo/s640/22-05-2013%20011.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YEQSw44DKUw/UhYsznhaoyI/AAAAAAAALTE/vMNu4QDUKFI/s640/22-05-2013%20013.jpg[/IMG]
-
A z tego wszystkiego zapomniałam o jednej ważnej sytuacji napisać... Podczas naszego pobytu na wsi odeszła jedna szczurza dziewczynka - Kesi :( Jak jechałam wszystko było jeszcze ok, nie było nas tydzień, TZ był dać im jeść, pić i zobaczyć czy wszystko gra w piątek - wtedy nic się nie działo, jak wróciłam w poniedziałek mała spała snem wiecznym zwinięta w rękawie :-( Ciri została tym samym jedynaczką :shake: A teraz zdjęcia szczeniaczka z szarpaczkiem: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-41mTTtQuLYI/UhYsYFuCvDI/AAAAAAAALRk/nMOv1lF8R-E/s640/22-05-2013%20001.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-n5SNVFwBtJA/UhYsZlE1XYI/AAAAAAAALRs/ojGyBPFwcTo/s640/22-05-2013%20002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RMmaqV2jkqk/UhYsboiL0gI/AAAAAAAALR0/MZE6s3-FPSI/s640/22-05-2013%20003.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SVQwfzGPCQs/UhYsftAcPmI/AAAAAAAALR8/gfkn5MrYvKw/s640/22-05-2013%20004.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0D0QRofGnm8/UhYslFeY2tI/AAAAAAAALSM/dAb_ay95mow/s640/22-05-2013%20006.jpg[/IMG]
-
[quote name='vege*']Dla mnie i pudel byłby samobójstwem :diabloti: No to mnie w takim razie nikt nie odwiedzi bo nie będę miała burdelka never :diabloti: To ja wolałabym sobie prędzej strzelić w łeb :diabloti: I wszystko jasne :evil_lol:[/QUOTE] czemu? Ogolić na łyso to przynajmniej problemu z sierścią nie ma ;) Zarzekała się żaba błota... :diabloti: Czym? :cool3:
-
[quote name='vege*']To jak nie wystarczy to na dogo się nie pokarzemy :diabloti:[/QUOTE] No to nie :obrazic: [quote name='xxxkaluniaxxx']Przylazłam pogratulować burdelka :lol:Niech się diabełek zdrowo chowa :p piąteczka :evil_lol: ja se prędzej pudelka sprawie niż burdelka [/QUOTE] Dzienkujem :evil_lol: Pudla? Hmmm ja tam do nich nic nie mam jeśli chodzi o charakter... Ale wygląd :siara: nie mój typ po prostu ;) [quote name='kalyna']ale nie byle jaki szczeniak :evil_lol: musi być Borderek :lol: a nie masz pozapisywane na kompie? to to najważniejsze :cool3: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-tsZjZbrtyL4/UhFG9vCbPSI/AAAAAAAALQY/r5dwL9t2xRc/s640/05.05.2013 144.jpg[/URL] wykończyłaś szczeniaka :evil_lol: ale mała miała super socjal [/QUOTE] O tak borderku rulez :loveu: A tak serio to kto by pomyślał, że tak dziwnym zbiegiem okoliczności po 12 latach spełnię swoje marzenie :loveu: no właśnie nie... sama jestem na siebie zła, bo miałam gdzieś po angielsku artykuł na temat wzmacniania aportu :roll: szukałam ale nie da rady, wtedy jakoś przypadkiem na niego wpadłam :shake: Codziennie ma taki :diabloti: Bo ja zła pańcia jestem :siara: [quote name='agaciaaa']To by była powolna i bolesna śmierć :evil_lol: Nie no lepszy borderek oczywiście, ale przy każdym szczeniaczku Ci się galeria ożywi :diabloti: Luzia dawaj nowe foty, teraz musi być dużo fot [/QUOTE] Czemu od razu śmierć? Rasistki jesteście! O! :diabloti: Jakieś tam mama... :siara: [quote name='betty_labrador']hej :) przychodzimy odwiedzic i nawiedzic :diabloti: fajna ta mała taka kuleczka słodka :) a teraz to tak-wszyscy co nie maja ruchu na fotoblogu dogo kupuja szczeniaka-pomocne narzędzie :evil_lol: :lol:[/QUOTE] e no, powaszym nawiedzeniu raczej egzorcyzmów potrzebować nie będę więc witam serdecznie :lol: jaka tam kuleczka :eviltong: ona żadna kuleczka nie jest :lol:
-
[quote name='a_niusia']im szybciej, tym lepiej, gdyz w klasie bejbi mozna robic siare. ja sie musze zglosic jako zagraniczny wystawca, ale i tak sie zglaszam:))[/QUOTE] No wiem tylko nie chce mi się jechać do związku i załatwiać tych wszystkich papierków teraz, myślałam zapłacić składkę za przyszły rok i od razu wyrabiać rodowód. Ale fakt w klasie bejbi jest najbardziej lajtowo na początek. [quote name='vege*']Luzia ale masz ruch w galerii :evil_lol:[/QUOTE] Normalnie jak nie u mnie :lol: [quote name='agaciaaa']Od biedy mały słodki niufek też może być :cool3:[/QUOTE] od wielkiej biedy :diabloti: [quote name='vege*'] Myślisz, że niufek wystarczy? :hmmmm:[/QUOTE] nie chcę Cię dołować, ale... NIE nie wystarczy :evil_lol:
-
nie no ja wcześniej niż w przyszłym roku nawet nie próbuję, może zadebiutujemy w Rzeszowie na początku roku, bo blisko i dojazd fajny - na pierwszy raz w sam raz :)
-
[quote name='a_niusia']ej a bedziecie sie wystawiac?[/QUOTE] Na kilku wystawach mam zamiar się pokazać, ale to tak dal zabawy :) Muszę sie jeszcze na tym polu dokształcić bo zielona jestem :evil_lol:
-
[quote name='a_niusia']ej wszyscy, ktorzy mowia, ze ma slodka mordke bajeruja:))))))[/QUOTE] hahaha wydało się, wszyscy to zakłamane świnie :diabloti:
-
[quote name='zahirka11']świetna jest :D a imię cudne, ciekawe czy będzie odzwierciedlało jej charakterek:eviltong:[/QUOTE] Jej imię to w ogóle śmieszna historia.. :diabloti: Bo jak się dowiedziałam, że wraca do hodowli zaraz wyszłam na spacer i było piękne błękitne niebo - taki kolor jak lubię najbardziej, jak zadzwonił Łukasz i powiedział, że zdecydowali i mała idzie do mnie niebo miało ten sam odcień, myślę że nie muszę wspominać już że gdy po nią jechaliśmy sytuacja po raz kolejny się powtórzyła :lol: Nigdy nie wierzyłam w znaki i los, ale jak widać ten pies był mi pisany, wszystko tak się złożyło żeby się udało.. Nie wszystko było miłe, niektóre rzeczy bolesne, ale warto było przecierpieć ten gorszy okres dla takiej nagrody :loveu: Dlatego stwierdziłam że to imię będzie idealne :) Heaven - niebo, raj - mam też nadzieję, że kiedyś będzie latać za dyskami by być go bliżej ;) OMG jestem trzeźwa i wypisuję takie rzeczy - starzeję się... :roll:
-
[quote name='Aleksandra95']Ale Twoja siosta ma dłuuugie nogi :D do tego szczupłe jak patyki :D[/QUOTE] Ja też mam długie - tylko nie widać bo się spasłam :diabloti: Jak byłam w jej wieku, wyglądałam identycznie :lol: [quote name='Karoola']Zdjęcie z Heaven na ramieniu - mamuniu, jaka kochana psinka :calus: Sama słodycz ;) Rozkręca się, czy dalej aniołek?[/QUOTE] Gorąco było dlatego ją niosłam, zawsze to trochę chłodniej niż po rozgrzanym chodniku :) Już czuje się jak u siebie, bawi, dokazuje ale i tak jest wyjątkowo grzecznym dzieckiem :loveu: [quote name='agaciaaa'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ueZELZ0RTSo/UhFGpnpVqrI/AAAAAAAALQY/P_bt_FU-4fE/s640/05.05.2013 110.jpg[/URL] jak słodko :loveu:[/QUOTE] I ten jej wytrzeszcz :evil_lol: [quote name='Victoria']tez to mialam napisac :P mala jest przecudna :loveu:[/QUOTE] wiedziałam że każdy zwróci na to uwagę :lol: Wiem :loveu: [quote name='a_niusia']hahahaha najslynniejszy pies internetu:)) ale wredna morda:loveu:[/QUOTE] Jaki tam najsłynniejszy :eviltong: E tam wredna, pięności :lol:
-
Ale śliczny Wacek :loveu:
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FSIzPykPw94/UhFG73tGWFI/AAAAAAAALQY/2ppNuq4BphI/s640/05.05.2013%20141.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YoiMXTd7yaI/UhFG8lENvPI/AAAAAAAALQY/FU7R_zFUlaQ/s640/05.05.2013%20142.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tsZjZbrtyL4/UhFG9vCbPSI/AAAAAAAALQY/r5dwL9t2xRc/s640/05.05.2013%20144.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1dSE0RNo-Pw/UhFG-js4WiI/AAAAAAAALQY/5Ng71fhx-jU/s640/05.05.2013%20147.jpg[/IMG] KONIEC
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-toQ-xYlqNFw/UhFGzbCixAI/AAAAAAAALQY/jamXJv19Xpo/s640/05.05.2013%20131.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rYE1Bz7qDW4/UhFG1FUA8EI/AAAAAAAALQY/SrnP379MofI/s640/05.05.2013%20132.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VezzFzXjE-k/UhFG3QLHkAI/AAAAAAAALQY/tS-4awoHvzI/s640/05.05.2013%20135.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ofvUuuweaKA/UhFG4SZ_KiI/AAAAAAAALQY/ljhG-8j5uKc/s640/05.05.2013%20138.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YkwtzRZjQ1I/UhFG6CJx-mI/AAAAAAAALQY/xkutktbUJy8/s640/05.05.2013%20139.jpg[/IMG]
-
Ja, Heaven i Dżok :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RpNKsQEvZ7k/UhFGrLStccI/AAAAAAAALQY/tRGGEYa4jk0/s640/05.05.2013%20114.jpg[/IMG] Ja, Heaven, Dżok i moja siostra - Julia :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1jshXmeCRsU/UhFGsp9uZbI/AAAAAAAALQY/yLvcybO1PxQ/s640/05.05.2013%20116.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kqxLS7s5qoY/UhFGt8vu4QI/AAAAAAAALQY/z8x8wRonLgY/s640/05.05.2013%20120.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e4BND4gIKW8/UhFGvJrXzsI/AAAAAAAALQY/q9uuQD5g_lU/s640/05.05.2013%20125.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-voR_VPhwRqI/UhFGwyZeRxI/AAAAAAAALQY/epDlzFSKOfw/s640/05.05.2013%20128.jpg[/IMG] CDN
-
[quote name='kalyna']hahah jestem ciut wtajemniczona :lol: to jakbyś miała coś ciekawego to na PW podrzuć jakiegoś linka itp ;) z chęcią poczytam ;) oj tam, oj tam wielkość nie jest aż tak przerażająca, ale wiadomo niektóre pozycje w Frisbee mogą być bardziej bolące :lol:[/QUOTE] oj będzie ciężko bo miałam formata i całą historię mi wcięło, ale jak coś znajde to podeślę :) No właśnie :) Mała została ochrzczona imieniem Heaven :) Wrzucę resztę zdjęć z niedzieli bo się mi picasa zapycha. Tutaj dalszy ciąg zdjęć pod Wawelem: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xB8hEictRvo/UhFGe1LpyxI/AAAAAAAALQY/L-ijp1ZY-KE/s640/05.05.2013%20074.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qNjUAFBC9nQ/UhFGigStz2I/AAAAAAAALQY/VaXLeIyAsWU/s640/05.05.2013%20083.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1JCB6T6uZg8/UhFGjd7Ka5I/AAAAAAAALQY/TfEO860OseU/s640/05.05.2013%20094.jpg[/IMG] Jakie Toto małe :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3sX7zmzzbfA/UhFGnUJmhNI/AAAAAAAALQY/ZG5ckNrKFC0/s640/05.05.2013%20103.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ueZELZ0RTSo/UhFGpnpVqrI/AAAAAAAALQY/P_bt_FU-4fE/s640/05.05.2013%20110.jpg[/IMG] CDN
-
[quote name='IZMADO']A gdzie kupowałaś? Ja mam swoją z odzysku, pochodzi najprawdopodobniej z tesco.[/QUOTE] dwa przez internet ( Karusek, drugiego nie pamiętam ) i teraz w zoologu, wszystkie jakieś pechowe
-
moje rude tez wyrzutnię uwielbia, tylko ja mam do nich pecha... Już 3 mi pękła :(