[quote name='LAZY']Wiecie co ta moja energiczna sunia wczoraj zrobiła???
Uwaga, bo to będzie dowcip tygodnia:)
[B]ZAMKNĘLA MOJEGO TATĘ NA BALKONIE!!! [/B]
Tato wyszedł na balkon, a ona chciała do niego wejść. A co się robi, żeby gdzieś wejść? Skacze sie na drzwi, na klamkę i się je otwiera. Tylko, że tutaj klamka działa w inną stronę i drzwi się zamknęły:) Dodam, ze tato był sam w domu i troche minęło zanim ktoś go wypuścił...Hihihihih[/quote]
Niezłe:roflt::roflt::roflt: .
W taką pogodę:crazyeye: ?
To Tata będzie się teraz bał wychodzić na balkon:evil_lol: .