Jump to content
Dogomania

Guffi

Members
  • Posts

    1058
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guffi

  1. Guffi

    Galeria Fidlastego

    Biedny Fidlaczek:shake: Za co?!?
  2. [quote name='madzia18sosnowiec']jak to zapomniałas?:mad: pochwal się :mad: ale juz :eviltong:[/quote] Już, już. A tak w ogóle to masz śliczny podpis, Madziu:loveu: . [quote name='fidelek2']a kto to tym razem??? :cool3:[/quote] Bojownik odmiany CrownTail:loveu: . Czychałam na niego od pół roku. Dzisiaj znalazłam tak pięknego, ze nie mogłam wyjść bez niego:loveu: .
  3. Aaa! Mało brakowało i zapomniałabym sie pochwalić, że mam nowego domownika:evil_lol: :multi: .
  4. Cześć! Chyba tu mnie też dzisiaj nie było:crazyeye: .
  5. Guffi

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']No widzisz :eviltong: Kasiu, gdzie Ty się podziewasz :helo: Zamknęli Cię w tej pracy czy co :eviltong:[/quote] Pewnie się tak napchała pączkami, że nie miści się przed komputerem:evil_lol: .
  6. Ale śliiiczny:loveu: Jeszcze chyba nie widziałam czarnego(co najwyżej-z czarnym).
  7. [quote name='bonita'][B][I]Nie witałaś, nie:shake: , [/I][/B] [B][I]No ale cieszem się że sobie przypomniałaś o cioci[/I][/B]:loveu: [B][I]Pozdrowionka dla całego futrowatego stadka i Azulka [/I][/B][/quote] Dziękujemy:loveu: No tak coś myślałam, ze mnie tu dzisiaj nie było:hmmmm:
  8. Biedy Ben:lol: ... albo Gaja:lol: :loveu: :loveu: :loveu:
  9. No tutaj to wiadomo, jeszcze piękniejszy:loveu: .
  10. Guffi

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']O dwa sępy :evil_lol: Raz jednemu synusiowi, raz drugiemu :eviltong: A co, nie sierota? :evil_lol: Sama powiedz :evil_lol:[/quote] Hm:hmmmm:... No może:evil_lol: trochę...
  11. Ojej. Misiaczek prześliczny:loveu: :loveu: :loveu: !!!
  12. Ja się chyba dzisiaj nie witałam:crazyeye:. No to w takim razie bry wieczorek:cool3: .
  13. Guffi

    Galeria Fidlastego

    Ale ten Twój Fidel wysportowany:evil_lol: :loveu: .
  14. Guffi

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']Sierota, sierota :turn-l: ;)[/quote] Miła jak zawsze:grins: :Rose: .
  15. [quote name='madziasto4']Też to znam :evil_lol: Pewnie baba wolałaby lekarza płci męskiej :lol:[/quote] Możliwe:roflt: Tak szczerze mówiąc to nie rozumiem, co w tym jest takiego śmiesznego, a się śmieję:lol: .
  16. [quote name='LAZY']Wiecie co ta moja energiczna sunia wczoraj zrobiła??? Uwaga, bo to będzie dowcip tygodnia:) [B]ZAMKNĘLA MOJEGO TATĘ NA BALKONIE!!! [/B] Tato wyszedł na balkon, a ona chciała do niego wejść. A co się robi, żeby gdzieś wejść? Skacze sie na drzwi, na klamkę i się je otwiera. Tylko, że tutaj klamka działa w inną stronę i drzwi się zamknęły:) Dodam, ze tato był sam w domu i troche minęło zanim ktoś go wypuścił...Hihihihih[/quote] Niezłe:roflt::roflt::roflt: . W taką pogodę:crazyeye: ? To Tata będzie się teraz bał wychodzić na balkon:evil_lol: .
  17. [quote name=':: FiGa ::']Ja tylko niektóre kawałki [/quote] Ja też:lol: Ale ogólnie, to nie mam ulubionego rodzaju muzyki. Jedna piosenka mi wpadnie w ucho, inna nie. I aż wstyd się przyznać, ale nie znam żadnych wykonawców, ani utworów:lol: .
  18. A tu zawsze taki mały ruch:-(
  19. Aaaa! Przez to wszystko zapomniałam napisać! Jak się cieszę, że z Jadzikiem już wszystko poukładane:multi: :multi: :multi: ! Czyli możemy nadal liczyć na zdjęcia Czabika:cool3:(?)!
  20. :roflt::roflt::roflt: Ostatnio kolega z klasy na konwersacji coś takiego: "Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba" Takie prymitywne, a klasa tarzała się ze śmiechu:roflt::roflt::roflt:
  21. Guffi

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']Wstyd to nie zjeść ani jednego :grins: Tak jak ja :p[/quote] Trzeba Cię spaść:mad: .
  22. Guffi

    Galeria Fidlastego

    Cześć! Aż wstyd się przyznać, ale ja zjadłam tylko jednego pączka:lol:, to znaczy DZISIAJ:crazyeye::roflt:
  23. [LIST] [*][SIZE=7][COLOR=darkorange]Sto lat!!!!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=4][COLOR=black]Dobrze, że nie przegapiłam:oops:.[/COLOR][/SIZE][/LIST]
  24. [quote name='fidelek2']a moze juz go wziął :cool3: wiesz, czy tamten gość przyjechał???[/quote] No właśnie nie wiem:-( Tak chciałabym wiedzieć, a nie chce się są siadom narzucać:p
×
×
  • Create New...