[quote name='madziasto4']No pewnie, że nie będę rozpaczać, jak mu nie staną:roll: Ale wolałabym, żeby jednak uszka stały...[/quote]
Uff, dobrze że się nie zapytałaś co to za pan:shake:.
No ja też bym wolała na Twoim miejscu, ale słodki będzie:loveu:.