Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Gratulcje:multi::multi::multi: ...a będa jakies fotki z wystawy?
  2. ......może już????????
  3. bardzo dziękuję :lol:
  4. czy można prosić o stawkę szpiców wilczych :p
  5. [quote name='Jagoodka']My już po. Wczoraj wróciliśmy o 1 w nocy i niestety nie miałam juz siły pisać. Taresik- [COLOR=red][SIZE=4]V1, CWC, CACIB!!! [SIZE=2][COLOR=black](w bardzo silnej stawce).[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]I tym samym ukończyliśmy nasz 5 championat - [COLOR=red][SIZE=4]Championat Słowacji.[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/quote] [SIZE=3][B]gratulacje:lol::lol::lol:[/B][/SIZE]
  6. [quote name='Asiaczek']Fakt, na podium trochę giniemy... Dlatego uważam, że miejscówka z nr "1" była lepsza dla Dżezika. Może kiedys uda nam się tam dojść... Pzdr.[/quote] zdecydowanie popieram nr "1", a gdyby czasami wilczy też znalazł się na pudle byłoby wspaniale....mam nadzieję, że wszystko przed nami :lol:
  7. ślicznie wyszły te malutkie shiby, ale na żywo były jeszcze ładniejsze:loveu: a cóż za wspaniałe towarzystwo na podium.....
  8. [quote name='Asiaczek']No, niestety, nadal cisza. Noc przespana, spacerek zaliczony, śniadanko (bez apetytu, z łaski) zjedzone. Ja juz nic nie pomogę. Jak nie urodzi do poniedziałku - trudno, idę do pracy, a Felka wyląduje w zamykanej porodówce. Innego wyjścia nie widze... Pzdr.[/quote] ...czyżby wystawiała Twoją cierpliwość na próbę:razz:, w razie konieczności Asiu możesz poprosić o urlop "na żądanie", albo L-4:p Ania
  9. piękne baski :lol:
  10. ...szkoda, że żyją w sumie tak krótko :-( i bardzo przykre gdy od nas odchodzą... a maluchy słodkie :loveu:, ale masz dwa mioty?, bo różnica w wielkości szczeniąt jest dość znaczna
  11. Asiu my też kibicujemy małej pręgowanej suni :loveu: i czekamy na drugą mamuśkę :lol:
  12. [quote name='Manu']Ja też nie wiem, czemu Wy tyle przepłacacie... W PKO BP niezależnie od kwoty za przelew zagraniczny z konta PLN płaci się 8 zł (warunki: SWIFT i SEPA, Słowacja jest przecież w obszarze SEPA...). Koszty przewalutowania to oczywiście inna sprawa. [/quote] pytałam osobiście...w PKO BP prowizja od przelewu w walucie obcej - euro- aktualnie wynosi 150 zlotych polskich ........
  13. Asiaczku, pieknę zdjęcia :lol:, Twoje baski są czarujące, piękne w ruchu, a stoją jak zaczarowane - takie porcelanowe figurki.....
  14. ....no jasne, każdy ma swoje plany:p, wygłaszcz maluchy....;)
  15. [quote name='Asiaczek']Wiecie co? Chyba w suczkach mam niezły rozrzut, bo jedna to ewidentnie rudo-biała, druga - pręgowana, a trzecia - czarno-biała. Maluchy powoli się wybarwiają... Pzdr.[/quote] to fajnie:lol:
  16. Gratuluję wyników :lol:
  17. czy pręguska, czy rudo-biała....to rzecz wtórna..ważne, że wszystkie są całe i zdrowe :lol::lol::lol: teraz trzymamy kciuki za drugą mamuśkę :p
  18. zdjecia niezbyt dobre, ale ważne, że nareszcie masz swoje maleństwo...:lol:
  19. Asiaczku!!!! [COLOR=green][B]GRATULACJE WIEEELKIE:multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  20. ..ładnie wygląda weteranka, majorki są chyba długowieczne...?, (pochwalę się :p mój starszy szpic wilczy ma 13 lat i 4 mce, wystawia sie w dalszym ciągu i jest w doskonałej formie), a maluch trochę podobny do prababci...:lol:
  21. Fajne są te ramki, a panienka, to chyba aporterem zostanie...;) a będziesz może w Poznaniu z majorką?
  22. [quote name='musia']Dopytałam się u Gerda Weisza (odpowiedzialnego za Graz) mogę kończyć championat dzień wcześniej tj. 7 marca. Hurra. Czyli zgłaszam do championów. [/quote] dobra wiadomość, powodzenia :lol:
  23. Dzień dobry Asiaczku:lol:, co słychać?
  24. zdolny jesteś, wobec tego czekam na dalsze efekty fotograficznych eksperymentów;)
  25. fajne maluchy, a portret Brutusa w 'ramie" do powieszenia nad kominkiem;)
×
×
  • Create New...