-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Samson ma około 7-8 lat a nie jak w książeczce 2 latka. Ząbki dość starte... Łebek cały w starych strupkach, musiał mieć wielkie rany na dwa centymetry. Futra dziś udało mi się wyczesać całą reklamówkę. Waży 17kg i 350 dag. Nie ma niestety chipa. Dostał tabletę na odrabaczanie. We wtorek zobaczy go Wet. Ma swój osobny kojec z wielką budą, kocyk na zewnątrz, miejsce słoneczne i cieniste jeśli chce. Obok koledzy, którzy nie robią na nim żadnego wrażenia. Facet na chwilę obecną nie szczeka. Był osowiały to było widać, prawdopodobnie tabletki jeszcze pozostawiły jakiś ślad. Ale był miły i czuły i był blisko mnie. Zobaczymy co będzie jutro. Ja jednak z dzisuaj jestem bardzo zadowolona:loveu:[/quote] ...tak jak myślałam, że może mieć ok. 8 lat.... reklamówka futra, to nie dużo;). Ciekawa jestem jak jest duży...., znaczy w cm, bo wydaje się spory....może uda Ci się go zmierzyć, chociż tak mniej więcej, ale powinien prawidłowo wazyć 19-20kg, no może 18kg. Gdyby rozłożył się na plecy, to może mieć tatuaż w pachwinie, ale pewnie trudno będzie odczytać...bo może być zatarty:shake: Zacznie szczekać jak poczuje się u siebie...jeszcze na to zbyt wcześnie. A w jakiej pozycji był ogon dziś..? A. zaraz przekleję na szpicowe Twoją relację...:p a starczy Ci pieniędzy? -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Już daję znać:loveu: Dzień cudowny. Niepotrzebnie zamartwiałam się pół nocy, myśląc jak przywita mnie " Samson". On jest cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Agresywny???????????????????????????????????? Zrobiłam tak jak mi radziliście. Nakroiłam pachnącej wędzony kiełbasy i dawaj do kojca. Samson był przestraszony, chował się, ja w jedną strone to on w drugą ale jak woń dotarła do nozdrzy .... to nagle podszedł i zjadł mi z ręki. Mówiłam dużo, czule ale zdecydowanie. Kiełbasa się skończyła ale rozpoczęta nić przyjaźni pozostała:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Facet szperał mi w torbie bo wyczuł jeszcze Royala, którego mu przyniosłam, smakowało bardzo:loveu::loveu: A potem to już się tylko czesaliśmy, wycinaliśmy dredy i miziania było co nie miara. Pozwolił się do siebie przytulać:loveu::loveu::loveu: Siedziałam obok niego jak leżał i raz nawet położył ten swój piękny łebek na moim udzie , zamknął oczy i tak mocno wzdychnął. Nie bałam się go ani trochę, był kochany, pozwolił mi robić wszystko. Pięknie trzy razy poszedł na spacer na wielką łąkę. Chodził i wąchał i żarł trawę ( potem zwymiotował). Był ufny do mnie i do innych również. Jak już powąchał rękę to wszystko ok. Moja córcia też go głaskała. Facet skradł moje serce, nie chciałam wychodzić z jego kojca, chciałabym tam być i być i być z nim. Jak wyjeżdżałam to bardzo chciał iść ze mną. Ucałowałam ten wielki łeb i obiecałam, że jutro też przyjadę:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart3/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart3/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart3/d.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart3/n.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart3/i.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart3/e.gif[/IMG][/URL] wzruszyłam się...... [B]Ihabe[/B] [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl.glitter-graphics.net/pub/785/785551ys26hk88bh.gif[/IMG][/URL], jesteś bowssska A. -
Hej, genialna fotka:lol: [URL]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Kropelki/IMG_3620.jpg[/URL] A.
-
...coś na leniwe popołudnie:p [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1633/1633320o618ctlm3q.gif[/img][/url] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1252/1252727ejd3c7ow40.gif[/img][/url] .....ciekawe, jak [B]Ihabe[/B] sobie radzi? może dała jakiś znak.... A. -
...jakie fajne ozorki:lol:;) [url=http://img43.imageshack.us/my.php?image=dscn5191.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dscn5191.jpg[/url] kto komu ogon odgryza? [url=http://img40.imageshack.us/my.php?image=dscn5196.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dscn5196.jpg[/url] ....prawie jak sumo;):evil_lol: [url=http://img43.imageshack.us/my.php?image=dscn5190.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dscn5190.jpg[/url] fajne fotki A.
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Dzień dobry:p A.
-
[quote name='deer_1987']No to teraz dzien dobry ;) Woda w jednym akwarium wymieniona i przy okazji stalam sie nagrac jak zabki koncertuja :D[/quote] hej, hej ...jesteś okropnie pracowita od rana;) A.
-
[quote name='monika55']Bylam, obejrzalam, zachwycilam sie. Piekne psy.[/quote] Witaj, jak miło, że jeśteś:lol::lol::lol:, cieszę się, że futra się podobają:p A. [SIZE=2][/SIZE][SIZE=2][/SIZE]
-
[quote name='Błyskotka']Człowiek uczy się przez całe życie ;).[/quote] ....mądrala :eviltong:;) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']No własnie...imię !!!! Mysle że mamą chrzestna szpicka powinna zostać nasza Kochana [B]ichabe....[/B] Bez Niej dalej dreptalibyśmy w miejscu...[/quote] Tak zgadzem się, że szpikulec powinien mieć nowe imię:lol: ...ale nic sensownego nie przychodzi mi do głowy:oops: już mam, a może [COLOR=purple][B]Samson[/B][/COLOR]?:p A. -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/hura-szpic-juz-w-dt-dziekujemy-130001/index43.html#post12337583[/URL] to link do ''wyciągniętego'' szpica ;) m.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='Asiaczek']No to trzeba [B]Szybowca[/B] wezwać do tablicy, nakłaść do głowy, że ma się tutaj odzywać częściej i zagrozić, że nie zrobimy Jej ani Jej psom ani jednego zdjęcia więcej, jak się nie poprawi! Co Ty na to? Pzdr.[/quote] ....jestem absolutnie za!!!!!!!!!, tak być nie może....:mad: A.
-
[quote name='Asiaczek']Aniu, czy te skaczące śmieszki to tez z linka, która dała nam bety? Są superaste! Pzdr.[/quote] ...tak, fajne są [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url] A.
-
Hej, ładnie mu w tej zieleni:lol: [url=http://img37.imageshack.us/my.php?image=dscn5181.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dscn5181.jpg[/url] A.
-
[quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - a nie odnosisz przypadkiem wrażenia, że my tak sobie dialogujemy same ze sobą...?:evil_lol::cool1: Pzdr.[/quote] .....Tak Mi się coś wydaje Asiu, że masz rację:razz: A.
-
[quote name='Zebra']Przyłączam się do pytania, napisałam do hotelu Star, ale 0 odpowiedzi... może trzeba zadzwonić...[/quote] my pisałyśmy do tego hotelu przed majową Bratysławą kilka razy, ale ie otrzymałyśmy żadnej odpowiedzi:diabloti:
-
Hej, hej [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/167/167547ayzfhafjx2.gif[/img][/url] A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/945/945076uyzon4w470.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] [B]Korenia[/B] [B]deer_1987[/B] - dziękuję! Nawet nie wiecie, jak to fajnie móc cieszyc się razem z Wami:multi::roll: Pzdr.[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/482/482595bp20ksiiv6.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='deer_1987']Nie spicie? Tz wyszedl wlasnie roznosic gazety a mnie znow kolejna noc z rzedu obudzil krolik :/[/quote] Cześć, już spałam.... A.
-
[quote name='wellington']Prawie OT, ale tez dotyczy szpicowatego : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/dzyngis-lisek-znalazl-dom-132937/index2.html#post12336604[/URL] Tam cos jest bardzo nie tak. Czy ktos z Wwy moglby sprawdzic warunki, w jakich ten piesek przebywa ? Napisalam juz wczoraj do sleepingbyday - ona ma kontakt z fundacja przytul psa, ale nie dostalam jeszcze odpowiedzi.[/quote] dostałam twojego maila A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
...a to link do nas;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f696/maks-spark-czyli-galeria-szpicow-wilczych-d-127077/"][COLOR=#000000]Maks & Spark czyli galeria szpiców wilczych :D[/COLOR][/URL] A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Ja już dzisiaj bez grzebienia i szczotki wyjmowałam mu tę sierść, ona wychodzi kłębami. Ja uwielbiam czesać psiaki. Niestety mój Wescik juz nie chce się czesać i jak tylko widz, że sięgam do szuflady to daje dyla, a jak go złapię to jest to gehhenna. Moja sunia lubi ale ma krótką sierść a Pixelek lubi ale muszę uważać bo on jest taki chudziutki, że kości wystają. Szpicuś będzie idealny:diabloti: Kochani, tylko żartuje, jak nie będzie chciał to pomalutku.... ale już mnie korci, żeby mu ze 3 kilo tej siersci zdjąć:diabloti::evil_lol: idę spać , jutro następny wielki dzień dla mnie i mojego nowego przyjaciela ( tylko, ze on jeszcze nie wie, że jest nim:evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] .....to ile Ty masz swoich psów:-o Wcale Ci się nie dziwię, bo ta tona futra na nim + ciepła pogoda = koszmar ...ja myślę, że on już wie, ale może być onieśmielony:lol:;)....szpice są baaaardzo mądre i wspaniałe (jak masz ochotę to wpadnij kiedyś do naszej galerii:p) Spokojnej nocy [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1238/1238489aj1tsfsc4t.gif[/img][/url] A.