Brązowa, a pytałaś z ciekawości skąd wiedzą o małej? No bo w końcu chociaż jakieś telefony. Tylko sobie myślę, że te moje ogłoszenia to mało konkretne były. Może powinnam coś tam dodać o umowie adopcyjnej? To by taką panią odstraszyło od razu...
A w ogóle Akucha to w Gdańsku chipowanie jest za darmo, więc nie rozumiem w czym problem...