Jump to content
Dogomania

Anecioreczek

Members
  • Posts

    3509
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anecioreczek

  1. my chyba też się zgłosimy :)
  2. [quote name='betty_labrador']czesc :) odwiedzamy :loveu: To prawda, że wszyscy lecą na bordery bo sa naj naj w szkoleniu i w ogole w zyciu.. a z tego co wiem wcale tak nie jest jeśli nie poświeci im sie sporo czasu i nauki. Ludzie myślą że one takie są od urodzenia, że same sie wychowuja. Ja na pewno nie chce miec bordera. Wiem, że nie mialabym tyle czasu by mu poświecić żeby wychowac i dac umysłowi zajęcie :) Ale Tobie idzie świetnie, podziwiam :D[/QUOTE] dzięki aczkolwiek przy 8 godzinnej dziennej pracy idzie mi to trudno , ale dajemy rade ;)
  3. czekoladowa kulka :P pozdro od wujka merlaka z Sosnowca gdzie uważa się na progi :D
  4. zgłosiłam tic taca na dwie wsytawy :) w chorziwe 31.08 i 1.,09 na pasterską ras brytyjskich :) bedzie sie działo!:)
  5. My rowniez zgloszeni na dwa dni :)
  6. ktoś mi podmienił papisia :D https://lh3.googleusercontent.com/-ITJNFHvaMbA/UfS4yjOl_vI/AAAAAAAALw8/oalkf_8ttK4/w800-h536-no/DSC_9807.JPG
  7. [quote name='BBeta']Aneta, zmniejsz proszę ewentualnie pozamieniaj na linki za duże zdjęcia i następnym razem pilnuj wymiarów (640x640), z góry dziękuję ;) aaa sorkaaa nie zauwazylam poprzedniego postuuuu
  8. BC łatwe w sporcie. kurcze.. o wiele łatwiej mi sie biega z Mushu bo MYŚLI CO MA ZROBIĆ. a te bordery z ktorymi biegałam i miedzy innymi Tic ( ale pamietajmy ze ma 10 miesiecy nie całe) robi wszystko naraz zeby mnie zadowolic.. a przedewszytkim tez fakt ze po wizycie u hodowczyni Tica, Diana stwierdziała że to pasterz i bardziej sie nada na owce. dlatego tez w najbliszym czasie ( sierpien) jedziemy zrobic testy. Tic fajnie biega, zapierdziela, tez dlatego ze biega na niskich hopkach bedzie wolniej jak sie podwyzszy na te 55 cm:) ale to dopiero za jakies 3-4 miesiace :) po kolejnej kontroli stawów :)
  9. to była bardzo dziwna decyzja :D ale sie cieszymy z niego jest chlernym urwisem i nie daje nam zyc, moj TZ swiruje bo sie wlasnie wprowadza i mowi ze kota nie zdzierzy a sam z nim teraz sypia :D a tutaj macie Tica z wczoraszjego treingu, drugi biegnacy pies to CHICA pudel krolewski :) [video=youtube;lNc94tK579w]http://www.youtube.com/watch?v=lNc94tK579w[/video] to był jeden z 1 biegów pozniej juz nie odmawiał tunelu. najszybszy bieg to było 25, 7 sek:multi: tyle ze z dwoma zrzutkami:placz:
  10. Rudzielec to nowy członek naszej rodzinki :) Wi-Fi :) a tak wygladały wczoraj zsynchronizowane psy
  11. https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/13251_563567300348548_53882894_n.jpg
  12. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gDGXaIpqUWo/UeEqKsi5QNI/AAAAAAAALpc/Wa3awX67Dho/s720/DSC_6354.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KZYHjlXzP6k/UeEqLIuQc3I/AAAAAAAALpk/dNLU1wXHC5o/s720/DSC_6356.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-r5HFZRTLtfw/UeEqL4qaPJI/AAAAAAAALps/YggdQQWXopc/s720/DSC_6385.JPG[/IMG] :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-JwQS8HWD22s/UeErTHJM2UI/AAAAAAAALsE/5YQrjGIeEYo/s912/921029_512795512122635_178818788_o.jpg[/img]
  13. Mushu i Chillie (parson) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PQgoQMcxfhw/UeEqABGskTI/AAAAAAAALns/72tMWkzkxqA/s720/DSC_6221.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-I4zrWMpPnBs/UeEqCYrrbDI/AAAAAAAALoM/y65_-nhQlOU/s720/DSC_6268.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wfhwA2kxhsQ/UeEqELWvpbI/AAAAAAAALoU/6cMtYRCklVQ/s720/DSC_6271.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1L1dkVmmqZI/UeEqF2jMdxI/AAAAAAAALoc/igioEGtJZzc/s720/DSC_6273.JPG[/img] Friesbee [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bPRuSd1gPHw/UeEqKAeuCRI/AAAAAAAALpU/6K8gbmSLnYk/s512/DSC_6351.JPG[/img]
  14. i Międzyzdroje :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-I2osizFb8fk/UeEp5oJEgKI/AAAAAAAALmU/TDDZCY499oc/s512/DSC_7156.JPG[/IMG] Molo [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HHM9ciP1YfE/UeEp6SB1GaI/AAAAAAAALmc/bIEb-KRSXE4/s512/DSC_7160.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--PkLz_PKZlU/UeEp7SqCybI/AAAAAAAALms/y8-OpZGYUvQ/s800/DSC_7168.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aw_QfU8TH9E/UeEp766VEdI/AAAAAAAALm0/RKUKDlL4WhQ/s720/DSC_7179.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MpMBE40xcBY/UeEp8jAJsqI/AAAAAAAALm8/1JQDAwi_pEY/s512/DSC_7194.JPG[/IMG]
  15. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9TVM0wX9QCI/UeEpwIhZq-I/AAAAAAAALkM/rFCK-wUAsh0/s512/DSC_6925.JPG[/img] Musli i Mushu fota pod tytułem "Jak smiesz" [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3MLD9Czds2g/UeEpxjYGR_I/AAAAAAAALkk/G1IYN-U6UVI/s720/DSC_6941.JPG[/img] Cos tam z Torku [img]https://lh5.googleusercontent.com/-B7VimE17uNk/UeEp1g75vbI/AAAAAAAALlc/3b7S3Mv5nW8/s720/DSC_7070.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-fWw5CbGC3uU/UeEp2IoroeI/AAAAAAAALlo/4oTwr4YQyHo/s720/DSC_7084.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qZGYMX4cZAs/UeEp2mFAkQI/AAAAAAAALls/Z0vjOQJc8J4/s720/DSC_7091.JPG[/img]
  16. Musli z Ticiem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-sEfgK4ZWqNc/UeEpo7L-PzI/AAAAAAAALik/JRSNjhw3mfY/s720/DSC_6803.JPG[/img] Zgraja Mushu Tic Musli Bandur ( brat tica ) Gala i Jinne [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jvqFMSB9eYA/UeEpqFrwrrI/AAAAAAAALi4/lG_bXKOtFK4/s912/DSC_6806.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-zwofc-lUGkA/UeEpqqb_sDI/AAAAAAAALi8/OhhcoskjpH8/s720/DSC_6812.JPG[/img] Mushu z Jinnie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-BruVAjO4a_s/UeEprB15m2I/AAAAAAAALjE/2dcTv6pLCvk/s720/DSC_6844.JPG[/img] Bandul(nie jestem pewna codo imienia :D ) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-TJspL5rvSlk/UeEptWO4uNI/AAAAAAAALjk/DAPgYcuJIs8/s720/DSC_6883.JPG[/img]
  17. i Myy wróciliśmy z wakacji! :) Spędziliśmy Tydzień u Hodowczyni Tic Taca :) Tydzien wypoczynku połączony z treningami agility i friesbee oraz posłuszeństwem :) Zajrzelismy też nad morze akurat w piątek pogoda dopisała ale niestety nie było czasu na kąpiel ;) Niestety treningi odbywały się po 20/21 wiec ze zdjeciami i filmikami lipa :( za to spotkania z psiakami są :) Tic Tac z Siostra Galą [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xL87aVbAs2A/UeEphFDI_cI/AAAAAAAALg0/ZA5cyCHzefk/s720/DSC_6655.JPG[/img] Mushu i Tic [img]https://lh6.googleusercontent.com/-NnTDjwas0wk/UeEpihziv0I/AAAAAAAALhM/905nY-Ng4Bk/s512/DSC_6745.JPG[/img] Mama Tica - Musli [img]https://lh6.googleusercontent.com/-vs8h7oOrucU/UeEpln266iI/AAAAAAAALh0/N2EP2_Tpm38/s720/DSC_6769.JPG[/img] Jinne <3 [img]https://lh4.googleusercontent.com/-dVofxLwsbmU/UeEpmqBkk1I/AAAAAAAALiE/kVy1nx9wb2g/s720/DSC_6776.JPG[/img] Gala [img]https://lh6.googleusercontent.com/-t1g6gLr6k58/UeEpn-bB1AI/AAAAAAAALiU/l14kJrOlz80/s512/DSC_6790.JPG[/img]
  18. [quote name='Aleksandra95']Fajnie biegacie :D[/QUOTE] dzieki ;) ostatni wczorajszy bieg mega zmeczenie no i jezszcze zaczelo kropic xD
  19. [video=youtube_share;uDJNWRKOvEs]http://youtu.be/uDJNWRKOvEs[/video] Trening Mushu z wczoraj :)
  20. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-oW5FOpcyS-Y/UdWchjsdeRI/AAAAAAAALQM/ASMBPpUvzM8/s512/DSC_5646.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DwXIuN1Dyh8/UdWciPLnZKI/AAAAAAAALQU/D16jrYRX_x4/s720/DSC_5667.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-iEBUvlw2N_E/UdWcjOTVjQI/AAAAAAAALQc/FizK6-UelnY/s720/DSC_5673.JPG[/img]
  21. zdjecia z dzisiejszego plywanka :) Tic Tac pływajacy w wodzie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hYvtFgMOppg/UdWcdNWtjOI/AAAAAAAALPc/FPcl34hQ3GM/s512/DSC_5556.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-FnefD5IaNUw/UdWcbml0fYI/AAAAAAAALPM/B-04Waecbqg/s512/DSC_5547.JPG[/img] Kung fu :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-m2_ZwLlOm-M/UdWceHv0IqI/AAAAAAAALPk/eHToa4CCm1g/s720/DSC_5571.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zkVMC1o8Ieo/UdWcfXyX6tI/AAAAAAAALP0/9atz-ZL01U8/s720/DSC_5601.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-HcVzsO8BGzQ/UdWcg_yeE9I/AAAAAAAALQE/9pZVbSWAZLU/s512/DSC_5624.JPG[/img]
  22. Heja! My rozpoczelismy Urop jak plany wypala jedziemy do hodowczyni Tic Taca na 5 dni na treningii :) mozemy sie morze również odwiedzi :) a teraz tydzien wody + szklenia+ agility :)
  23. super foty ! :) i zabawa byla chyba n calego :)
  24. [quote name='Karilka']czy ja wim czy jaram? Fajny taki miękki pies. Ale codziennie? Męcząco - nudne.[/QUOTE] Miękki...? chyba przez futro :D
  25. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']A się nabiegasz dziewczyno... Już wiem skąd taka fajna figura :cool3:[/QUOTE] Tica ucze wysylania, natomiast z Mushu sie nabiegam bo on niestety saie nie chce wysylac ciamajda moja od mamusi nie chce sie odlepic ;p
×
×
  • Create New...