-
Posts
3509 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anecioreczek
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
to byly poczatki - jak uczylam go nakrecac sie na friesbee: [video=youtube_share;-7gihGWEbBA]http://youtu.be/-7gihGWEbBA[/video] -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
rzucało mu pare osób - np. ludzie którzy regularnie trenuja friesbee i lipa xD -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Tic Tac lubi friesbee - i wiem ze w przyszlosci napewno bedzie to robić. Mushu lubi - ale nie kreci go az tak - przedewszystkich za cholere nie chce mu sie skakac do tego w powietrzu, - on doslownie dobiegnie do miejsca gdzie moze juz zlapac ale - poczeka az spadnie. Jedyne łapie gdy np robimy skoki na plecy, albo przez nogi - ale bardziej nakreca go szarpak badz pilka wtedy niz friesbee - dlatego 1 sportem Mushu jest agility. -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
wróciliśmy wlaśnie ze spaceru, Tic Tac happy, Mushu Też. Tic Tac prkatycznie załapał aport przy obiegu nóg, co nie zmienia faktu że nadal jest opóźniony w rozwoju :diabloti: Łapienie czegoś powietrzu nawet jak 30 sekund wisi nad jego głową jest prkatycznie nie możliwe ( czasem sie udaje, np przy friesbee na glowie jak na filmiku. musi sie BAAAARDZOOO SKUPIĆ ). Natomiast Mushu obieganie przy nogach nie sprawia w ogóle frajdy :P woli obiegać coś innego np. ptactwo otóż to. The best xD Mushu i Bumbel "STAARYYYY taka du.. była!" :D -
dacie rade! :) za jakiś czas Alpina będzie zdrowa :)
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
dalam im litra bolsa i sobie poszli :D a ja wróciłam do maltretowania xD -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
już był :D :D :D -
co tuu taka cisza? :>
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Anecioreczek replied to betty_labrador's topic in Galeria
wpadłam zobaczyc co sie tutaj dzieje :P -
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
Anecioreczek replied to Aleksa.'s topic in Galeria
ja też lubie zime, ale nie mam już butów bo mi wszystkie popękały :placz: -
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
Anecioreczek replied to Ty$ka's topic in Galeria
nie wszysctkie bordery są glosne :) Tic Tacm tylko szczeka na torze :D tak to cichy :D -
ja mam nadzieje że dostane urlop ale znając moje szczęście to nie -.- ja na nikogo nie bede zazalen zgłaszac, osobiscie oglaszam że z labradorami , owczarkami długowlosymi do Mushu nie podchodzić :D jakoś tak.. nie lubi :D
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
"fałdy" mięsa.. eee mięśni :D -
porterciki w domu tez nie? :(
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
turlał by się po torze na agility :D Klatka akurat powiginana przez byłego tymczasowicza, miał ostry lęk separacyjny, zostawiłam go w klatce na 5 minut i poszłam do toalety. dodam że zostawał klatce casem i 30 minut i miał mnie na widoku, ale niestety znikając mu z oczu... znikneły tez pręty :D -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Anecioreczek replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
ja podeśle linka, bo tylko tak mogę pomóc. Chociaż bym chciała na dt to nie mogę :( -
[quote name='asiak_kasia']tam gdzie jest jatka tam są moje suki :diabloti: Znajać zycie nikt nas nie bedzie lubił i każdy bedzie się trzymał na dystans :-( ale my się też piszemy ;)[/QUOTE] stworzymy grupke nie lubiących przez innych :D
-
[quote name='Aleks89']Lucas gustuje w morderstwach na pleśniowych BC:diabloti:[/QUOTE] super, przynajmniej nie bedzie że porzuciłam psa bo chcialam się go pozbyć tylko że go cos zezarło , jedziemy na 100% :D
-
oooooo ja w tym roku bardzo chętnie - już nie mam zjadacza wszystkich psów :diabloti: i nie jestem panikarą :D
-
heja! Jak tam po świetach, objedli się? :)
-
[quote name='Fauka']Ja sobie czasem tak myślę, jaką frajdę sprawiłabym psu decydując się na potomstwo, po czym dociera do mnie jak bardzo bym tego żałowała :lol:[/QUOTE] mam to samo, wiem że Mushu byłby super dla dzieciaków ( co widze gdy chodzimy na akcje) ale cholera jasna przeraża mnie fakt dzieciarni w domu :D
-
rygor musi być :P Tic Tac też do Mushu Miski nie podchodzi ;P
-
czekam na fotyy!!! :D a Blue - żaba :D
-
[quote name='Tekla64']a moje tej zimy... chba maja gdzie indziej lepiej bo u mnie pelno wrblowatych i sikorek a malo kiedy co ciekawszego do karmnika przyleci za to u kur i u dnaieli roznego ptactwa coeniemiara, tam chyba jednak swobodniejsze sa aaa no i ja nie ulatwiam zycia ptakom , dostaja slonecznik nieluskany a co tez se musza zpracowaac na zycie[/QUOTE] u nas tez masakra, a dystrybutorzy juz chcieli wycosfac jedzenie ( pracuje w zoologicznym) i musielismy kurna szukac po hurtowniach slonieczika pszenicy gotoych mieszanek, bo zima wrocila ;/
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Anecioreczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
a teraz z serii nie dobrej wlascicielki. Czyli zawody agility i Tic Tac w klatce robiacy sajgon