[quote name='Różyczka']Pewnie już było ale wyszukiwarka mi głupiej nie wiem czemu, więc
Czy był juz ktoś sędziwany przez panią [B][COLOR=red]Lavinia Steer (ROM)[/COLOR][/B] i mógłby mi coś powiedzieć na temat tej Pani
Dziękuję z góry za wszelkie informacje:)[/quote]
Nie mam o niej najlepszego zdania. Raz mnie sędziowała i to mi wystarczy.
Nie wiem jak inne rasy, ale uważam, że na goldenach to sie nie zna. Hoduje albo sznaucery albo teriery rosyjskie (nie jestem pewna). Daje bardzo mało ocen doskonałych, właściwie te oceny dostają tylko psy na lokatach. To tak w skrócie na jej temat. Na pewno ma jakieś zalety np.: daje długie opisy, ale na wystawie wiele ich (zalet) nie dostrzegłam. Takie jest moje zdanie, może są osoby, które mają odmienne.;)