[quote name='aleb']Oj tak, gorąco było...
Katalog - racja, nie postarali się.
Ale ogólnie wystawa była ok, dobrze, że można było usiąść na trybunach, bo wlaśnie tylko tam był cień.
Ale za to my wróciliśmy z lokatą II (srebro) :)[/quote]
rzeczywiście byl upał...:bluepaw:
Ale wróciliśmy z IV lokatą:multi:(bylo 8n psów), psa wystawiala moja siostra (na dogomani goldenka 02):Cool!::bluepaw:
P.S.:bluepaw:
:bluepaw:aleb w której bylaś klasie???