[quote name='Aga & Amber']Ala ;) werbena520 pisze podpisy pod zdieciami z pozycji swojego psa :lol:
przeczytaj jeszcze raz jej podpisy tak jakby to gordon mowił
Bo narazie wasza rozmowa to wyglada tak ze jedna o chlebie a droga....:lol:[/quote]
Ok, faktycznie źle zinterpratowałam. ale nie rozumiem dlaczego werbena520 wymaga od wszystkich świetnej znajomości swojej postaci oraz postaci swego psa, a jak ktos czegos nei zrozumie przez tej jej skroty myslowe to oczywiscie tepy itd.... Internet to interenet i każdy może coś źle zrozumieć. Rownie dobzre podpis pod pierwszym obrazkiem kazdy mogl opacznie zrozumiec, bo moze byc tez tak, ze to autor zdjecia sie trzesie patrzac na tego gordonka... Tu lezy wina nie tylko po mojej stronie. I nei podoba mi sie zachowanie użytkownika werbena520, ktory nie dopuszcza do siebie mysli, ze ktos moze nei wiedziec o co chodzi...