[quote name='panienkabubu']Spoko nie ma problemu, jedno miejsce, nawet w jedną stronę, zarezerwowane jest dla Ciebie :) Rozumiem, że jedziesz z psem? Tym swoim bialo-czarnym? :cool3:[/quote]
Tak, ale jego to na kolana moge wziac i bedziemy zajmowali tylko 1 miejsce:evil_lol: