-
Posts
6215 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chefrenek
-
A co to za karma?
-
A jaką sunia ma wadę, jeśli można wiedzieć?
-
[quote name='diabelkowa']a ile psiak ma ? a nie ma jakiejs wady i w rodowodzie adnotacji niehodowlany ? pelna szata nie rosnie tak od razu u niektorych ras calkowite "obrosniecie" trwa nawet prawie 2 lata. A uszy moze jeszcze stana bo nie wiem ile psiak ma miesiecy.[/quote] Niehodowlany to wpis w metryce, z takim psem nie weszłabyś na ring.:razz: Gienia, są preparaty z chondroityną i glukozaminą, specjalnie dla psów.:razz:
-
Czy hodowcy nie widzą że coś jest nie tak?
-
[quote name='Reni']A jakie znaczenie ma tu nazwa? Pola, lasy,zagajniki, łąki, łęgi...wszystkie nieużytki są "nasze"....:lol: Całe hektary i "dziesiątki" kilometrów...hulaj dusza!!!![/quote] Ano taka, że jedne są bardziej zakleszczone inne mniej.:eviltong:
-
Błagam, pomocy!! Wymioty, zatrucie i świerzb. Szczenie :(
Chefrenek replied to shame11's topic in Weterynaria
Kleszcza może złapać wszędzie, nawet na przyblokowym trawniku. -
Błagam, pomocy!! Wymioty, zatrucie i świerzb. Szczenie :(
Chefrenek replied to shame11's topic in Weterynaria
[quote name='anika_82'] Każdą chorobę czy problem - pisak pokonuje swoimi siłami.Jeśli nie może-pomaga wet. [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Wiesz jak dobić człowieka.:diabloti:
-
Jezu, Piotrek on jest śliczny. Jak mały diabełek albo małpiatka.:diabloti::loveu:
-
Błagam, pomocy!! Wymioty, zatrucie i świerzb. Szczenie :(
Chefrenek replied to shame11's topic in Weterynaria
[quote name='shame11']w srode piesek zaczął wymiotowac. kolo godziny 16 pojechalismy z nim do weta. dostal antybiotyk i zastrzyk nawadniający. po wizycie spał, jednak rano wszystko bylo juz ok. le lekarz kazal przyjechac takze w czwartek na ostatnia dawe antybiotyku. w czwartek pojechalismy do weta kolejny raz, ddosta ten antybiotyk ale okazalo sie takze ze ma w uszaach świerzba. wlał mu do uszóww krople i stwierdzia ze dzis w piatek takze musimy przyjechac po antybiotyk i krople. Od wczorajszej wizyty ok. godziny 19 pies jest apatyczny, caly czas spi. nie wiem co mam robić i z kąd to zachowanie obawiam sie ze dzisiejsza dawka antybiotyku moze mu zaszkodzić. Co mam robić? Czy piesek wyjdzie z tego? czy świerzb to groźna choroba, jak dlugo trwa i jakie są rokowania? podkreślam, to mlody pies ma 8 tyg. _____ ze świerzbem jest na razie ok, jednak po dzisiejszej wizycie i dawce antybiotyku pies wymiotował żołtym, wodnistym płynem z pianą. cały czas leży. Co robić??[/quote] Czy szczeniak jest szczepiony na nosówkę i parwowirozę? Świerzbem bym się w tym momencie nie przejmowała, na pewno go nie zabije w przeciwieństwie do możliwej nosówki/parwo lub ewentualnym odwodnieniem spowodowanym wymiotami??? To samo antybiotyki. -
[quote name='Agneska']Hej, chciałabym mieć maltańczyka. Zgodził się na niego mój brat, rodzice są w trakcie^^. Chciałabym się dowiedzieć o tym, czy ten pies może być strzyżony. Chciałabym takiego :[/quote] Jeszcze dziś rano chciałaś westa albo sheltiego.:razz:
-
[quote name='kasiorek819']widze ze niemasz zbytnio pojecia na temat karmienia!!!!:evil_lol: i to ty spadlas z kosmosu:evil_lol: najpierw poczytaj troszeczke ksiazek zwiazanzch z zywieniem psa a puzniej ewentualnie sie wypowiadaj:evil_lol:[/quote] A ja radzę poczytać książki o poprawnej polszczyźnie.:eviltong:
-
[COLOR=SeaGreen][B]Proszę trzymać się tematu.[/B][/COLOR]
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='kasiorek819']Ludzie czy wy się w ogóle znacie na żywieniu psów?? po pierwsze to jeśli karmimy psa jedną karma to nie zmieniamy jej nagle!!!!!! trzeba stopniowo mieszać karmy najpierw więcej tej starej a potem więcej tej nowej!!!!!! w momęcie nagłej zmiany u psow mogo nastepowac rozne dziwne reakcje wiec niema sie codziwic ze byla biegunka i inne objawy!!!!! a co do karmy to bardziej polecam acane jest duzo lepsza i niezawiera zapychaczy.[/quote] Dobrze, że nas oświeciłaś bo nie mieliśmy o tym bladego pojęcia.:diabloti: Acana ma dużo błonnika stąd mogą być duże kupy.:eviltong: Myślę, że jakościowo nie ma co porównywać PP do A bo po prostu nie ma czego.:evil_lol:
-
[quote name='Reni']A u nas wreszcie efekty podawania czosnku mamy. Troche znowu późno zaczęłam dawać. W marcu i na początku kwietnia jeszcze i nacierałam i zakraplałam i z obróżkami biegały, a mimo to po "20-kilka" kleszczy z nich strzepywałam...no i z siebie. Jeden sie nawet czarnej, bo kudłata i ciężko wypatrzyć, wgryzł w karczycho. Teraz mamy raj na polah. Zero kleszczy od ponad dwóch tygodni. Na żadnej. Na rudej krótkiej sierści przecież doskonale je widać. Szaleją po chaszczach 3 razy dziennie po 1/2 - 1 godź. i nic. NIE MA KLESZCZY na moich psach. Chyba, że sie kleszcze z naszych łąk i pól gdzie indziej "wyprowadziły"...[/quote] A w jakim mieście mieszkasz?
-
[quote name='xxxx52']tresura 2 miesiecznego pieska:crazyeye: wpierw go naucz czystosci (oczywiscie tez nagroda za zalatwienie sie na dworze)a nie tresura.[/quote] xxxx a nauka czystości to co to jest? Zabawa w chowanego?
-
[quote name='Elitesse']to ze suka ma szczenieta w wieku 8 lat jest zgodne z przepisami - wg regulaminu hodowli suka moze ostatni raz mies szczenieta w roku w ktorym konczy wlasnie 8 lat ewentualnie mozna pisac podania o zgode na krycie suki starszej np wtedy gdy dawala wybitne szczenieta a jest w bardzo dobrej formie a co do dysplazji - nie wiem jakie sa wymagania dla flatow ale u sznaucerow srednich rodza suki i z HD C i z HD D - jedyne wymaganie jest takie abi ojciec szczeniat mial HD A - w Polsce sredniakow sie wogole na dysplazje nie bada, to sa wymagania z innych krajow[/quote] Pozostaje jeszcze etyka hodowcy i jego sumienie.
-
Skandal, 8 letnia suka z HD C i szczeniaki. W ogóle to z papierami one są?
-
Pipileo a jak Ty sobie wyobrażasz zwrot otwartego wora karmy? Sorry ale ja jakoś nie bardzo. I gdyby ktoś do mnie przyszedł z żądaniem zwrotu za karmę bo "pieseczkowi" nie smakuje to bym narysowała kółko na czole.:evil_lol: Gdyby była przeterminowana albo miała jakieś robaki w środku, pleśń to co innego. Jak Tobie nie smakuje dajmy na to czekolada to też żądasz zwrotu kasy? Jak sprzedawca może być odpowiedzialny za to, że komuś coś nie pasi?
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Chefrenek replied to Viris's topic in Buldog francuski
Ja podejrzewam, że to kolejna zapchajdziura royala. Muszę zobaczyć skład ale pewnie nic ponad kukurydzę i kurczaka tam nie będzie.:diabloti: -
M@d, kto tutaj jest modem?:razz:
-
[quote name='Greven']Buldożki też są do adopcji. Nawet równie schorowane. Jest w czym wybierać.[/quote] Tak buldożków do adopcji jest bardzo dużo. Ostatnio także angielskich i mopsów.
-
[quote name='Nikki']Jak to poetycko ujęłaś :loveu:[/quote] Tak myśli 99% społeczeństwa.:cool1:
-
[quote name='M@d'] BTW2 - widzę, że fakt, że pracownik producenta karmy robi Was w balona udając zwykłego użytkownika i prowadząc ukrytą kampanię reklamową obszedł Was mniej niż to że ktoś zwabiony takimi oszukańczymi tekstami kupił "polecaną na Dogomanii" "świetną karmę" i teraz ma problem. Trzeba mu jeszcze dokopać? [/quote] To już jest teoria spiskowa. Masz dowody, że Doskol to dystrybutor Wolsfbluta? Czy to, że np. polecam to i owo robi mnie zaraz sprzedawcą/dystrybutorem owych towarów?
-
[QUOTE]Należało przyjść z otwartą przyłbicą, wziąć problem na klatę i np. zaproponować komuś kto wydal 500 zł na karmę, wymianę na np. Wild Pacific lub nawet zwrot kasy i Wild Pacific na próbę gratis od firmy ...[/QUOTE] M@d nie sądzisz, że to przesada? Skąd niby dystrybutor ma wiedzieć czy psu faktycznie nie posłużyła ta karma? Czy ktoś nie chce wyciągnąć kasy? Nikt przecież nie zmusił owczareczki do zakupu tej karmy, tudzież do kupna dużych worków. Mogła przecież wziąć na próbę mały?