Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Tak się niestety dzieje ja się rasa robi popularna.
  2. Tak się zachowują psy z pewnego źródła i dobrze wychowane.
  3. I się ludzie dziwią, że dostają opieprz za rozmnażanie psa bez uprawnieiń. Na "pocieszenie" dodam, że kiedyś na innym forum kobieta dziwiła się że z 8 szczeniąt bf przeżyło tylko 3 (pies miał uprawnienia).
  4. Jak ja o tym przeczytałam to mnie tak wcisnęło, że nie wiedziałam co napisać. Wydaje mi się, że z tego psa to już nic nie będzie, a szkoda.
  5. wiadomo co z tym psem
  6. Tą kurtkę dzinsową? Dzez fajnie by w niej wyglądał.
  7. Kupując psa z rdowodem masz pewność, że wyrośnie taki o jakim marzyłaś a nie w "typie". lepiej uzbierać na psa niż kupować z niewiadomego źródła.
  8. Dzez supeancko wygląda w tej czerwonej obroży. Pewnie fajnie miga w nocy.
  9. Ja kiedyś czytałam na stronach amerykańskiej organizacji pomagającej buldożkom, że psy z Polski trafiają nawet do USA.
  10. Czy Phoebe ma rodowód? Może warto poinformować hodowców o jej chorobie?
  11. Strasznie fajne są te Angole, tylko cholernie chorowite.
  12. [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=3426&start=15[/URL] tutaj jest napisane czym się zajmują poszczególni lekarze.
  13. Ja to się boję z domu wychodzić. A psa to trzymam na skórzanej smyczy by się przypadkiem nie zerwał.
  14. A jedziesz do tego krakvetu?
  15. Mówiąc szczerze to nieźle ludzie kombinują.
  16. Czytałam co napisał wet na vetcontakcie. Może warto byłoby zrobić eż badanie pod kątem nie/nadczynności tarczycy? Zapytaj weterynarza.
  17. [URL]http://www.allegro.pl/item159143603_szukam_partnerki_buldog_francuski_.html[/URL]
  18. W całej Europie.
  19. Chłopak się uczy jełopkowania. Na razie mu nie wychodzi, ale praktyka czyni mistrza. Ps. to była przepychaczka
  20. W Warszawie to burza była. Coprawda nie było grzmotów ale błyskało się, a wiatr taki, że aż mi się balkon otworzył.
  21. Konsekwencje mogą być różne. Pies może być chory dajmy na to na nosówkę. Może nie wyrosnąć z niego pomeranian, może mieć wady genetyczne zarówno psychiczne jak i fizyczne. Możnaby wymieniać i wymieniać. Pies bez rodowodu nigdy nie wyrośnie taki jak pies z rodowodem.
  22. Chefrenek

    MOPS+off

    U mnie nie wcześniej niż w kwietniu.
×
×
  • Create New...