Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. [URL]http://www.veta.lomza.com/prod01651273.htm[/URL]
  2. [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/466/banertosiacb3.jpg[/IMG]
  3. O Boże tak mi przykro. Co się stało? Zachłysnął się?
  4. [quote name='klaud']Mam pytanie. Czy wiecie może jak dokładnie wyglada pobranie u psa zeskrobiny w kierunku nużeńca? Chodzi mi o to czy jest to bolesne, czy robi sie to pod wpływem jakich srodkow i czy zostaje po tym jakas rana?[/quote] Robi się na przytomnym psie bez żadnych środków, zabieg trwa krótko. Zeskrobuje się czymś podobnym do żyletki (tak mi się przynajmniej wydaje). Nie zostają po tym rany. Czy Titek ma podejżenie nużycy?:shake: :shake: :shake:
  5. w edytuj podpis na panelu użytkownika - piszesz {url=adres pod którym jest galeria][img]adres pod którym jest baner[/img][/ulr], wszystkie nawiasy kwadratowe. ps. cieszę się, że ci się podobuje.
  6. [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4867/banertosiara9.jpg[/IMG]
  7. [quote name='dzasta']A Dżezik już bardzo dobrze tylko mógłby się mniej interesować raną pooperacyjną :mad: [/quote] To super wiadomość.:loveu: :loveu: :loveu:
  8. [quote name='Mada&Teodor'] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9214/1008458ht5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [/quote] Chłopak już jest duży a ty mu wciąż matkujesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Mada&Teodor']Oj, bardzo mu smakowało, i dziś od rana znów jest zajęty ty ringo :)[/quote] Przynakmniej masz go z głowy.
  9. [quote name='Mada&Teodor'][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/Nero421.jpg[/IMG] Ale superaste zdjęcia Nerusia, a to jest the best :multi: :multi: :multi:[/quote] Chyba wiem do jakiego klubu mógłby przystąpić Nero :cool3: :cool3: :cool3:
  10. [quote name='Marta_Ares']jej jaki on juz duzy:loveu: :loveu: :loveu: sliczny jest:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Fakt ze zdjęcia na zdjęcie coraz większy
  11. [quote name='Mada&Teodor'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4099/1008389hu8.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Widzę, że też synusiowi kupiłaś słodycze. Psiulkom bardzo to smakuje. To też tej formy karlie? ps. Tedzisław ma słodkie oczki.:loveu: :loveu: :loveu:
  12. [quote name='tanina'] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4606/hpim3815nx7.jpg[/IMG] [/quote] Loczek na klacie podkręcony na całego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. Ale fajna gromadka. Z Rockiego to prawdziwy macho. Jestem ciekawa jak ludzie na was patrzyli, że z 3 psami idziecie? Dla niektórych 2 to już przesada.
  14. Ja nie chcę siać paniki i w ogóle bo może to nic groźnego, ale mi przyszła na myśl epilepsja, tan atak typu petit mal. Gdzieś czytałam, że takie dziwne zachowania to może być to. Mam nadzieję, że cię nie przestraszyłam. [URL]http://www.vetserwis.pl/padaczka.html[/URL] oto link
  15. [quote name='Madzia_19'] [B]Lucky ostatnio dziwnie się zachowuje... Nie ma ochoty na zabawy i chyba zmniejszył mu się apetyt, a dwa dni temu nerwowo zaczął lizać kafelki i gryźć sierść na łapie...[/B][/quote] A czy on tak cały czas robi, czy z przerwami? Czy miał jakieś inne objawy, z pozoru błache?
  16. [quote name='Hebulka'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1655a829f6e5a196.html"][IMG]http://images13.fotosik.pl/24/1655a829f6e5a196.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Widzę, że u Ciebie jest super zabawa? A Emisia rozrabia najwięcej.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='dzasta'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/66/e463b50191d06e4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/25/ebad1a7757db8a1f.jpg[/IMG][/URL][/quote] Chyba go Kizia wystraszyła albo chciała zabrać kostki???
  18. Ja nie wiem czy takie zabiegi to można robić na psach? Tak mi to przyszło do głowy. A to on ma megaeophagus?
  19. A czy isnieje możliwość umieszczenia sondy tak aby jedzenie od razu dostawało się do żołądka z pominięciem przełyku. U ludzi robi się takie zabiegi może u psa też można?
  20. [URL]http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=12471&wid=8704228&rfbawp=1169804859.212&ticaid=131bb[/URL] Włos się jeży na głowie. A te ludzkie komentarze pod tym artykułem to są żenujące. Aż strach pomyśleć ile ciemnej masy jest w Polsce.
  21. Jak się macie? Co z pieskiem?
  22. Moim zdaniem trzeba szybko jechać do weterynarza. Może to babeszjoza albo inne świństwo?
  23. [quote name='Mada&Teodor'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2513/10083576cd.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ale sobie pycholka umorusał. Wygląda jakby się mleka napił.:razz: :razz: :razz:
  24. [B]Klaud[/B], ale on się spojrzał. Jakby chciał powiedzieć "no i co się gapisz".:cool3: :cool3: :cool3:
  25. To dobrze, że tak bryka:multi: :multi: :multi: . Chłopak dochodzi do siebie i musi się wyładować. Buziaczki dla was.
×
×
  • Create New...