Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. [quote name='Cali']Jednak cieszymy sie bo nareszcie u Figa stoja dwa uszka.[/quote] Właśnie miałam to napisać.:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  2. Bidulek - żeby to nie była nużyca :(:(:(
  3. Z Tośki to się laska robi.
  4. Dobrze, że u was ok. Wszyscy się zamartwiali, że się nie odzywasz. Bruno jest super.
  5. [quote name='Mada&Teodor']Oj, kciuki to musicie trzymac mocno jutro o 13.00, jak Tedzik bedzie na stole opracyjnym. [/quote] To narazie daję wytchnienie moim kciukom by miały siłę się jutro trzymać.[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3753/okwj3.gif[/IMG][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3753/okwj3.gif[/IMG][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3753/okwj3.gif[/IMG]
  6. W takim razie czekam.
  7. [quote name='dzasta']A u nas śnieg dużo śniegu i ja byłam na spacerku z Dżezikiem pierwszy raz po operacyjke i było super piesek wybiegany padł a ja się dotleniłam i idę spać :multi: :cool3:[/quote] To życzę kolorowych snów :sleep2: :sleep2: :sleep2:
  8. [quote name='misiaczek']Łał...jaki prezencik.Juz Cie TZ przyzwyczaja do widoku prawdziwego :evil_lol:.[/quote] Włanie miałam to napisać. Możesz [B]Dzasta[/B] kupić pluszowego buldoga - dla równowagi.
  9. [quote name='misiaczek']Piękne fotki ślicznotki :loveu:. Jaka Fibi fotogeniczna jest. [/quote] Zgadzam się z tobą. I do pyszczka jej w czerwonym.:lol:
  10. W Warszawie jest dr. Max (z tego co słyszałam jest kierownikiem kliniki przy sggw) i dr. Karczewski - niestety nie wiem gdzie przyjmuje.
  11. Jak wasz pies nie był szczepiony na wściekliznę to raczej nie czekałabym z wizytą u weterynarza.
  12. Dobrze, że będzie miał wziewną bo jest bezpieczniejsza.
  13. [quote name='Mada&Teodor'] Wiem, pewnie pózniej emocje opadną, ale teraz jakos mi smutno i źle.[/quote] Oj rozumiem cię :shake: :shake: :shake: . Niestety tak to jest z tym naszymi bidulkami. Ja to się zawsze pocieszam tym, że są psy które naprawdę poważnie chorują. Tedzik jest młody i napewno to nic poważnego - jakiś tłuszczak czy coś. Pytałaś jaką narkozę będzie miał?
  14. [quote name='KarolaBox'] Toś jakiś smutny :( [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/779/141tq8.jpg[/IMG] [/quote] Eeee tam znowu smutny. Tosi uczy się postawy jełopkowej.;)
  15. Ja to przed zabiegiem całą noc nie spałam.
  16. [quote name='Mada&Teodor']No niestety, sparwa ma sie kiepsko. Chirurg oblookał to "coś" i jedynym wyjśćiem jest usunięcie tego chirurgicznie. Nie podobała mu się ta narośl i wycinek, trzeba będzie oddać do badań histopatologicznych :-( :-( :-( Sam zabieg nie jest skomplikowany, ale najgorsze, że ta narośł jest na nadgarstu (częś ruchoma) i szwy mogą nie wytrzymać. Dlatego będzie musial nosić sztywny opartunek i kołnierz przez 10-14 dni :shake: :shake: :shake: No i narkoza :-( :-( :-( bo znieczulenie miejscowe nie wchodzi w gre. Zabieg w piątek. Jestem załamana :cry::cry::cry:[/quote] Magda nie przejmuj się (łatwo mówić). Ja jeszcze o tym nie pisałam, ale mój bulw miał rok temu skracane podniebienie miękkie :shake: :shake: :shake: - też się bardzo bałam, ale wszystko dobrze się skończyło. U Was też będzie ok.
  17. Wydaje mi się, że bez badań się nie obejdzie. Wymioty mogą być efektem wielu chorób.
  18. Widać, że mężnieje z dnia na dzień.
  19. [quote name='dzasta']Dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków i generalnie bycie ze mną duchem bo naprawde mi się przydało Wasze wsparcie za które będe Wam dozgonnie wdzięczna. Bo tak naprawe w czwartek minęło pięć lat od wypadku co oznacza pięć lat walki o kolano i podczas całego tego czasu nie słyszałam tak optymistycznych wieśći jak podczas tego zabiegu i jestem teraz dzięki temu pełna optymistycznej energi :loveu: Czyli generalnie z kolanem jest bardzo dobrze a zapalenie i torbiel w kosci uległy samoczyszczeniu i dzięki temu uniknęłam bardzo bolesnej operacji a ta która miałam była potrzebna ale na szczescie była dość krótka i mało inwazyjna :multi: :multi: :multi: Reszta wieści wieczorem albo jutro bo muszę się nacieszyć domkiem chociaż nie było mnie zaledwnie niecałe 5 dni :shake: A Dżezik przywitał mnie radośnie ale spokojnie bo od małego go przyzwyczajam do kul i że na kolano nie można skakać więc spisał się na 5 z plusem nawet dużym a to jego najświeższe jeszcze gorące fotaski :loveu: Tak się na mnie patrzy moje psisko :cool3: Ale i tak wygląda przez okieneczko bo poszukuje suczek :mad: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/35/58e9cad259cfee4f.jpg[/IMG][/URL][/quote] No to super Dzasta, że wychodzisz na prostą[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/7268/zajcusvu2.gif[/IMG]. A Dzez mimo, że ma pustą torbę to jeszcze lata za dziewuchami?
  20. [quote name='_ChiQuiTa_']O kurczę no to zwracam honor :evil_lol: A Figo jest wspaniała :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Figo to chłopaczek :razz: :razz: :razz:
  21. [quote name='misiaczek']Nasz rodzynek coś się opindala i foteczek nie daje:mad:.[/quote] Może się przestraszył takich strasznych bab jak my?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='dzasta']Jestem jestem :multi: Wszystko poszło super i bez żadnych powikłań i dziś już jestem w domku :multi: :multi: :multi: Odezwe sie późńiej co i jak bo dopiero dotarłam do domku :multi:[/quote] Huuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra. Superowo, że już wszystko jest ok, ni i że jesteś znów z nami. Czekamy niecierpliwie na relacje. Tzreba uczcić twój powrót do zdrowia. :laola: :laola: :laola: :popcorn: :popcorn: :knajpa: :knajpa: :drinking: :drinking: :BIG: :BIG: :BIG:
  23. Nadkwasota objawia się przede wszystkim porannymi wymiotami żółcią. Ztego co wiem to sterydy działają niekorzystnie na nerki. Jak jest z wątrobą itd. to nie wiem? Być może podobnie - wątroba to też "filtr". Jednak 3 tyg. to chyba za mało by zniszczyć organy, chyba że psiak miał już je uszkodzone?
  24. Wydaje mi się że może to być nadkwasota lub coś od gardła (np. angina). Trzeba iść do weterynarza.
×
×
  • Create New...