Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. [quote name='Zuza96'][COLOR=magenta]Chefrenek - A znasz jakąś dobrą hodowle, bo już mam DUŻY PROBLEM...[/COLOR][/quote] Ja nie yorkowa. Nie znam się na yorkowych hodowlach. Zadzwoń do oddziału ZK w twoim mieście to się dowiesz gdzie są mioty. Na forum też znajdziesz polecane hodowle.:cool3: :cool3: :cool3:
  2. Madga co słychowywać u Teodora? Jak on się czuje?
  3. A czym go będziesz żywić?
  4. [quote name='misiaczek']Teodorek-antenka :evil_lol:. Oj nieładnie :mad:,maluszek smutny a brzydkie ciotki się podśmie****ą z niego :mad:.Magda proszę nas nakrzyczeć :motz::motz::motz:.[/quote] Ja już na siebie nakrzyczałam :mad: :mad: :mad:
  5. Bidulek - z tym kołnierzem wygląda jakby sygnały z kosmosu miał odbierać.
  6. [quote name='misiaczek']Kosteczka większa od Figo :evil_lol:. Cali podawaj małemu fosforan wapnia.Nawet jak już uszka nie postawi,to i tak szczenie powinno dostawać,więc napewno mu nie zaszkodzi.Nie chcę Cię straszyć,ale hodowcy buldożków twierdzą,że ucho jak nie stanie do 4 miesiąca,to juz nie stanie.Ale u Figo widzę,że tylko końcóweczka jest klapnieta,więc podejrzewam,ze się podniesie :).A jak nie,to będzie mu tylko uroku dodawać :).[/quote] Też o tym słyszałam, ale nie chciałam pisać, żeby nie było że się wymądrzam :oops: :oops: :oops: . Figo - Miś Uszatek [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5646/36301gr5.gif[/IMG]
  7. Powtórzę się, ale boxy masz super.
  8. [quote name='DiDDlina85']No nic dziewczyny...uciekam do łóżeczka bo za 6 godzin mam pobudke i wyruszam na narty na Słowacje..nie będę się z nerusińskiem caały tydzien widzieć:(..pewnie mu cały nos juz zróżowieje przez ten czas:)..mam nadzieje że z tymi oczkami mu sie poprawi..naszej pani wet nie było dzisiaj bo jest na feriach więc mama pojedzie z nerusiem w poniedziałek na konsultacje...3majcie sie cieplutko..niedługo do was wróce i obiecuje nowe zdjęcia!!:bye: :hand: :buzi:[/quote] W takim razie życzę udanego wypoczynku.:loveu: :loveu: :loveu:
  9. [quote name='Zuza96']"szukasz hodowli?? mowilas ze ze najomej hodowli bedziesz brala." Niestety, zadzwoniłam za późno wszystkie psiaki zarezerwowane, a maają dopiero się urodzić...:-(:-(:-( :shake:[/quote] Myślę, że ze znalezieniem Yorka nie będziesz miała problemu :cool3: :cool3: :cool3:
  10. Widzę, że z Safinka to mała modnisia. Co zdjęcie to inne ubranko.
  11. Uszko znów skapcaniało????
  12. Ale Oluś ma przygody.
  13. Teraz Magda czekasz na wyniki histopatologii?
  14. [quote name='Mada&Teodor'][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3035/10oh6.jpg[/IMG] ALe cudownie Tosia wygląda na tym zdjęciu :loveu: :loveu::loveu: Ciekawe nad czym popadła w taką zadumę ? :evil_lol:[/quote] Rzeczywiśce ma takie tęskne spojrzenie.
  15. [quote name='misiaczek']Pochwalę się,odrazu jak przyjdzie przesyłka :). Tego roku juz pewnie nie założy bo zimy niet...ale może w przyszłosci,w końcu ta zima będzie ;).[/quote] A do nas zima znów zawitała :angryy: :angryy: :angryy:
  16. Figo wygląda jak Muminek.
  17. Bidulek - widać, że wymęczony.
  18. [quote name='Mada&Teodor']Jesteśmy już po :multi: :multi: :multi: i pozbyliśmy się "tego czegos" :multi: Wszystko jest ok. Pózniej wstawie jakieś foteczki. Dzięki Wszystkim za trzymanie kciuków :loveu:[/quote] To super. Przydało się trzymanie kciuków.
  19. [quote name='klaud']A to juz nie pracują!?? Przeciez to ich klinika i są wymienieni na stronie jako lekarze przyjmujacy.[/quote] Ja nie wiem. Nigdy tam nie byłam bo odlat chodzę do tego samego. Słyszałam tylko że ten Kurski to niezły jest.
  20. Masz rację[B] Klaud.[/B] Lepiej mieć zaufanego weterynarza. Kiedyś w elwecie pracował dr. Kurski z synem - ponoć dobrzy.
  21. Ja myślałam, że jemu się ta śliwa w oku zrobiła
  22. [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5554/hamtaros2007pi2.gif[/IMG][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5554/hamtaros2007pi2.gif[/IMG][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5554/hamtaros2007pi2.gif[/IMG] [B][COLOR=darkorange]MAGDA TRZYMAM KCIUKI ZA TEDZIKA - WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5554/hamtaros2007pi2.gif[/IMG][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5554/hamtaros2007pi2.gif[/IMG][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5554/hamtaros2007pi2.gif[/IMG][/COLOR][/B]
  23. [quote name='Samturia']yyy co to ta "trzecia powieka" bo ja ciemniuchna jestem :)[/quote] Robi się w konciku oka taka wisenka (ang. cherry eye).
  24. [quote name='dzasta'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/15/e7a7e9e886469c1c.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy wszystkie fanki a od Czesia mokry całusek w nosek dla Madzi, Joli i Klaudi :lol: :evil_lol:[/quote] Dziękuję za buziaka. Dzez chyba znów dziewczyn w oknie wypatruje.
  25. [quote name='Mada&Teodor']Dzięki Jola, napewno dam znać co i jak. A od jutra mam urlop i będe z Tedzikiem w domu siedziec przez ponad tydzień, to i czasu wiecej na dogo bede miała :multi:[/quote] Dobra pańcia się Tedzikowi trafiła [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4939/36254ni4.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...