[quote name='D0minika']
No ja sobie wypraszam :mad: Oluś jest wierny. Ma (a właściwie do wczoraj myślał, że ma :diabloti:) 3 stałe dziewczyny od lat... A że czasem jakaś go zaczepi na spacerku, to nie jego wina :evil_lol: Ale jakby znalazł tą jedyną... :roll:[/quote]
Phi, "tylko" 3. Może o jakiejś nie wiesz. On pewnie się nocą wymyka na schadzki a Ty wtedy smacznie sobie śpisz. :eviltong: :eviltong: :eviltong:
[quote name='D0minika']Poza tym Hebe już dzieciata :diabloti:[/quote]
A dzieciate facetów mieć nie mogą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: