Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Pamiętasz, że poprzednim razem byłaś na 8 miejscu. Teraz będziesz w pierwszej 3.
  2. [quote name='misiaczek'][IMG]http://i16.tinypic.com/2z8wzma.gif[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Nie drwij sobie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. Masz to jak w banku.
  4. Magda zobaczysz, że to zdjęcie będzie w czołówce.
  5. [quote name='D0minika'] No ja sobie wypraszam :mad: Oluś jest wierny. Ma (a właściwie do wczoraj myślał, że ma :diabloti:) 3 stałe dziewczyny od lat... A że czasem jakaś go zaczepi na spacerku, to nie jego wina :evil_lol: Ale jakby znalazł tą jedyną... :roll:[/quote] Phi, "tylko" 3. Może o jakiejś nie wiesz. On pewnie się nocą wymyka na schadzki a Ty wtedy smacznie sobie śpisz. :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='D0minika']Poza tym Hebe już dzieciata :diabloti:[/quote] A dzieciate facetów mieć nie mogą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='basiulka22tychy'][B][I]hehe dziekujemy :):):) juz kiedys Draczyn powiedziala ze powinnam ja zglosic do jakiegos castiingu :):)i zdjecia na pocztowki :D:D:D:D[/I][/B][/quote] Draczyn zawsze ma rację :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. Tak myślałam. Poznałam po tej wróżce.
  8. Wszystko jest super - zdjęcia, obroża i aparat - samsung????
  9. Emisiu uważaj na Ola. On cię zdradzi z Hebulką.
  10. Teodor zgłoszony do konkursu.
  11. [CENTER][B][SIZE=3]69.[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]Autor: Mada&Teodor Imię psa: Teodor[/B] [CENTER][SIZE=3][B]"Słodkie Walentynki"[/B][/SIZE] [/CENTER] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/5156/0028ie8it2.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Mada&Teodor']Bo pewnie suki z rodowodem się do tego MEDALISTY nie zgłaszaja, a facet chciałby troche zarobić :mad: :mad: :mad: Ciekawe czy można zgłosić w ZK, że medalista kryje suki bez rodowodu, i czy są jakieś tego konsekwencje ? Ale chyba jesli nie jest reproduktorem to raczej nie :angryy: :angryy: :angryy:[/quote] Jeśli nie jest reproduktorem to nie. A te medale to można na bazarze kupić.
  13. Jemu się chyba śniło, że coś je?
  14. [quote name='Mada&Teodor'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9009/0028ie8.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Suuuuuuuuuuuuuper. Czy jest jeszcze konkurs na zdjęcie miesiąca - chciałabym zgłosić Tedzika?
  15. Nie wiem - pewnie jest jakiś powód - można zapytać, zrobić prowokację.
  16. W tm wątku pies też ma grudkowe zapalenie powieki, możesz zapytać tej dziewczyny czym to leczy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35467&highlight=nero[/URL]
  17. Mądrala [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/buldogi/showAdvert,425683,150,1.html#[/URL]
  18. Ja też mam takiego weterynarza - pozytywnie zakręconego na punkcie buldozków.
  19. [quote name='Cali']Chefrenek super -ten sklep jest ok 12 km od nas wiec mozemy tam jechac i miezyc i wybierac....:multi:-dzieki[/quote] To super.:multi: :multi: :multi: Szelki są super i przystępne cenowo. [quote name='Mada&Teodor']I tam mają te świetne pomarańczowe szleczki, które mam mój Tedzik i Chefren Klaudi :multi:[/quote] Potwierdzam.
  20. Ja chcę takie trochę większe od formatu A4. ps. mam nadzieję, że szkodliwe nie jest choć pewnie niektórzy myślą inaczej.
  21. O ja też chcę. A ja sobie zrobię takie duże zdjęcie z Chefrenem. Chyba mi już odwala.
  22. Fajna sprawa
  23. W internecie możesz zamówić. Tutaj są fajne i ceny rozsądne [URL]http://www.bocian.bazarek.pl/[/URL]
  24. Też o tym słyszałam, ale wydaje mi się że jak nie lata w nich cały dzień to nie powinno byc problemu. Mam też takie jak te drugie wklejone przez Magdę tylko kolory są odwrócone. A Ty Magda masz chyba takie niebieskie rogzy?
×
×
  • Create New...