Aktualnie sprawa Barona wygląda tak: 1. Infekcja łapy fatalna, antybiotyk w kroplówce podawany codziennie. 2. Baron znalazł dom tymczasowy na 1 tydzień, zobaczymy co będzie dalej. 3. Zaopatrzony jest w karmę na ten tydzień. 4. Nadzieja Dobermanna prosi aby mu łapę ratować wszelkim dostępnymi sposobami. 5. Rozesłali po klinikach niemieckich zdjęcia TRG i czekamy na odpowiedź, czy ktoś się zdecyduje na tak skomplikowaną operację. 6. Być może uda się go przewieźć do Niemiec. Jest tam Klinika, która specjalizuje się w skomplikowanych urazach, szczególnie tej rasy. 7. Dotychczasowy rachunek w lecznicy wyniósł ok. 300 zł. 8. Psiak cudowny, zaczyna reagować na świat, do tej pory wycofany bez w życie. Mamy wiarę, że wspólnymi siłami uda nam się przywrócić mu nadzieję.