W tej chwili najpilniejsza moim zdaniem jest sprawa Cleo, w jej wypadku to poważne. Mieszka sobie w zagrodce przed schroniskiem, ale "niedobre i paskudne ludzie" każą te zagródki zlikwidować, co się stanie z psiakami tam mieszkającymi? Potrzebne są dla wszystkich szybkie adopcje. Cleo jest jednym z tych psiaków.
Druga sprawa, to jamnisia mieszkająca w 7 pawilonie, boks 8 razem ze staruszkami, nie jest taka stara. Myslę, że może mieć około 7,8 lat.
Czarna, bardzo łagodna i niezbyt jej tam dobrze. Jeszcze jedno, ma śliczny delikatny, długi pysio.