Justka potrzebuje wsparcia i pomocy wszystkich, którzy przegladają Dogomanię. Jest psem, który należy do kategorii "problemów" i to wielkich, ale gdy nadejdzie dzień, w którym Justka powróci do świata, żaden trud już nie będzie pamiętany, a radość wielka.
Mamy możliwość zbudowania boksu w oparciu o pracę własną, potrzebne nam są finanse na zakup materiałów. Bez boksu nie będziemy w stanie pomóc Justce. Ona musi zaufać człowiekowi ponownie, albo po raz pierwszy. Będziemy nad nią pracować, będziemy z nią pracować, aby to pragnienie, które pojawia się w jej oczach spełniło się oraz aby odkupić winy wobec niej tych co ja tak potraktowali.
Mamy koncepcję na to jak jej pomóc jednak na poczatek musi to być praca w boksie zamkniętym, aby Justka nie śmignęła w łąki niczym rwący rumak.