Aska25,ja nie miałam zamiaru Cie zniechecać,wręcz liczyłam na to ,że może jestes z okolic Przemysla.Cały czas poszukujemy osób ,które maja blizej.Nam na dojazd schodzi 3 godz/w obie strony/Zaba,masz bardzo trafną ocene sytuacji,ja monitoring proponowałam po cenie/bez żadnych narzutów/ale to nie jest jeszcze ten czas.Najwazniejsze jest urządzenie szpitalika,czystego,schludnego,łatwego do utrzymania w czystości i świadomośc pracowników,ze psiaki po zabiegach muszą być pod kontrola.Mam kołnierze ,ale nie mam okazji podać./dla suniek po zabiegu/Zastanawiam się mocno,który"jeden" J czy M,bo wydawało mi sie ,ze serce chyba mają obaj.Rafał,dochodzisz do formy?Już sie martwiłam ciszą,a tu te rude pieszczochy trzeba swiatu pokazać.