Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Astro niesmialo sie przypomina
  2. Wszystkie trzy sliczne :(
  3. Pies idealny szuka odpowiednio idealnego domku.
  4. No troche Sare pogielo :D [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz183-1.jpg[/URL] A tu jakie uszy!! Hoho!! ON jak nic :D [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz178-1.jpg[/URL] Swietne tereny spacerkowae tam macie.
  5. Dziekujemy za kciuki Kamel wymiziany Toslawo,mam nadzieje,ze mi wybaczysz te oblesne kamelowe zdjecia,postaram sie wiecej takich nie wklejac,ale to nie moja wina,ze Kamel tak pozuje... A teraz kilka nowych zdjatek Biegne.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/246/252ba564afc51d94.jpg[/IMG][/URL] Znow biegne,choc to do mnie niepodobne,ale patyczek tak daleko byl [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/f6023c13a212cc3d.jpg[/IMG][/URL] Dobry patyczek,bo moj patyczek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/210/733db9aac6212052.jpg[/IMG][/URL]
  6. Ale psiutek sliczniutki,napewno domek sie znajdzie.
  7. No i standardowo przed snem hopek
  8. I prosze to zrobic jak najszybciej.
  9. Kurde!!! Domie!! Zabieraj Hebana!! I kochaj go!
  10. A to i ja tu zajze czasami. Biedny,maly psiutek.
  11. Podobno drozdze pomagaja w rosnieciu :D
  12. Jak sie ma kiciusia Figusia ?Od wczoraj zadnych nowych wiadomosci.A jak Lirutek sie odnajduje w takiej sytuacji? Citka pytala czy chcemy zdjecia-no pewnie,ze chcemy! Kciuki za malenka nadal trzymane i za dogo,zeby wreszcie przestalo wariowac.
  13. no to z rana tradycynie idziemy na gore.
  14. A ja wierze,ze i dla Amiczka slonko zaswieci i rozjasni te ciemne chmury.
  15. Trzymam kciuki za ten domek,ale cieszyc sie bede dopiero jak Kacper juz sie tam zadomowi.
  16. [quote name='luka1']kiedyś podbiegała do kraty i łasiła sie do rąk, wesoło skakała po budach i poszczekiwała. Dziś ze smutkiem patrzy na przechodzących ludzi. Do kraty podchodzi ale długo ja trzeba prosić. [B][U]Ona chyba przestaje wierzyć[/U][/B].[/quote] Kto pomoze Wikulince? Kto przywroci jej wiare,ze moze miec swojego czlowieka,ktory bedzie ja kochal....
  17. no zeby tak ktos wlasnie zrobil...ehhhh
  18. Spokojnej nocki HEbanku.
  19. no piekna hopaj na gore,a ty domku nie zwlekaj.
×
×
  • Create New...