Dziekujemy za kciuki
Kamel wymiziany
Toslawo,mam nadzieje,ze mi wybaczysz te oblesne kamelowe zdjecia,postaram sie wiecej takich nie wklejac,ale to nie moja wina,ze Kamel tak pozuje...
A teraz kilka nowych zdjatek
Biegne..
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/246/252ba564afc51d94.jpg[/IMG][/URL]
Znow biegne,choc to do mnie niepodobne,ale patyczek tak daleko byl
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/f6023c13a212cc3d.jpg[/IMG][/URL]
Dobry patyczek,bo moj patyczek
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/210/733db9aac6212052.jpg[/IMG][/URL]