Jump to content
Dogomania

polciuaa

Members
  • Posts

    4576
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polciuaa

  1. [quote name='C&B']No toć ba :D jakoś ciężko mi w to uwierzyć :diabloti:[/QUOTE] niestety nie masz wyboru i musisz w to uwierzyć. :diabloti:
  2. [quote name='Kaaasia']Mój szaleniec też mnie ostatnio nastraszył- spacerujemy po dzialkach a on przeskoczył sobie ogrodzenie :roll: a że trawa wysoka to chyba nie pomyślał jak wyląduje i zarył paszczą i łapami (mi mało serce nie stanęło bo nawet nie było by go jak wyciągnąć) a on wstał, poleciał dalej, przeskoczył kolejne ogrodzenie i poszedł się taplać w jakiejś wodzie :evil_lol:[/QUOTE] z takich dziwnych historii to mi się przypomniało jak kiedyś pies mojej koleżanki skoczył z tarasu z wysokości ponad 3 metrów, jeszcze do tego na żwir, jedyne co mu się stalo to lekko sobie obtarł pysk, a tak to totalnie nic a nic. :evil_lol:
  3. genialne ma te szelki. :loveu:
  4. [quote name='anka11']Kaaasia, witamy! :multi: i dziekujemy :) dzisiaj Wena sobie 'weszla' do stawu i chyba troche ja zrylo to, ze nie ma pod nogami dna. Wpadla, tak, ze cala ja zamoczylo, zaczela wymachiwac lapami, nie potrafila sama wyjsc wiec musialam ja wyciagac... dobrze, ze miala szelki i linke to przynajmniej moglam jej pomoc, bo chyba troche spanikowala [?] i ja przy okazji tez...[/QUOTE] dziwne to, ale w sumie nie dziwi mnie, że Twój pies spanikował, ma to po tobie. :evil_lol:
  5. [quote name='C&B']ale zobacz za to, że teraz nie zrobiłaś żadnej literówki, ha :D dość oryginalny :razz:[/QUOTE] i myślisz, że to dzięki Tobie nie zrobiłam żadnej literówki? :razz: ja ogólnie zawsze poprawiam jak gdzieś coś mi nie pyknie, tylko tam nie zauważyłam po prostu. :evil_lol: bo ja ogólnie jestem oryginalna to i mój sposób pokazywania uczuć jest oryginalny. :evil_lol:
  6. [quote name='C&B']ja cię nie wygaDniam :diabloti: uświadamiam Cię, że za dużo naśmiewasz się z mojej suczy :evil_lol:[/QUOTE] ojj no zwykła literówka, a ty się już czepiasz małpo. :evil_lol: ja się z niej nie naśmiewam, to jest mój sposób okazywania sympatii .:diabloti:
  7. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-u2sZaYgbHVo/T7zdK0GWKkI/AAAAAAAACAc/5btXAyKhcFk/s512/P5230023.JPG[/url] jaki on jest kochany z tym jeżykiem! :loveu:
  8. [quote name='C&B']Spadaj :diabloti: [/QUOTE] spoko, już tutaj nie będe przychodzić jak mnie wygadniasz. :( :evil_lol:
  9. biedna Pumka, nie rozumie co się dzieje i dlatego jest taka smutna. :( ludzie nie mają mózgu żeby tak psa najpierw przyzwyczajać a potem oddawać. :roll: za chwilkę wrzuce do wydarzenia Pumki na facebooku najnowsze info o niej.
  10. [quote name='Noelle']85%, no to ładnie!!! :D brawo![/QUOTE] dzięki, nie da się ukryć, że jestem geniuszem. :diabloti:
  11. [quote name='Noelle']i jak poszło Polka?[/QUOTE] 85% :loveu: a taka zestresowana byłam, że wszystko poplątałam, przed wejściem do sali było mi słabo i niedobrze i myślałam, że będe musiała iść do wc sobie zwymiotować, masakra jakas. :evil_lol: ale jestem fest zadowolona :loveu: [B]WAKACJE K***A! [/B]:multi:
  12. [quote name='zootechniczka']Ja dopiero w piątek zrobię przelew bo wcześniej nie mam jak. Więc w sobotę, niedziele powinna dojść wpłata.[/QUOTE] nie ma sprawy, wazne zeby kazdy wyslal zaliczke do konca maja. ;)
  13. [quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Martyna tez przelała kasę;)[/COLOR][/QUOTE] spoko, jak dojdzie przelew to dam tutaj znać. :D
  14. [quote name='C&B'] Chrum się chyba mi rozcieknie nie długo :mdleje: dobrze, że nią nawet podczas cieczki psy nie są wybitnie zainteresowane :grins:[/QUOTE] jakoś mnie to nie dziwi. :evil_lol:
  15. właśnie widać, że jakiś taki nie bardzo jest.
  16. [quote name='komar']moja dojdzie rano;)[/QUOTE] dotarła. :D
  17. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-u-VDayZRUK8/T7kWcV9KymI/AAAAAAAAA5k/gIKpYh6xXNQ/s640/0af9d90ecf0fd5e9.jpg[/url] fuuuj! :evil_lol:
  18. świniaczki są przesłodkie :loveu:
  19. [quote name='anka11']czyli jutro trzymam kciuki? XD jezu kobieto Ty ciagle z czyms wyjezdzasz jak nie slimaki to zolwie :P[/QUOTE] taa, trzymajcie kciuki bo mi się przydadzą bardzo. Jestem przeziębiona, mam gorączke, katar, bolą mnie wszystkie mięśnie, gardło i głowa. Nie mam zielongo pojęcia jak ja za te 2h dam rade powiedzieć tą zakichaną prezentację szczególnie, że jeszcze nie umiem dobrze zakończenia. :roll:
  20. Dotarły wpłaty od Tepes i Dog193. :)
  21. [quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]chyba nawet wiem w którym momencie:diabloti: komuś fotki?[/COLOR][/QUOTE] no no, dobrze, że wiesz. :evil_lol:
  22. [quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]co miałas już wiedzieć to już wiesz szału nie ma dupy nie urywa:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] a mnie urwało dupe. :evil_lol:
  23. [quote name='Avaloth']Ale my się z Piki kochamy, ja jej tak nie mogę porzucić na pastwę innych ciotek :loveu::evil_lol: spędziłam z nią już 3? zloty, za każdym razem ją niańczę chociaż przez chwilę i jeszcze nigdy mnie nie ugryzła :cool3: Aresa sprzedaj Natalci albo komuśtam (o ile pojadę xd)[/QUOTE] Piki jest genialna. :loveu:
  24. to dawaj na fb albo gadu. :evil_lol:
  25. i jak?! opowiadaj. :loveu: może być na gadu. :razz:
×
×
  • Create New...