[quote name='becia66']Dokładnie tak sie czujemy. Ja rano wczoraj na dogo wejśc nie mogłam, a od dziewczyn w schronisku dowiedzialam się że była notka na wątku jakoby Śnieżynka noc spędziła w nowym domku. Każda z nas przepytywała drugą czy coś wie na ten temat i przyznam że była lekka konsternacja. Jakoś zawsze działamy wspólnie, a tu troche tak za plecami. Ale to nie wszystko. Jakoś nie podoba mi się KasiuBajkowa że oddałaś Śnieżkę do bezmyslnych ludzi jak sama piszesz na wątku, a potem trafiała do jakiejś Pani która okazała sie być......:shake: To takie okazała sie.......szczerze ? to mi sie to nie podoba i czuje niesmak..... i wcale nie jestem pewna czy dobrze sie stało że niewidoma Śnieżka trafiła do domu gdzie jest 4 dzieci.......[/quote]
Kurcze to samo sobie pomyślałam że czwórka dzieci dla psa który długo radził sobie bez ludzi może być bardzo stresujące na mój gust ona potrzebuje spokojnego domu. Dlatego może pojawiło się posikiwanie w domku. Mam tyko nadzieję że będzie wszystko dobrze.