Jump to content
Dogomania

iwi10

Members
  • Posts

    936
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwi10

  1. Super no i oczywiście prosimy o zdjęcia:lol:
  2. Hop do góry, bo zima się zbliża.
  3. Kurcze oni są nie poważni jeszcze chcą zwrotu psa.:angryy::angryy: On powinien dostać odpowiednią, aby jeszcze mu do głowy nie przyszło i tej babie wzięcie następnego psiaka:shake:
  4. Ja oczywiście też się przyłączę i prześlę pieniążki na leczenie, czy on dała się złapać:???:
  5. Kurcze bardzo skomplikowane, bo też się zdziwiłam jak przeczytałam że będzie w nowym domku myślałam że wszystko ktoś cichaczem załatwił, a tu z was nikt nie wiedział. Dokładnie dlaczego tu się nie może za rejestrować :lol: Wszyscy byśmy chcieli obserwować dalsze życie naszej śnieżki.
  6. Dokładnie większość chce szczeniaka, a dorosły pies może dać mniej zmartwień, bo już nie brudzi w domu i również można wiele takiego psiaka nauczyć i to będzie większa satysfakcja:lol:
  7. Właśnie i co dał się złapać:???:
  8. Jaki on słodki mam nadzieję że da się złapać.
  9. Kurcze szkoda:-( no to hopsaj do góry, bo domek nadal potrzebny:-(
  10. Super wiadomość na zakończenie dnia:laola:
  11. I co tam słychać u śnieżki;)
  12. Mieszanka wybuchowa:evil_lol: Tak myślałam że się zdecydujesz, że zostania:lol:
  13. Biedulek do góry po domek:sad:
  14. Jak tam Liszka dzisiaj grzeczna czy mały diabełek:evil_lol:
  15. To oczywiście trzymamy kciuki, aby męża przekonała:kciuki:
×
×
  • Create New...