Kurcze bardzo skomplikowane, bo też się zdziwiłam jak przeczytałam że będzie w nowym domku myślałam że wszystko ktoś cichaczem załatwił, a tu z was nikt nie wiedział. Dokładnie dlaczego tu się nie może za rejestrować :lol: Wszyscy byśmy chcieli obserwować dalsze życie naszej śnieżki.