Jump to content
Dogomania

Monsun

Members
  • Posts

    35
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monsun

  1. [B]Cerber[/B], [B]Zelek[/B] - ekstra zdjęcia mojego posocznika, dziękuje! Organizatorom serdecznie gratuluję imprezy i podziwiam osoby [I]funkcyjne[/I], które włożyły w nią tyle pracy. Część torów naprawdę bardzo ciekawa (szczególnie chyba jumpingi) i bardzo się cieszę, że mogłem się na nich spróbować. Świetna obsługa torów. A kolacja? Niezapomniane doświadczenie, moim zdaniem warto było zapłacić żeby to zobaczyć. :evil_lol: Naprawdę gitowa była loteria dnia następnego, chociaż postawiła na głowie całą moją wiedzę z zakresu rachunku prawdopodobieństwa. ;)
  2. Cerber, dzięki za tyle świetnych zdjęć. Z przyjemnością ogląda się wszystkich zawodników. Szczególne dzięki za ostatnie zdjęcie z tej serii.;) [SIZE="1"]I za uchwycenie nas również w Łodzi[/SIZE]
  3. I ja z Amperem dziękuję za świetne zawody. Wszystko było fajnie zorganizowane, nawet deszcz nie był w stanie spłukać dobrego wrażenia. A mnogość posokowców w sobotę dopełniła obrazu :)
  4. Czy mail zwrotny z potwierdzeniem zgłoszenia jest wysyłany z automatu czy przez kogoś z palca? Bo do mnie, póki co nie dotarł. Jędrzej i Amper.
  5. Dziękujemy za git zawody! Było kilka bardzo ciekawych i skrętnych torów, bardzo mi się podobały. I sprawna organizacja, dobry pomysł żeby psy wpuszczać jednym, a wypuszczać drugim wyjściem.
  6. [B]zelek[/B], Dzięki za Ampersona! Zdjęcie świetnie obrazuje stan umysłu, który dopada mojego psa po zrzutce ;) .. I przy okazji wielkie podziękowania za imprezę dla Organizatorów. Przyjeżdżam do Was za rok.
  7. [quote name='Marysia_i_gończy']I na koniec zerówkowy ścigacz z grupy VI :loveu: [url]http://img16.imageshack.us/img16/9431/imgp3107mc9.jpg[/url] K*O*N*I*E*C[/QUOTE] Wielkie dzięki za superowe zdjęcie Ampera. Opłacało się poczekać do końca tej bardzo fajnej relacji :multi:
  8. .. Małgosia Kędziorek z: [B]Asgardem[/B] - Buick z Bielańskiej Sfory [url]http://i43.tinypic.com/x2q92d.jpg[/url]
  9. U mnie sytuacja jest złożona: Amper może legalnie włazić na wyrko, kiedy jest nakryte narzutą. Podpadają pod to następujące sytuacje: - Jest sam w domu (wtedy robi 'bezika' czyli zwija wszystko co okrywało wyrko w jego centralnym punkcie formując kształt podobny do 'bezika') - Siedzę w domu i pracuję - wtedy grzeje nogi - Drzemię [na przykład po południu] - wtedy grzeje dowolnie wybrany obszar W nocy (czyli gdy narzuta jest zwinięta) śpi na swoim posłanku, co nie znaczy, że nie stara się niekiedy wpakować do mnie. Ale zwykle jest przepędzany. :)
  10. Heh, też mam nadzieję. Te psy takie żywe, a forum takie martwe ;-).
  11. Witam pięknie, Jestem nowy i witając się po raz pierwszy pozdrawiam wszystkich przyjaciół tych strasznie wdzięcznych psów!
×
×
  • Create New...