[B]Cerber[/B], [B]Zelek[/B] - ekstra zdjęcia mojego posocznika, dziękuje!
Organizatorom serdecznie gratuluję imprezy i podziwiam osoby [I]funkcyjne[/I], które włożyły w nią tyle pracy. Część torów naprawdę bardzo ciekawa (szczególnie chyba jumpingi) i bardzo się cieszę, że mogłem się na nich spróbować. Świetna obsługa torów.
A kolacja? Niezapomniane doświadczenie, moim zdaniem warto było zapłacić żeby to zobaczyć. :evil_lol:
Naprawdę gitowa była loteria dnia następnego, chociaż postawiła na głowie całą moją wiedzę z zakresu rachunku prawdopodobieństwa. ;)