[quote name='Pimpek']Kodak był prze ślicznym i na pewno bardzo wiernym psiakiem, przykro mi
:-(
http://img267.imageshack.us/img267/3892/18048cp3.jpg
Farek tez niczego sobie ;)
http://img256.imageshack.us/img256/1143/18042ej4.jpg
Ślady :cool3:
dziekuje:lol::lol:
[quote name='Guffi']Mnie tu sto lat nie było, a z małego Farka zrobił sie duży pies:crazyeye:
Jaki słodki nochal:loveu:
dzieki:lol:
[quote name='BBeta']Ale on wyrósł :crazyeye: Jesteś pewna, że to ten sam pies? :diabloti: :cool3:
hihi ten sam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Asiaczek']Piekny, piekny!:lol:
http://img267.imageshack.us/img267/194/18025uv3.jpg
Pzdr.
dziekuje:lol:
[quote name='Dobcia']http://img142.imageshack.us/img142/3863/18026lj9.jpg
piękny jest!!!:loveu:
A jeszcze nie dawno był taką fajną, puchatą kuleczką:lol:
Tak byl taki maciupki:loveu::loveu::loveu: