Jump to content
Dogomania

Tina.Sara

Members
  • Posts

    1482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tina.Sara

  1. [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370212.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370215.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370219.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370223.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370226.jpg[/IMG]
  2. no nie...? :eviltong: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370195.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370198.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370203.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370209.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370211.jpg[/IMG]
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Odradzam się jak feniks z popiołu... :evil_lol:[/quote] To wiele wyjaśnia :evil_lol: [quote name='agaciaaa'] [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][I]Kiedy zdjęcia? ;-)[/I][/quote] no właśnie :lol:[/quote] Mooooże je wstawie... :eviltong:
  4. taki piękny pies i nie może znaleźć kochającej rodziny... eh, no ale im pies starszy tym mniejsze zainteresowanie... :( do góry.
  5. łaaaa, wesołego jajka :loveu:
  6. grudniowy spacerek? :eviltong: to chyba było dawno... :eviltong:
  7. no nawet jak gadasz sama ze sobą to i tak podbijasz wątek :eviltong: Rudy, do góry.
  8. hej hej :loveu: wszystkiego najlepsiejszego :loveu:
  9. dzięki za życzonka :p [SIZE=3][b]WESOŁYCH ŚWIĄT![/b] dużo pociechy z pupili i w ogóle :loveu:[/SIZE] [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Morda taka sama jak dziś... :evil_lol:[/quote] No ba... :evil_lol: Wróciłaś :o [quote name='psiara1996']a sara mi bardziej jak mix jakiegoś belga wygląda niż ON[/quote] to mix nie wiadomo czego z ONkiem :evil_lol: i wyszedł wypłosz. [quote name='agaciaaa'] Jak tam Tinka?[/quote] Dobrze :p [quote name='Dobcia']Jakie spojrzenie... ma mord w oczach:diabloti::evil_lol:[/quote] [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Ale uśmieszek taki trochę groźnawy...[/COLOR][/I][/B][/quote] Każdy tak mówił... :evil_lol:
  10. no, ładny banerek, a Rudy jeszcze ładniejszy... :loveu: do góry.
  11. hej :cool3: Bono jest cudny :loveu: Zawsze lubiłam Goldeny :loveu: I czekam na fotki :loveu:
  12. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Jejku!!! Jakie śliczności... :loveu: Szkoda, że jej pyszczka z bliska nie widać...[/COLOR][/I][/B][/quote] Proszę bardzo ;) Taki wypłosz :evil_lol: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/PA180007.jpg[/IMG]
  13. nooooo :loveu: jak była mała... :loveu:
  14. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Witam po raz1:) Masz prześliczne sunie:loveu: [/COLOR][/quote] Witamy i dziękujemy :loveu::loveu: [quote name='Dobcia']Hey;-) [URL="http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370052.jpg"]http://i136.photobucket.com/albums/q...a/SL370052.jpg[/URL] śliczna mordeczka:loveu: Z Tinci jakiś pechowiec:shake:[/quote] Hej :loveu: Dzięki :p No wiem... :shake: Toć ona jedyna z całego miotu ledwo przetrwała :shake: :loveu: [quote name='agaciaaa'] [URL="http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370017.jpg"]http://i136.photobucket.com/albums/q...a/SL370017.jpg[/URL] śliczna rameczka :loveu: Tinka też ;-)[/quote] Dzięki :loveu: Nie mogłam się oprzeć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/PA170001.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/PA180009.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/PA180010.jpg[/IMG]
  15. [quote name='agaciaaa']to już sama sobie musisz poradzić :eviltong:[/quote] No nie, nie bawię się tak... Polece, ale nie wrócę. :placz::evil_lol: Sara ma ładne zęby :eviltong: Przynajmniej całe w porównaniu do mojej wrednej małpy Tiny... :cool3:
  16. [quote name='agaciaaa']Jakby dostała kopa na rozpęd to może sie uda :evil_lol::evil_lol:[/quote] Warto sprobować :evil_lol: a co z drogą powrotną?
  17. dzień dobry, wproszę się bo mi się pies spodobał :evil_lol: Atos cudny :loveu: i fajne miejsca do spacerowania macie :p
  18. [quote name='agaciaaa']Możesz spróbować :lol: do ruskich od nas blisko, to pewnie dało by rade, chyba że chcesz w inną strone :evil_lol::evil_lol:[/quote] Miałam na myśli Chicago i te strony, ale może być :evil_lol:
  19. [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370023.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370024.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370026.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370052.jpg[/IMG] :p
  20. [quote name='agaciaaa']No to czemu sie tymi zdjęciami nie chwalisz :mad:[/quote] Oj cicho :evil_lol: Wydaje ci się :diabloti: Zdjęcia to on ogólnie robi bardzo ładne, jak jest odpowiednie światło... :angryy: A wczoraj jak próbowałam ufocić Tinę to ciągle mi wyskakiwało "Słabe oświetlenie"... No i jest trochę niewyraźnie. :angryy: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370004.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370005.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370016.jpg[/IMG] no i są cudne ramki do wyboru... :loveu::eviltong: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370017.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370019.jpg[/IMG] cdn.
  21. wróciłam do was :loveu: i jak zwykle padam na ryj jak widzę takie foty... :mdleje: [url]http://img368.imageshack.us/img368/9987/dsc0348bh2.jpg[/url]
×
×
  • Create New...