Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie śpiam... wstałam 2 godz temu [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/005.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='ATLANTYDA']Witamy ,witamy:multi::multi: Witaj dawno nas nie odwiedzająca Madzialeno :multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nigdzie na FB nie byłam przez miesiąc cały... nawet u siebie z doskoku :cool1: ale już wróciłam i .... mniiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm jaka kompozycja :mdleje: moje najulubieńsze:eating: [url]http://kulinarnefantazje.blox.pl/resource/lody.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto pod kim dołki kopie [/B][URL]http://images34.fotosik.pl/331/cf422348d66900ee.jpg[/URL][B] sam w nie wpada [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://images23.fotosik.pl/257/5aec751d70990795.jpg"][FONT=Arial][COLOR=Blue]http://images23.fotosik.pl/257/5aec751d70990795.jpg[/COLOR][/FONT][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti: [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B]paczucha dotarła??? bo nie wiem czy szykować sie na tego grilla :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][B][COLOR=Green]No jak to kaj.......do ZOO:evil_lol: Żonkilowa wynajęła nam apartament[/COLOR]:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue]aaaa to miłego pobytu życze :p[/COLOR][/FONT] [COLOR=Green]ciesze się ze wpadłas:multi:[/COLOR][/B][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o wpadaniu nie było mowy [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] buuhahhahha... tera sie mi wspomniało jak pan w schronie sie mnie pyta czy mamy dzieci... no i ja mu że NIE bo my tak bez ślubu... a ja jestem z dobrej katolickiej rodziny, i przed ślubem nie można , że samo to że mieszkamy BEZ to już sie kłóci z moimi przekonaniami :shake: itd, itp.... i pan mi zaczął że zna takich co to mają nawet nieślubne dzieci :crazyeye::crazyeye: ojjjj ... rozczarowania mego narodem podłym nie było końca :evil_lol::evil_lol: Alicja przy tym była.. lała ze śmiechu :roflt::roflt::roflt:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:fotki wstawił i pojechał ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ten też pojechał??? :crazyeye::crazyeye: czy oni wszyscy poci.pieli??? wakacje jakieś czy co??? [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ojjjj to ja dziś zgrywam fotaski ......:roll::cool1:z laptopa [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty nie powiesz... przeciaż miałaś zgrywać 2 mies. temu :roll::diabloti: Helloł zapsione :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. :glaszcze::glaszcze: Moniko... nie tylko Ty nie możesz pogodzić się ze śmiercią DOBRYCH i kochanych ludzi:shake::shake: wydaje mi się że życie jest zbyt niesprawiedliwe [*]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łał ... w Ozzulku drzemie WILK :razz::razz: czyli to prawda że w TYCH psach.. prędzej czy później budzi się instynkt mordercy :cool1: jak dobrze że on JESZCZE reaguje na klik klik :diabloti: przyszłam z porannym buziorem dla Was :loveu: Ozzulkowi ostrożniaka, coby do aorty sie nie rzucił :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gdzie jedziesz??? :razz::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img368.imageshack.us/img368/9931/img1070ze5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: koncert z pozycji horyzontalnej musi chyba lepiej wyglądać bo dużo osób tak ogląda.... musze spróbować natępną razą :hmmmm: HELL...oooo :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja też poczekam na blond fote :p[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/1382ee3737e2f040.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/a72b2e382d774153.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/24d8799cc1b9d38e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/52a7eac2b4340045.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/67fad8d584a7f041.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/369c03ecd4dad529.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/4191f3259b4ac032.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/f41a788ccd750f86.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/69788ec4c0895adb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/89ec2ec5a45a814f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/7456dc25bf47e903.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/9ba9cdf95cdfefd9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki za ogłoszonka :loveu: NIKT NIE DZWONI :-( A Klocek przeleciał Tinke... TFU! przeleciał po Tince bo stanęła mu na drodze jak leciał za patyczkiem :grins: :roll: dziś wspólny KRÓCIUTKI spacerek bo Tinka była wystraszona i zdezorientowana w terenie :shake: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/31273da235ccd9ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/a5b4cc1346b617cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/2e115dc30d8b919e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/e2ccb1e7f3897dec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/840fe4c0c292fbca.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/31273da235ccd9ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/e6e7d3a09b4f30cb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/a5b4cc1346b617cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/2e115dc30d8b919e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/48cdf025e31ad1cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/5a6064978888869f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/f6875ae0b66a9251.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/7e09786146b24893.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/25e530cd47d70032.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma tych we mgle :roll::roll::oops: ale jest Klotz :grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/7fe206c8bb331935.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/f5f336bde70810bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/ec0ed31c08a5ca29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/ad0c57a756f230ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/c72fd786b6b0495c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/dcc4c92e9381c5a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/55fc71d0f6618aad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/4c27a5a794f013f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/8fcb1af04caff885.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/fff177131968f4c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/563f00491aa4d5f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/ca798fb94a04bf62.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/33dacd9c0f0dc156.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se fotki jakieś tam zaległe dam i dzisiejsze Klockowe ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/20abafd17e3c1e06.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/f32031533d377c6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/b922285e0c9f89ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/16acd824a031450b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/245/f644cca7d763e41f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [quote name='malawaszka']a macie gdzieś jakąś galerię żebybyły tatoo w tym stylu takie cieniutkie? :razz: umyśliłam że sobie zrobię prezent urodzinowy :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ppooważnie mówisz? bo najbliższe terminy dopiero kole końca sierpnia/początek września :p i musiałabyś powiedzieć kiedy najlepiej ci pasi a Pawcio sprawdzi termina, albo on Ci zaproponuje a Ty se sprawdzisz ;) ino że nie dziś bo kapownik ma w studiu :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bonsai_88']A ile bierze za tatoo? I czy robi henną? Bo chciałabym mieć takiego małego smoczka na szyi, ale chcę najpierw sprawdzić czy to będzie fajnie wyglądać...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooojjjj drooogo :roll::roll::diabloti: henną nie robi choć ma sprzęciora.. ale nie ma czasu :lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='malawaszka']a macie gdzieś jakąś galerię żebybyły tatoo w tym stylu takie cieniutkie? :razz: umyśliłam że sobie zrobię prezent urodzinowy :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: ostatnimi czasy nie wrzucamy wogóle fot na strone :oops::oops: a Pawcio takie wzory robi z głowy :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.kamuflaz.com/projektor.php?pelny_adres=galeria/kobiece/kobiece_1.jpg&ilosc_fotek=86[/url] [url]http://www.kamuflaz.com/projektor.php?pelny_adres=galeria/trybal/trybal_1.jpg&ilosc_fotek=101[/url]
  23. [quote name='malawaszka']niooo to to było :loveu::loveu::loveu: z rogami - co za motylkaś dorzuciła :mad::lol: kiedy były te foty ze Szwecjii wstawiane? bo chciałam je obejrzeć jeszcze :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]te są chyba z Anglii :roll::roll: dodano koło 4.03.2008;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9632428#post9632428[/url] a ze sverige są tu [URL]http://www.kamuflaz.com/projektor.php?pelny_adres=wypady/szwecja0907/sverige_76.jpg&ilosc_fotek=96[/URL] DŁUUUGO SIE WGRYWAJĄ BO WE FLASHU :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]??????[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/51/0bf3fbcce4fbbd32.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/16eccdd375dc7fc5.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='malawaszka']nie - tam nie było gwiazdek - chyba że coś sobie uroiłam :oops::roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale coś w tym stylu i na nodze?? poszukam potem :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...