Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Tinka w poniedziałek o 12:30 jedzie na sterylke :p[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z suchym sunia nie bardzo sobie radzi... chyba ze względu na zaniedbane ząbki :shake: za to uwielbia ryżyk z kurakiem - stołuje się w łazience z uwagi na to że jeszcze obawia sie że mój Kloc zje jej porcje i pilnuje miski... po jedzeniu skacze na klamke, otwiera drzwi i wychodzi :cool1: a teraz oboje śpią na łóżku- doopami do siebie :evil_lol::evil_lol: aparat podprowadził mi TZ do pracy więc musicie uwierzyć mi na słowo :grins: co chwilke otwiera oczy, sprawdza czy jestem i merda ogonkiem [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]:loveu::loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='matsta1']Dzieki za slowa otuchy;) Jedyne co sie zmienilo to to ze mama widzac moje zaangazowanie powiedziala ze jak razem wybierzemy kiedys psiaka mniejszej rasy to nie bedzie problemu, widac ze losem Nefcia tez sie przejela bo mowila ze chce dla niego jak najlepiej.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mam dla Was sunie która jest u mnie na DT... przywieźć w poniedziałek? :p kochana ta Twoja mama ... szkoda tylko że pod wpływem huku w mediach :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Mateuszu :glaszcze:....wiem jak Ci ciężko ...sama kiedyś oddawałam psa po DT ....ale uwierz że to co zrobiłeś dla Niego jest bardzo bardzo ważne ...a dla Ciebie też ....nabyłeś dużego doświadczenia ...wiele Cię Nefek nauczył i wiedz że kiedykolwiek zdecydujesz sie na psiaka , to wszystko procentuje ....a najważniejsze to jest to że pokazałeś jak wielkie jest Twoje serducho ....Nefer i MY dziękujemy Ci za TO [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie to miałam napisać ...:roll: MATEUSZ- :calus:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [CENTER]:hand::hand::hand::hand: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto chce mi towarzyszyć w spaceru z dwoma psami??? :roll: jak ja mam z nimi iść??? przeca to trza za strzałem bo oba płaczki za mną :diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  6. [quote name='bonsai_88']Cicho.. ja jej mlekiem pachnę [bo nadal karmię Maciusia] to i mnie chciała wydoić - zza dekoltu musiałam ją wyciągnąć :D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhahahahha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: daj maleństwu mleka... nie żałuj :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='bonsai_88'][B]Klocuciowa[/B]... weź ty mi wytłumacz CZEMU "twoje" psy tak mi się po życiorysie pałętają? Najpierw były odwiedziny u suni, teraz "TWÓJ" szczeniak chce mi całą chałupę na wiury przerobić...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widać takie przeznaczenie :grins: żebyś o mnie często myślała :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Fajne kunie:loveu: Fajna sucza:loveu: w ogole faaajnie:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajneee fajneee:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='bonsai_88']To toto małe ma 5 miesięcy czy o jakimś innym piszesz? Bo mi smrodek na tyle nie wygląda ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi... nie toto.. jamnikowaty podrostek który BYŁ w schronie- uzupełniłam w poście fotki ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jamnikowaty szczenior 5 mies. został wczoraj zabrany ze schronu do domecku :p [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/790/bbgm5.png[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3831/35779681gc7.png[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zostały 2 beżowe siostry, i szkieletorek, i Mutu na DT u BBeta:loveu: ide aktualizować 1 post :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='bonsai_88']No i nikt mi nie napisał tego co chciałam :(... No i skąd są te kunie ;) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z okolic Jastrzębia :p też nie wiedziałam że mamy tu stadnine :roll::roll: a to 16 km od mojego domu :cool1: kręcimy tam tymczas dla psiaków :razz: a trafiłam tam przez mojego Pawcia :loveu:.... to stadnina jego klienta :razz: a klient ma taki dziar [url]http://www.kamuflaz.com/galeria/fauna/fauna_46.jpg[/url] [SIZE=5]witam Was moje TWA!!! :loveu::loveu:[/SIZE] BROWAREK POD TO BEZROBOCIE :drink1: mam sunie na DT :grins: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116138[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z domkiem z Bielska jestem umówiona na poniedziałek koło 12tej...:razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]od dziś nie pracuję już w schronie.... chciałam wczoraj wyciągnąć małego ale spanikowałam.... psy w naszym schronie są półdzikie :roll: i każde wyciągnięcie psa i wstawienie go z powrotem do kojca kończy się wielką awanturą i pogryzieniami :-( psy dziczeją na widok psa wyciąganego.... a po powrocie robi się mexyk w kojcach... miał być wolontariat, psy miały być wyprowadzane, socjalizowane... skończyło się niestety na obietnicach :mad: psinek w papierach ma 3-4 lata.. ja mu daję góra 3 . jak tylko dogramy kwestie DT sukcesywnie będziemy wyciągać psiaki ze schronu- jego mam na uwadze w pierwszej piątce ... [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Wierzę że Mutu trafi w najlepsze ręce na świecie :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaale supcio!!!:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='credita']Byłam wczoraj sprawdzić domek państwo bardo pozytywnie wypadli :p boksio który trafi do tego domku będzie miał psi raj tylko państwo mają szczeniaka boksia ma 7tyg i myślę że powinni odczekać miesiąc bo trwa kwarantanna i mogą sobie czegoś nabroić biorąc teraz psa ,ale polecam ten dom w razie jak co bo jest pewny no i ja mam blisko żeby zaglądnąć ;) Pozdrawiam[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nadal reflektują na Boxia w potrzebie?? :loveu::loveu: supcio :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]sunieczka na kilka dni u mnie na DT :p[/SIZE] niestety z uwagi na to iż w sierpniu mam wiele spraw w terenie do załatwienia nie może u mnie dłużej gościć:-( wstępnie mam dla niej zaklepany kojec w stadninie koni, ale KOJEC- czyli to czego sunieczka w życiu nie zaakceptuje :shake: [SIZE=4]TO CUDO NIE PIES!!!:loveu::loveu::loveu: zupełnie bezproblemowa sunia!!!!:loveu::multi:[/SIZE] za kąpielami nie przepada, ale dała z siebie zmyć schroniskowy "zapach", wczoraj nie opuszczała mnie na krok... wieczorkiem wskoczyła niepewnie do łóżka (a raczej ja ją tam "wskoczyłam" :roll:;)), chwilke sie potuliła i sama grzecznie poszła spać na Klockowe posłanko :loveu: rano jak tylko się obudziłam znów niepewny skok na łózio ale na chwilke- po mizianie tylko, rozdaje buziaki i schodzi kładzie sie na ziemi, ale co chwilke podchodzi po kolejną porcje mizianka i znów sie kładzie:loveu: z Klocuchem się zgadza ale raczej się ignorują.... o spacerki wcale się nie upomina, w domku sie nie załatwia - decyzja pory spacerku należy do Pana :loveu: Ktoś kto zaadoptuje Tinke (zupełnie nie pasuje jej to imie ...) będzie naprawde szczęściarzem- nie można jej nie kochać [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] szczurosława założyła wąteczek Sunieczce na forum ONków - DZIĘKUJEMY! [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=13945&PID=723416#723416[/URL] [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='bonsai_88']A to co za kunie ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: nie znam sie na kuniach... czy araby czy inne siakieś :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/0466c628ecfd9e91.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/05dd9e12b1c11863.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/91ff7b012839b1a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/1b6d2fd19980952e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/406e148400fa94a8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [CENTER]:hand: :hand: :hand: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/0a899f926cee51ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/c1f0ceb06642494b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/c3d096086452a561.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/d6d9ea9556a282b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/244/60e518adebfb7dde.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: miśki jadą w Polske :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]marfefko :loveu::loveu: nie wiem co by było gdyby Ciebie nie było :loveu: i co bedzie po 1 sierpnia :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: jutro musi zniknąć ze schronu :roll::roll: jeżeli nie zje mi jorczka to 2-3 dni ją przetrzymam .... [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie przeszkadzaj sobie ciociu marchewo.. wrzucaj dalej :razz: ja tyko chciałam powiedzieć aaaaaaaahhhhhhhhh :mdleje: :loveu: sie dziewczynce udało... w połowie (jeszcze domek) a mogła być już za TM[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:mdleje:LE malutko fotek :roll: czuje sie nie zaspokojona [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jaka dumna mamcia :loveu::loveu: z pisklaczkiem koffanym :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Rinuś'][B][I]uuuu...nie ma kastracji?no pięknie...:shake:[/I][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiem więcej- dlaczego sunia którą przywiozłam od Iwop z Ostrowca na DS do jastrzębia mimo wpisu w umowie adopcyjnej nie została wysterylizowana przez panią wet.... odmówiła wykonania zabiegu??? a sąsiadka mojej mamy dostała zjebke że wysterylizowała kotke perske czy syjamke?? usłyszała że zrobiła największa głupote w swoim życiu??? i dlaczego my przeHANDLOWAŁYŚMY same lepsze psiaki ze schronu, skoro na boxia, amstafa, setera i spaniela i Oni mają ODBIORCÓW :diabloti:... [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...