Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Kto robił Rudziaszkowi ogłoszonko na allegratce??? wysłałam smsa- komu wysłać kod???? [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Oj Toluś ...zdrowiej :loveu: a co mu właściwie dolega :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]stresuje sie przed adopcją... symuluje że chory bo nie chce opuszczać marchewy :evil_lol::evil_lol: biegunka nerwicowa tak zwana :evil_lol::evil_lol: a tak wogóle?? co mu dolega??? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='MARCHEWA']Toluś dostał antybiotyk(nie pamiętam nazwy,ale jakiś o przedłuzonym działaniu)w piątek następna wizyta. Jestem pod wielkim wrażeniem weterynarza z Katowickiej,który zajmuje się naszymi psami,za wizytę pan nie chciał pieniążków mimo,iż chciałam zapłacić:loveu: shanti,jak ten wet się nazywa?bo aż głupio,ale ja nie pamiętam nazwiska.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pan Suraj- jeżeli był ten sam co wtedy, ten drugi to Żambo- nie pytaj o imiona... chodziłam do nich 6 lat temu :p zdrowiej chłopie- domek sie kroi ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Black][B]byłaś z nim do końca... nie skresliłaś go jak wrócił po ostatniej adopcji.. wyściskałaś, wycałowałaś, pożegnałaś... a teraz wyznaczysz mu miejsce ...Sauronek bedzie miał swoje miejsce w lasku... kiedyś go jeszcze usciskasz... i może i mi się trafi lizior od jednego z moich faworytów... [/B][/COLOR][/FONT]
  5. ja go nie znałam a też siedze w pracy i łzy ciekną mi po policzkach...jakoś nie był dla mnie "jednym z psów".... Natalio :glaszcze: dziękuje że byłaś z nim do końca, że odszedł w uścisku kochającej osoby...
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Rudziaszku... wędruj po domek [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]klikłam na gie do amikat.. poprosiłam o pomoc Ją lub jedną z nich .... wysłałam linke ;) lece do pracy ... papapppapa[/B][/COLOR][/FONT]:loveu:
  8. [quote name='MARCHEWA'][COLOR=#ff0000][B]I przyniósł:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]Dziś miałam telefon od bardzo miłej pani z Katowic.Państwo po 50-tce na emeryturach,mieszkają w bloku,zawsze mieli pieska,ostatni odszedł po chorobie(mogą mi przywieźć zdjęcia poprzednich piesków)państwo opiekują się 3-letnią wnuczką,ale pani od razu zaznaczyła,że piesek nie jest dla wnusi.Zgadzają się na wizyty poadopcyjne i na podpisanie umowy adopcyjnej.Mogą przyjechać po Tolusia w sobotę,bo do piątku mają autko w warsztacie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Mam dobre przeczucia,ale dajcie mi namiar do kogoś z Katowic,może znacie jakąś dogomaniaczkę do sprawdzenia domku.[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeżeli na wizyte POadopcyjną to namówiłabym zone- Jastrzębie/K-ce.... ale w ten łikend sie hajta więc nie wiem czy bedzie miała czas na PRZED.... Katowice, katowice :hmmmm: niech pomyśle..... :hmmmm: lece do pracy .... bede myśleć... też mam dobre przeczucie.... :kciuki: :loveu: Tolek- szykuj sie w droge... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. musiałam zajrzeć mimo braku czasu.... natalia... jeżeli jesteś jeszcze na necie.... cmoknij Go w nochala... :-( przeproś za ludzki gatunek :-(
  10. dziś......... Sauronku.... biegaj za TM.... bądź już szczęśliwy na zawsze.... i przepraszam za ludzi... to oni nie podołali w wychowaniu Cię.... ostatni cmokal w nochala :-(:-( [CENTER] [*] [/CENTER]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wieczorny spaceros sunieczko :-(:-([/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mizianiec dla Rogerka vel :hmmmm: :oops::oops: buziak w nochal :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie hopne, ino przyszłam pocałować w nochala Rudziaszka :loveu::loveu: na dobranoc i na lepsze jutro :-( jak se przypomne jak on mi wskakiwał na rece jak wlazłam do boxu po Rogerka :placz::placz: i wołał "ja!!! ja pójde z Tobą!!! ja kocham człowieków!!! JA!!! JA!!!!" :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='MARCHEWA'] I chcieliśmy się z Tolusiem pochwalić,że wypadł mu ostatni mleczny ząb.....dorasta smrodek...hi,hi[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oby wypadnięty ostatni mleczak przyniósł szczęście i domek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Dobra, ja Ci kupiam obiektywa:razz:;);) Ale ty płacisz:eviltong::evil_lol:[/B] [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pppfffff.... do doopy taki interes:shake::shake: za kare bedziesz oglądac za ciemne foty :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:podobno Klocuś się NIGDY nie kulał :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/190/5781fc2ed9d46320.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo kiedyś nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: potem naogladał sie Ozzulka i klapa... zara zacznie spać jajkoma do góry :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Maadzia pięęęęekne foty jestem z ciebei DUMNA:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i chcesz mi zasponsorować obiektywa?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/5781fc2ed9d46320.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/182/d1ef15f3cf10bc2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/182/7aac419865a146f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/182/53adf171c19bd44e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/c01611497e88fe98.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]starczy chyba na dziś... bo któryś serwer ze mną w ciulki leci :mad:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  18. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/182/21c3fb8fbe81ed46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/89eb900747ba1e58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/182/58f0f80a0fda7d3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/aa2a4b7f4d64c8d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/182/cf92e48f0496efac.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/182/a36dc270561afa7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/e822959ee0751202.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/182/ad9a874912b3e48b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/f62c73bbd9594850.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] odnośnie powyższych... może ktoś chce mi zasponsorować lepszy obiektyw?? :roll::roll::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/181/40f7bbf780d04781.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  20. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/191/203cbd5bc8d2311f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/c06fed75cc4203df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/183/86322f0521b42d57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/924fd43e3ad75cdb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/181/a7a5c349a54816bf.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żufff.... nie przygarnęliśmy :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/d0c49e40b5052149.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/980ba43925497b64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/181/cf3c4c86d3dcd1d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/191/1a021b524fab72e8.jpg[/IMG][/URL] panowie ze Straży wiejskiej nie pozwolili nam tu puszczać psa bez smyczy bo to tereny rodzinnych spacerów.... :angryy::angryy: sprawdziliśmy... nikogo nie było w domu :shake::shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/8e3167a3393e952c.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotoszit kradnie foty... albo dogo.... jaiś kradziej tu jest :mad::mad::mad: chyba se daruje dziś :mad::mad::mad: ooooo już oddał ;) no to heja!!!! [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/191/6e6f9ea3be41d888.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/463a409a72532dd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/191/ffc5fb8a2069a73b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/181/2f0261b7259db71c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/182/eed1a0732be17e66.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]aha... nie opowiadałam wam historii jak przechodzimy koło kontenera śmieciowego a tam coś szarżuje , rusza sie, piszczy... zaglądamy a to.....[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3] :crazyeye::crazyeye:[/SIZE] [/CENTER]
  23. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]tadam!!!!!!:p [SIZE=2][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/181/b540b0869dbeda93.jpg[/IMG][/URL] krowa robi muuuuuu... i daje mleko :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/191/abd61e903a221fcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/191/dbe4f1a00172e1f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/182/8f9d5eca74493ddf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/b64e30743a0b03cf.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przerobie fotki schroniskowców i potem dam Klocusiowe... jestem na domowym kompecku a tu są ony piękne :diabloti::diabloti: medorowa... wara od Pawcia[IMG]http://www.pic4ever.com/images/triniti.gif[/IMG] :diabloti: kiłi... potem zaglądne do Cia po najnowsze wieści ... tera ide do garów :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Rudziaszku mój :loveu: idziemy sie lansować ;)[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...