-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jest już piątek???? [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotka']Trzeba pobrać zeskrobiny, okaże sie co to jest. Leczyć ją można i w tym kojcu. Czy koleś nie mógłby sie tego podjąć? Jest tam codziennie w dni robocze jak rozumiem? Nie wiadomo kiedy DT chociaż sie znajdzie. Kojec posprzątać nie wielka fatyga. Jak ktoś tam podejmie sie leczenia i opieki nad psem, to jakoś pomożemy.[/quote] niestety- koleś ma kilku min. przerwe śniadaniową w ciągu całego dnia pracy... najpierw wtedy leci do dobci nakarmić.... a reszte wolnego czasu przeznacza na zjedzenie swojego śniadania w biegu... ma z kierownikiem na pieńku... w momencie kiedy zamiast pracą zajmie się psem- poleci z roboty :shake: oprócz niego psem zainteresował się jeszcze 1 gość...są pośmiewiskiem dla reszty kilkunastoosobowej załogi "bo jak to- tacy twardziele- punki czy inne gady a nad jakimś kundlem sie rozczulają" która mieszka na wsiach i dla nich pies to....... no comment.... nikt go w pracy nie będzie krył żeby porobił coś przy dobci :shake: jedyne co może On zrobić to żywić- zresztą żonka dzielnie stoi w kuchni i gotuje psinie codzień żarełko ;) -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='amikat']kolejny dobek ....... masakra. Jeżeli ktoś zaoferuje tymczas to my pomożemy w leczniu i diagnostyce. Szukamy tymczasu![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to szukamy DT, choć z tym ciężko prawie jak z DS :roll::roll: ja bym jednak się pokusiła o zabranie do dobrego weta jaknajszybciej- chociażby po to żeby wyeliminować choroby zakaźne.... gdyby miała trafić do zapsionego domu .... skręce transport- bynajmniej postaram się ... tylko podpowiedzcie- takie placki na skórze oprócz nużycy mogą wskazywać na co??? trzeba by pobrać zeskrobiny??? pytam... bo odpukać- nigdy nie miałam psa z chorobą skóry .... więc sie nie znam :oops: [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wysłałam linka kolesiowi który tam pracuje i wie o niej nieco więcej... w razie jak coś pomyliłam, pogmatwałam... mam nadzieje że mi to skoryguje ;) gdyby chciał coś dodać bede z nim w kontakcie na gg... wiem że teraz długi weekend.... wytrzymała tyle, wytrzyma jeszcze te pare(naście) dni.... ale błagam- zabierzcie ją gdziekolwiek... pies przyzwyczajony do kojca więc na lato nie widze przeciwwskazań (chyba że zdrowotne) gdyby ktoś należycie się nią zaopiekował ........... wet ją musi obejrzeć- ja niestety niezmotoryzowana i z długiem za Qdłatego więc nie bardzo mam ją jak zabrać :-( poproszę kogoś z okolic któregoś dnia żeby mnie tam dowiózł.... porobie foty- gdybym miała finanse zabrałabym do weta.... ale na razie gdybam...[/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:szkoda że facet przez tyle lat nie pomyślał o szczepieniach ....posłałam linka kilku osobom z Dobermanów .... poza tym przecież mógłby zamówić weta do psa i niewiele drożej by to wyniosło [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie pomyślał:shake: czasu nie cofniemy..... ale MUS WYCIĄGNĄĆ PSINE !!!!! będę pilotować sprawę... nie ukrywam że zależy mi na pomocy Dobce, ale nie chcę młynu wokół sprawy.... zależy mi też żeby qmpel nie stracił pracy ....... POSTY SKACZĄ !!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']Magda ,czy czasem Amikat nie zajmuje sie dobkami?Moze warto by sie do niej zwrocic[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala już wysłała jej pw, kilku z dobków jeszcze ... ja do dobermanii.... [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Kojec cały w qoopskach:angryy:,domek pilnie potrzebny.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano .... nie wiem czy szef w ogóle bywa na zakładzie..... on tam nie mieszka... w dni wolne od pracy jest tam sama jak palec.... pracownicy przed łikendami zostawiają jej więcej jedzonka.... ehhhhhhhh [SIZE=3][COLOR=Green]a tu już wyciągnięta przez Amikat.... :loveu: Dobcia Ivanka jak ją nazwała nasza Janielica- zszokowana pobytem poza kojcem- na trawce :-( [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]SUNIA POŁOŻYŁA SIĘ W TRAWCE .... I TO JUŻ BYŁ... SZCZYT SZCZĘŚCIA :loveu::loveu::-([/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1c6506f46d1663b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/137a623f1127a006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/9d4952905f5ba739.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1092cf4295df2d15.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [FONT=Arial][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Dobcia idziesz do mnie na stronkę, ino pańcio wróci.. :calus:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuję...... nie ukrywam że liczę na dobkomaniaków... psine trzeba natychmiast wziąć do weta a ja jestem po Qdłatym spłukana finansowo.... Qmpel po wolnym łikendzie bedzie gadał z szefem o kasie na weta.... mam nadzieję że szef poczuje sie właścicielem- skoro ktoś może ją zawieźć kiedy on nie ma czasu... fak.... brakuje mi auta :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]M2 dobci :shake:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/23c8aab1bb7509b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/8911e7dda2394a45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/953d6f51e4dbac00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1a14a6f12d608a21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1d588fe98a86f84f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']w skrocie::roll::loveu::multi::lol::cool2::thumbs::Rose::Cool!: i takie tam:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kontynuuj... uwielbiam :loveu::loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia'] Wiem wiem pies jak przyjedzie do nas to jak najszybciej będzie kastrowany :razz: Najpierw za pieniądze stowarzyszenia potem postaram sie im zwrócić koszty :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luzia... nasze bazarki jeszcze trwają.... w pierwszej kolejności pokryjemy koszty hoteliku... i w razie nadwyżki dołożymy do kastracji.... POSTY SIE PRZESTAWIAJĄ [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Zostawic Was na godzinkę....Na jedna krótką godzinkę...i tyle nagadane :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ONE [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-278.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']Ukradlo mi posta:mad:nie bede sie powtarzac...te co mnie znaja wiedza co mysle:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nie wiem :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powtórz sie :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy ja coś mówiłam że kończe z psami??? :roll::oops: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110579[/url] :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:...mniej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a on cholera nie mógł nam pomóc bo miał ino 1 oko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:..... i jak mnie wyrzuci z domu to mnie Magda na DT zabiera :razz::razz:ale póki co to TZ nadal służy transpotrem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:więc chyba mu już przeszło :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: to czym on zastępował to piiiiiiiiiii..... bo na mój chłopski rozum pasowałoby tam ze 3x tyle :evil_lol::evil_lol: aaa to może mój tak skomentował :roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:koszyk z zakupami każesz mu nosić .......oj niedobra kobieta z ciebie :shake: jeszcze tylko to ...kastracja na cito :razz::razz:bo ta mała qdłata istotka potrafi znaczyć teren ....rozmawiałam z kimś kto się problemu pozbył po kastracji psiaka ...ale to zresztą już wiesz ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] znaczenie terenu może być też nawykiem ze schronu- tam robił pod siebie..... mus uświadomić mu do czego służą spacerki i nauczyć go znaczenia słowa NIE! u weta podniósł nogę..... a mój przesympatyczny jakże kobiecy głosik i szeptane :roll:słowo NIEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! podziałało :roll: ale kastracja na 100% ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']To może Wy wprowadźcie się do Tbq :razz: Sądząc po tym jak Go pokachałam zostanie nawet wtedy :loveu: Ale mama tego jeszcze nie wie :evil_lol: Po prostu ma charakter typowego owczarka :loveu: Dlatego wiem że praca z Nim będzie czystą przyjemnością :) A co do rowerka.. kupie mu koszyk :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dobra ... jade na dt z Tobą :roll::cool1: do Ciebie :cool1: mama też się nim zauroczy - zobaczysz :loveu: pamiętaj o goglach na rower :cool1: ja go naprawde pokochałam :placz::placz::placz: że on nie pozostał tą suczką którą był na początku :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niki-lidka']zdradzcie ten komentarz malża...pliiiiis:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :-x czy Wy kur piiiiiiiiiiiiii jesteście poje piiiiiiiiiiiiii jedziemy taki kawał drogi piiiiiiiiiiii żeby przeszukać miasto??? :crazyeye: metr po metrze???? jesteście tak głupie piiiiiiiiiiiiiii na punkcie tego psa piiiiiiiiiiiiiiiii że brak słów..... drugich taich idiotek nie ma chyba ... piiiiiiiiiiiiiiiiiii kupcie se chałpe piiiiiiiiiiiiiiii i poświęćcie sie tym psom po całości ......... piiiiiiii nooooo nie wytrzymam z Wami ....... pi mniej więcej... nie pamiętam czy piiiiiiiiiii było więcej czy mniej :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nie mam więcej pytań :loveu::loveu: aaa jedno.... czy mogłabyś sie wyprowadzić.... do Jastrzębia :roll::roll: bede za nim tęsknić :placz::placz: a czy jest szansa że jeżeli nie wyprowadzisz się w najbliższym czasie od mamy... że Qdłaty zostanie i tak u Ciebie na stałę??? czy w tym wypadku tylko DT???? agility, PT powinien polubić... jak już pisałyśmy potrafi się skupić na człowieku, jeżeli w zamian dostaje choćby mizianko :loveu: to wulkan energii- dobrze mu zrobi wszystko, gdziekolwiek mógły ją spalić- wtedy tez siądzie na doopce, nie będzie tak szalał. :evil_lol::evil_lol: ino jedno "ale" [QUOTE]ma kto mi dotrzymywać towarzystwa na rowerze[/QUOTE] on nie umie jeździć na rowerze [/B][/COLOR][/FONT]:eviltong::eviltong::cool1: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ty się nam nie dziw :roll:.....nie widziałaś miny mojego TZta jak o 23 oznajmiłam że następnego dnia o 8 rano jedziemy do Zabrza po psa :roll:.......a jeszcze fajniejsza była jego mina :diabloti:....Magda widziała :eviltong:, jak oznajmilyśmy mu na miejscu :evil_lol:, ze my go będziemy dopiero tam szukać :roflt: a on myślał ze my go jedziemy odebrać tylko ....no cóż ale taki nieświadomy był spokojniejszy i szczęśliwszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:... nie no teraz mam nadzieje już nie bedziemy się uganiać z Qdłatym ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i nie słyszałaś komentarzy małża Alicji :roll: w życiu mi jeszcze nikt tak nie nawrzucał... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Black]Zakładam wątek na prośbę znajomego. Po kolei: znajomy pracuje w zakładzie produkcyjnym w okolicach Żor na Śląsku, gdzie w kojcu przebywa dobeczka.... to własność szefa który wiadomo- jako człowiek interesu WOGÓLE nie ma czasu dla psa... psa dokarmiają pracownicy... dobka NIGDY NIE WYCHODZI Z KOJCA- owszem jest duży i przestronny, ale zerknijcie co dzieje sie w kojcu- nikt nawet nie sprząta qpek :-(:shake: na moją prośbę kumpel pogadał z szefem o szukaniu domku dla psiny... pan się zgodził bo sam przyznał że nie ma wogóle dla niej czasu- czasem nie ma go i po parę dni......próbował na własną ręke, a teraz prosi nas o pomoc... historia dobki: jakieś 5 lat temu- szef zabrał ją z domu gdzie była MALTRETOWANA- miała jakieś 2 lata..... nikt już dokładnie nie pamięta kiedy to było i ile wtedy miała... liczymy że 6-8 lat.... niestety... pan uratował jej życie, ale na tym się zakończyło.... sunia odkąd tam przebywa nie była u Weta:-( nawet na szczepieniach.....:shake: nie wiadomo jaki stan zdrowia- na tych fotach widać jakieś placki na łapach,uszach- skąd :niewiem: mam nadzieję że to nie nużyca ........... do ludzi tam pracujących nie wykazuje jakiejkolwiek agresji... zdjęcia mam jakie mam ale jak znajdę transporta podjadę tam porobić takie coby było widać co i jak... SZUKAJMY DOMKU DLA DOBCI!!!!! może jakiś tymczas żeby ogarnąć tą bide, zawieźć do weta :niewiem: liczę na Was dobkomaniacy!!!!!!!!!! :loveu: [COLOR=Red][B]od 7 maja DOBCIA JEST POD SKRZYDŁAMI [URL="http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/"]Fundacji S.O.S. DLA ZWIERZĄT[/URL] Ivanka jest w hotelu gdzie będzie leczona ... wyniki będa niebawem- podejrzenia nużycy, świerzba... okaże sie po zbadaniu zeskrobin PROSIMY O WSPARCIE!!!!! [/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][COLOR=Blue][B]numery konta dla wsparcia suczynki naszej czekoladowej DOBKA IVANKA - [/B][/COLOR][B][COLOR=Blue]"FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT" 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 62 m21 [/COLOR] [COLOR=Blue] Nr konta bankowego 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/COLOR] tel: 722 394 982 Numer KRS: 0000285182 REGON: 240699505 NIP: 6292374672 [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/e7e4fa9240339003.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/da7af10b1507d800.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/cebcac024ecf8b16.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/8d8d48cbfec9fdb5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/c42a6302b3208210.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/a89030abd185acc9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images6.fotosik.pl/183/ff6855eec9698e2a.jpg[/URL] to mi sie też podoba oponka obojniak :roll: aaa i chyba się wyświetliły wszystkie :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie żartuj że widać wsje foty :crazyeye::crazyeye: normalnie nie wierze.... fotosik sie zepsuł :diabloti: też mnie sie podobają te...:hmmmm: liany... legwan miałby tam raj .... na następny spacer idzie z nami :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']sliczne foteczki:loveu: Biedny Klocuniek:placz: Zuczki znow wyszly przed chalupke:roll: Dzien dobry Klocusie:multi::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko:multi::loveu: ano wyszły ale tym razem fffcale nie po to żeby zrobić Qpke :roll::roll: spoko- Klocowi w ciągu paru sekund krzepnie krew.... co zresztą doświadczyliśmy na pobieraniu blooda ;) przez 3 sekundy sikał krwią jak poderżnięty świniak... zanim włączyłam aparata.... spływała ostatnia kropelka.... 3 min. później już zapomniał i szalał z oponką i taplał sie w gnojoku :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
dobra ...spiłam kawe, spaliłam szlugi... otwarły mi sie oczy... przeczytałam raz jeszcze i UWAGA PISZĘ!!! Luzia&Funia jesteś kochana :loveu: w piątek jedziemy na wizytę przedadopcyjną do gościa.... nie ukrywam że po klikaniu z nim mam parę wątpliwości wymagających wyjaśnienia.... DOM DLA QDŁATEGO MUSI BYĆ NAJ.... u osoby która zna się na wychowaniu psa- to wyrośnięty szczeniak więc trzeba z nim siąść i uczyć- wierzę że nauka nie będzie długa bo chłopczyna pojętny, ale trzeba mu pokazać gdzie miejsce psa ;) ktoś kto nigdy nie miał psa, może mieć problem z ułożeniem szczeniaka Qdłaczka (gość miał ino kota). no więc... w piątek obczaimy gościa, ale tak czy inaczej damy mu ze 3 dni na decyzję- jemu i sobie- nie chcemy żeby to była decyzja natychmiastowa, ani jego- bo nie wierze że się w nim nie zakocha od pierwszego wejrzenia, ani nasza..... raz taką już podjęłyśmy :shake: w piątek napiszemy co myślimy o domku w Jastrzębiu- i jak bedą jakiekolwiek wątpiwości- Qdłaty jedzie do Luzia&Funia :loveu: Luzia&Funia przedstaw nam się na wąteczku- co robisz, czym się zajmujesz, jakie plany wobec Qdłatego :razz: ja wiem , ale tyyyyle osób mu kibicuje że chyba wszyscy powinni się utwierdzić że jeżeli Qdłaty zostanie u Ciebie- to jest TEN dom .... zaciskam kciuki- żeby Qdłaty był Twoim Qdłatym :kciuki: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']TO ja pragnę zakomunikować że jeśli w piątek Qdłaczek nie będzie w nowym domku to w sobotę po niego zawitamy :razz:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczekaj zatkło mnie...zara coś dopisze [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]41 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/f1e1085285d2c760.jpg[/IMG][/URL] 42 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/ff6855eec9698e2a.jpg[/IMG][/URL] 43 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/7b0d3f15146026df.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]DOGOBRANOC :loveu:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ala.... oponka sama sie przerżła :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]36 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/b602cf7137ae5e90.jpg[/IMG][/URL] 37 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/3498199a79ca40cc.jpg[/IMG][/URL] 38 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/7ba92f9304619aea.jpg[/IMG][/URL] 39 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/c3b8b0a9b31dcf38.jpg[/IMG][/URL] 40 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/e86ef28abbc872d8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]