Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='MARCHEWA']Clockwork,we wtorek podjadę z rzeczami na bazarek,ok?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dopsze.. dziękujemy.. ja koło wtorku wystawie też moje bazrki ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='maggie1971']Jaki on cudowny:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] magduś.. suońce... czy Ty nie wybierasz sie czasem do Krakowa... jakby coś :roll::roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo fotaski u Klocuszka :multi::multi::multi::evil_lol: śliczny :loveu::loveu::eviltong: dziękuję Alllllllll :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Luzia&Funia']Pamirek jeszcze nie był kąpany ponieważ ma szwy i nie mogę ich moczyć :eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat::splat: o ja głupia.... przeca że nie kąpany :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] Rana po jajkach powoli się nam goi, znaczy się jemu się goi bo mi nie ma co się goić :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha.. no ta... tobie jajków nie wycinali :evil_lol::evil_lol: niech sie dobrze goi :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] Relacje mamy bardzo dobre poza tym że włączył mu się agresor do innych psów, ale będziemy nad tym pracować :multi: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]on jest wiracha na smyczy... wtedy skacze do psów... bynajmniej my to zaobserwowałyśmy- luzem gania z psiakami bez jakiegokolwiek problemu... ale nie puszczaj go :roll::roll::shake: a z Twoją Funią???? stosunki ok??? znaczy stosunki nie jako stosunki ino w dogadywaniu :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] Fotki dam po spacerze :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wróciłaś już?? :roll::roll:;)[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i mamy fotki Kolaczka ... jesssooooo on jest PIĘKNY!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: aha- Państwo nazwali go LUCKY, bo uznali że jest szczęściarzem że znaleźli go ludzie którzy nie dali mu zrobić krzywdy :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/29a686773a88ff84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/a08eafaf12e4e92e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/28b06470b8c78e69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/da90fe59ba7ea930.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chwilunia luziku to se wpadłam do sia....:grins: dziękuję że mnie odwiedzacie chociaż Wy bo ja nie mam czasu :roll::diabloti: oświadczm że psiak Dog De Bordowy o którego negocjowałam o oddanie z tego centrum handlowego- jedzie dziś do domciu bordogomaniaczki do Krakowa... :multi::multi::multi: chłopczyna okazuje się że jeżeli książeczke ma od zawsze to ma..... 12 lat :crazyeye::crazyeye: ewenement w grupie Bordogów..... ale ma problemy zdrowotne :shake: będzie pod opieką lekarzy i ma zagwarantowane może już ostatnie miesiące... w cieplutkim domciu na kanapce :loveu::loveu::loveu: a to mój OSTATNI :grins: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110851[/URL] też ma szanse na dom w Krakowie.... ja nie wiem... wszystkie psy jadą do Krakowa :hmmmm: ... skąd tam w tym Krakał tyle domciów??? :crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luzikowa :razz::razz: gada tu jak na spowiedzi... co jak ... jak miejsce na jaja, jak zaprzyjaźnianie sie... :mad::mad: i foty poprosimy wykąpanego, rozczesanego Qdłacza vel....:hmmmm: zapomniałam jak sie tera nazywa :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Therion']W Krakowie jest pewna pani, która chciałaby collie, tylko musiałby dogadac sie z jej kotami i 2 suczkami ( przygarniete ), dom z ogrodem. Moge na priv podac tel do niej[/quote] [quote name='Therion']Ewentualnie prosze na priv o tel osoby , ktora ma collie, przekaze osobie zainteresowanej, dom mialby dobry u milosnikow zwierzat.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jeżeli osoba sprawdzona, bo że kochająca zwierzęta to nie wątpię... jaknajbardziej. nie wiem natomiast nic o relacjach- pies-kot... z suczkami nie powinno być problemu. czy Collie by mieszkał w domu czy ogrodzie??? pani mówiła że psiak chyba był domowym, bo ogród traktuje jako spacernik i szybciutko chce wrócić do domu :roll: zaraz Ci napiszę PW i tel. kontaktowy do pani..[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:a może Amikat mogłaby posłać fotaska mailem :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w pracy nie miała dogo a w domu ma dogo i.... dzieci na kompie :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzwoniła mi amikat- nie może się zalogować na dogo więc przekazuję: wyniki badań wykluczyły nużyce, grzyba, świerzba.... mamy GRONKOWCA!!! ale nie ma ropnych zmian! za 2 tyg. badania zostaną powtórzone!! sunia po 2 kąpielach zmieniła kolor z zakurzonego siwego na ...... :hmmmm: zapomniałam :cool1: wypiękniała jednym słowem ... kąpana jest co 2 dni, pielęgnowana, smarowana itd itp :loveu: biega skacze i szaleje na widok CZŁOWIEKÓW ;) w ogrodzie szaleje jak... jak to powiedziała amikat- długoletni więzień wypuszczony na wolność :loveu::loveu: i to chyba wsjo :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie dzwoniła mi pani od Collie!!!! [SIZE=4][COLOR=Red] JUTRO NAJPÓŹNIEJ W NIEDZIELE PIES MUSI ZNIKNĄĆ Z JEJ DOMU!!!! [/COLOR][/SIZE] jej prywatny, osobisty ONek absolutnie nie akceptuje Collaczka i staje się coraz bardziej agresywny, a atmosfera w domu coraz bardziej napięta!!!! tracą kontrole nad psami i boją się żeby ONek nie zrobił krzywdy Collaczkowi!!! JEŻELI DO 2 dni nie znajdzie się miejsce dla psiaka- trafi do schronu!! czego PANI nie chciałaby za nic w świecie!!! zdjęcia będą wieczorem, koło 22giej powinnam mieć co się jeszcze dowiedziałam: pies nie ma ochoty na zabawy ze szczeniakami- po prostu sobie nie życzy skakania po głowie :roll: za to nienagannie bawi się z większymi psami... chodzi slicznie przy nodze,choć nie bardzo akceptuje smycz (albo się boi albo nie zna), zna podstawowe komendy, uwielbia dzieci... nie ma ani chipa ani tatuażu, wogóle nie szczeka- na rowerzystów, ludzi, samochody reaguje obojętnie... wogóle nie reaguje ;)[/B] [B][SIZE=5]cholewcia!!!!! JEST KTOŚ KTO WZIĄŁBY GO NA TYMCZAS???? :modla::modla::modla:[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT]
  12. [url]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3205&highlight=[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a teraz??? tam jest pisane wszystko to co tu. ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No to się już chyba doczekała co, jeszcze was tam nie ma:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SOM :grins: :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='yoszko']A jaki jest link?:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]link jest na pierwszej stronie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3203"]http://www.collie.intertel.net.pl/fo...pic.php?t=3203[/URL][/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma mie bo ja nadal wyprowadzam sie ze sklepu- pakuje ... woże :grab: a wczoraj w nocy skasowały nas policajdy za psa bez smyczy :grins: i klocuś skoczył panu do okienka bo chciał dać buziaczka :loveu::loveu::roll: -dlaczego pies bez smyczy?? [COLOR=Black]-bo nikogo na ulicy nie ma :roll:[/COLOR] -niech sie pani nie martwi, nikogo nie ma ale na straż zaraz ktoś zadzwoni- i 200-250 dostaniecie... Co to za rasa?? [COLOR=Black]-YORCZEK :grins:[/COLOR] -wyrosło sie pieskowi :evil_lol: [COLOR=Black]-no troszke nas oszukano ;)[/COLOR] -kłamie pani- yorczek by tu darł kopare i chciał by mi wypruć wnętrzności :cool1: czy on jest agresywny?? [COLOR=Black]-panowie z policji którzy zaprosili psa mego na testy mówili że[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Black][B]pies jest[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Black] super[/COLOR] :siara::siara: blablabla hahaha hihihi.... 07 zgłoś sie- prosze o sprawdzenie osoby: ......... -sprawdzono- nie notowana.... No więc proszę Panią- nie puszczajcie pieska bo szkoda kaski ;)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i uważajcie na staraż wiejską bo oni nie popuszczą [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [COLOR=Black]tak wiem ogólnie ostatni raz puszczamy luzem bo obawiamy sie o życie psa przy tych zaczepnych dokostkowych [/COLOR] pożyczyłam panom spokojnej pracy i poszlim ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='MARCHEWA']Ja też chce przekazać rzeczy na bazarek,Clockwork-mogę tobie je przywieźć,bo ja niedługo mogę mieć problem z internetem.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne ... bede robic bazarek więc jaknajbardziej:loveu::loveu: dziekujemy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak Qdłaty bezjajeczny ten... no..:hmmmm: aaaa :splat:PAMIR?? :razz::razz: poprosimy dane gdzie przelac piążki za kastracje... jak tylko powpływaja z bazarosów- wpłacimy bo i na to zbierałysmy kasiurke ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kocyk mam wielki po Qdłaczku, ale...... nie wyprany- jest tak gruby że do pralki sie nie zmieści, :roll: ręcznie mogłabym wyprać, ale, nie mam balkonu więc zgnije w domu :oops::oops: czekam bo maggiecostam cośtam z Katowic ma do mnie podjechać po bazarkowe miseczki wiec przekażę i kocyka...;) zrobie jak obiecałam amikat jakies bazarki na Dianke vel Ivanke :loveu:- też slicznie;) ale niestety chyba czasowo będzie to możliwe po niedzieli dopiero... amikat czy pozmieniac coś w pierwszym poście??? jakies namiary na Ciebie, nr. konta na wsparcie dobci.... ??? :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Magda zlituj się:roll:, koszmar to jest:placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JUŻ NIE.... koszmar się skończył :multi::multi: teraz pod skrzydłami AMIKAT i SOSdlazwierząt sunia będzie,wyleczona, zadbana i jak nowa:loveu: ino domek potrzebny :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]SUNIA POŁOŻYŁA SIĘ W TRAWCE .... I TO JUŻ BYŁ... SZCZYT SZCZĘŚCIA :loveu::loveu::-([/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1c6506f46d1663b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/137a623f1127a006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/9d4952905f5ba739.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1092cf4295df2d15.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/23c8aab1bb7509b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/8911e7dda2394a45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/953d6f51e4dbac00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1a14a6f12d608a21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1d588fe98a86f84f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  22. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/cebcac024ecf8b16.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/8d8d48cbfec9fdb5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/c42a6302b3208210.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/a89030abd185acc9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]SUNIA POŁOŻYŁA SIĘ W TRAWCE .... I TO JUŻ BYŁ... SZCZYT SZCZĘŚCIA :loveu::loveu::-([/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1c6506f46d1663b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/137a623f1127a006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/9d4952905f5ba739.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1092cf4295df2d15.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/23c8aab1bb7509b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/8911e7dda2394a45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/953d6f51e4dbac00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1a14a6f12d608a21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/1d588fe98a86f84f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kilka teraz .... a więcej jak znajdę więcej czasu :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/cebcac024ecf8b16.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/8d8d48cbfec9fdb5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/c42a6302b3208210.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/a89030abd185acc9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...