[quote name='Mada&Teodor']Za 12 mc - smakołyki dla psa
za 6 mc - szampon[/quote]Dzięki...coś mnie jednak one nie przekonują :cool3:
[quote name='Kucyk_Hermiona.']Mam bardzo podobny plan. Szkoda tylko, że kiedy mam kasę nie ma prezentów, które by mi odpowiadały - przecież nie nakarmię Króla żarciem dla Psa :P[/quote]No u mnie podobnie! Pytałam się taty czy mogę zamówić prenumeratę jak był fajny prezent to mi nie pozwolił...jak są nie za dobre dodatki to mówi, że zamówi a ja przekładam to na następny miesiąc mając nadzieję, że będzie coś ciekawego i że ojciec się nie rozmyśli :roll: :eviltong:
[quote name='DuDziaczek']Znam ten bol :diabloti:[/quote]
No to nie jestem sama :p