[quote name='aleb']Ta lampa z boku mnie rozprasza :diabloti:
Niki chyba nie widziała o co chodzi hihi ;)[/quote]
Najwyraźniej nie :lol: ja chciałam zrobić taki efekt, żeby było czarne tło, ale strasznie to trudne :razz: pies mi się zlewa :evil_lol:
[quote name='Niki-lidka']uwielbiam odwiedzac galerie mojej imienniczki:):):)
malo sie odzywam ale patrze podgladam i usmiecham sie sama do siebie:):)
pozdrawiam!!!![/quote]Rozumiem, bo też często tak robię ;) Cieszę się, że odwiedzasz naszą galerię :multi: