-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
Aaaa, śliczne szeleczki! :loveu: Ładnie mu w nich :D
-
Mmm, kluliczki :loveu: Polecam, polecam, miałam dwa przed Niką, przekochane futrzaki, a zwłaszcza dobrze wspominam grzecznego Kubusia :p [*] [*]
-
Coco, Monti, Toluch, Stefcia, Nutka, Kubuś, Młody i Młoda :]
Bewarka replied to Karolajna's topic in Foto Blogi
Ooo, no to wszystkiego najlepszego! :multi: -
[url]http://img410.imageshack.us/img410/1459/p1080551.jpg[/url] :evil_lol: :loveu: Pzdr., trochę mi to poprawiło humor ;]
-
Ta aktorka co gra Sare chyba ma na imie Sarah, bo na początku w napisach leci.
-
Siemano! :multi: [url]http://i44.tinypic.com/22izyx.jpg[/url] Śliczna jest :loveu:
-
Ooo, Asiaczki :multi: Biedny kotek, proszę o pomizianie go ode mnie :(
-
[quote name='NUTELLASTELLA']Doobrze jest! :cool3: [URL]http://images48.fotosik.pl/71/2b41158e2fe1c85c.jpg[/URL] hoop! :lol: [URL]http://images44.fotosik.pl/71/a48ca0af5d6f643f.jpg[/URL] albo mi się wydaje, albo tam jest uśmiech? :cool3: [URL]http://images40.fotosik.pl/66/4f58b3d7e2ac7ae7.jpg[/URL] :lol:[/quote]Hej! :multi: No to się cieszę ;] Raczej mina w stylu ducha "buuu" ^^ [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://images44.fotosik.pl/71/a48ca0af5d6f643f.jpg[/URL] :diabloti: ale szybko leci :eviltong:[/CENTER] [/quote]Ooo, Katarzyna raczyła nas odwiedzić xD No szybko, szybko 8) [B][SIZE=3]Cz.3 [/SIZE][/B][SIZE=1]i ostatnia :eviltong: [IMG]http://images50.fotosik.pl/71/b256421bd935db31.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/71/b272f2d9b06d4f86.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/67/118711b6b1e0ccf6.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/71/4670c2ece0ce5573.jpg[/IMG] [SIZE=2][B]:razz: [IMG]http://images47.fotosik.pl/71/3f6fe5f38e082a38.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/SIZE]
-
Ładniusi komplecik :D Ale drooogi, oj zaszalejesz kochaniutka :cool3:
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Bewarka replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Czeeeść! :multi: Fajniusio jej w tej obroży łańcuszkowej :) :loveu: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Bewarka replied to betty_labrador's topic in Galeria
E tam, pierwsze najlepsze... :eviltong: -
[quote name='Dozia_13'][URL]http://images35.fotosik.pl/67/720c4b309d321c04.jpg[/URL]. Ale słodkości:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy :multi: [B][SIZE=2]Cz.2 [IMG]http://images38.fotosik.pl/66/2aeca8e0bcc2bdcb.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/71/2b41158e2fe1c85c.jpg[/IMG] "Już do ciebie biegneeee!" [IMG]http://images44.fotosik.pl/71/a48ca0af5d6f643f.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/66/4f58b3d7e2ac7ae7.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/71/4ed3de25d7216dad.jpg[/IMG] [/SIZE]Na razie tyle, nie chce mi się zmniejszać a jeszcze bardziej pojaśniać, bo nie wiem czy dobrze jest i co chwile wydaje mi się, że jest ciemne albo coś, poprawiam-jest jeszcze gorzej, już cierpliwości nie mam :angryy: Poza tym, że nie wiem jak jest u was, bo mój monitor w ogóle jest ciemny. [/B]:eviltong: [B]I jeszcze ten nieszczęsny fotoszik...[/B]
-
[quote name='Aga K'];) ................[/quote] xD [quote name='Feigned']to czekamy na foty :cool3:[/quote] Już daję, z opóźnieniem, bo musiałam jeszcze coś załatwić no i braciszkowie poprosili, żeby im foty porobić jak remont robią :evil_lol: [SIZE=3][B]Cz.1 ;] [IMG]http://images36.fotosik.pl/67/c74c1e210f6ed2e9.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/67/fb9e64a6af315496.jpg[/IMG] [SIZE=2]Upss...:evil_lol: [IMG]http://images35.fotosik.pl/67/720c4b309d321c04.jpg[/IMG] Ucięłam :placz: [IMG]http://images47.fotosik.pl/71/eb4ff40559e41938.jpg[/IMG] Skok w bok :razz: [IMG]http://images42.fotosik.pl/67/c0b29d506abfa949.jpg[/IMG] [/SIZE][/B][/SIZE]
-
[quote name='deer_1987']Teraz sie spytam czyje fotki :P bo chce pochwalic sniegowe :D[/quote]Hehe, te moje :) I te co teraz dam też moje, dzisiejsze. :p [quote name='NUTELLASTELLA']Fajne fotki. ;) to nic, że może słaba jakość, ale ważne, że są. :cool3: [URL]http://images41.fotosik.pl/66/c442fe902467751e.jpg[/URL] LAAAAAAATTTTTAAAAA!!! :multi::loveu:[/quote]:eviltong: Thx. 8) [quote name='Pusiakowa']Latajacy psiaak :cool1::loveu:[/quote] Nom xD [quote name='Dozia_13']Fajne foteczki:multi:[/quote] Dzięki :loveu: [quote name='Aga K']witam we wt ;) super mordeczka sniegowa ;)[/quote] No to ja też witam ;] Dziękuję Ago K. :grins: [quote name='NUTELLASTELLA']Hej Justynki i inne stworzonka! :multi::evil_lol:[/quote]Czeeeść!!! :kiss_2: [quote name='Pusiakowa']yo Justysia :cool1:[/quote] Dobry Martyś :cool1: [quote name='Dozia_13']Cześć:multi::multi::multi:[/quote] Heeeej Dozia! :sweetCyb: [B]Będą fotki z dziś za niedługo, musze tylko przenieść z cykacza, zmniejszyć, wrzucić na jakiś serwer i wstawić ;)[/B]
-
To dziś? :lol: W takim razie [B]najlepszegooo![/B]
-
[quote name='Molli']Drugi wątek znajduję się tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f914/nowe-czasopismo-dog-sport-131071/index5.html#post11848232[/URL][/quote]...jak również tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f90/nowe-czasopismo-dog-sport-131068/[/URL] tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f89/nowe-czasopismo-dog-sport-131069/[/URL] oraz tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f116/nowe-czasopismo-dog-sport-131073/[/URL] Łacznie 5 wątków ;)
-
Pisała Zielsko, ale w innym wątku. Proponuję połączyć wszystkie tematy i wstawić na jeden dział np. ten z czasopismami, bo tak to się wszystko miesza :cool3: A będzie coś o zaprzęgach, bo jak sport to sport, a w tym nr ani słówka? [quote name='Zielsko']Mysle, ze nastepny numer spodoba sie Wam, bo bedzie grubszy :) i podejrzewam, ze bedzie tam tez wiecej sportow.[/quote]
-
Syskie szczeniorki śliczniuśkie :loveu:
-
[quote name='Molli']Witaj w klubie, ja też lubię frisbee. A było w pierwszym numerze coś o frisbee? [/quote] Tak, o ile dobrze pamiętam to historia frisbee i rodzaje dysków.
-
[quote name='Feigned'][URL]http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg[/URL] jęęzorek :loveu:[/quote] :p [quote name='RCookie'][URL]http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg[/URL] Świetne :lol:.[/quote]Thx :eek3: [quote name='deer_1987'][URL]http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg[/URL] sliczne! e tam nie czepiam sie tylko rady daje zeby fotki byly ciekawe :P[/quote] Dołujesz mnie coraz bardziej ty zbóju :placz: Tera to chwali, jak nie moje :cry: :lol: [quote name='Isia & Chester']to z językiem boskie :D :loveu:[/quote]Hej! ;] [quote name='Pusiakowa']Siemaaaaano . fajne to z jezykiem :razz: a co u was dziewczynki? :loveu:[/quote]Hej! :multi: A u nas spoko ;> jeszcze tydzień i po feriach ;/ A dziś jadę do weta, żeby się zaszczepić na wściekliznę xDD Żart, nie mnie, ze mną to już się nic nie da zrobić ^^ [quote name='anitaaa i bartis']świetne to zdjęcie z języczkiem:loveu:[/quote]Dzię-ku-je-my!!! ;] [quote name='betel'][URL]http://images40.fotosik.pl/64/e44afe7faea96418.jpg[/URL]- no tak Niki cukierka zjadła , ale papierka do kosza nie wyrzuciła i teraz się wstydzi;)[/quote]Tak, to wszystko jej wina! :evillaug: [quote name='agaciaaa'][URL]http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg[/URL] świetne :loveu:[/quote] Nom :shiny: [quote name='NUTELLASTELLA']Co tak mało fotek?! :mad: [URL]http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg[/URL] :loveu: nawet nie wiem, jak ja mam to skomentować ... :loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/64/e44afe7faea96418.jpg[/URL] co to za śmieci?! :mad::evil_lol:[/quote]Zaraz dam z wczoraj 4 zdjątka xD ;] Nie mam pojęcia :siara: [quote name='Dozia_13'][URL="http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg"][COLOR=#000000]http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg[/COLOR][/URL] hehe niezla jest ta fota Witamy się w niedziele:loveu:[/quote]Hej, hej! :multi: [quote name='Aga K']Witam sie niedzielnie :cool3:[/quote]Dzień dobry w pn...;} [IMG]http://images35.fotosik.pl/66/8676ae666e8c6431.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/70/503d9bbfdee3472c.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/70/ff883c3f2654d227.jpg[/IMG] Foto może nie za ładne, ale trzeba się chwalić latającym psem...^^ [IMG]http://images41.fotosik.pl/66/c442fe902467751e.jpg[/IMG] Musiałam wam ciachnąć kilka emot znów...;///
-
Ohh, Ago, dobra kobieto, wybacz, że nie przeczytałam zaległości, za dużo gadacie :mdleje: Ale fotki oglądnęłam, świetne :loveu: Ławeczki bowskie macie :D