zaraz jade z Mikulce na masażyk,a jak wróce może jakieś fotki specjalnie dla Justyny wstawie:-)
Madzia przyczjony tygrys zabawiał się w pasienie ptaszków:-)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/2001/p1010569aan8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8443/p1010571asw2.jpg[/IMG][/URL]
i pasiemy ptaszki
No jasne polowako na mamuta obowiązkowe,tylko potem zostają dowody zbrodni w postaci pokrwawionych łapek:-)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7876/p1010505bze0.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1127/p1010473ahf7.jpg[/IMG][/URL]
I jedna foteczk z dzisiejszego spacerku
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/7251/p1010514aki9.jpg[/IMG][/URL]
cdn
my też kiedyś zaliczyłyśmy przygode z czekoladkami,Mika zżarła całą bombonierke wiśni w czekoladzie,potym gdzieś jechaliśmy i wszystko zwróciła w samochodzie.
Tofisiowo-Opkowy pogromca czekolady:-):-):-)