-
Posts
590 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Joanna G
-
Oki , hotel załatwiony. Mam jeszcze jedno pytanie i może teraz ktoś mi pomoże . Czy można płacić za wystawe na miesjcu ??
-
Lwów coraz bliżej :) Zobaczymy jak nam pójdzie , jadę z Negry i po raz 1 w klasie szczeniąt pokaże sie Quirinus .
-
Kochani proszę pomóżcie .Potrzebuję namiary na hotel w którym ewentualnie są jeszcze wolne miejsca , czy ktoś może posiada takową informację ?? Z góry serdecznie dziekuję . Info mozna przysyłac na mojego emaila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Iwono ja tez poproszę tego 3 sędziego hehehhehee.A to , że się ze mną nie zgadzasz to przecież żadna nowość hihiiiii.
-
[quote name='Ewelinaa']To ja dodam jeszcze przykład z innej wystawy: 2 afgany w jednej klasie sędzia, ocenia je w ruchu, statyce oczywiście nie macając daje jednemu V1 .... (pies wyrywa się i nie chce pokazać nawet zębów) a drugi pięknie prezentujący się dostaje V2. W jaki sposób można ocenić 2 psy nie macając ich i wyznaczyć lokaty ?! a tym bardziej ocenić który z nich jest lepszy !!!!?????[/quote] Uwierz ,ze wytrawny sędzia nie musi psa macać ,żeby przyznać mu lokatę V1 , V2 czy ocene bdb . Co do Twojej wypowiedzi , że " pies wyrywa sie " to myśle ,że każdy pies ma swoje lepsze i gorsze dni i czasem nie ma ochoty się wystawic.
-
[quote name='M.M.']A Natalkę trzeba było zgłosić,chętnie bym pogawędziła. Pozdrawiam Monika[/quote] Monika pogawędzić z Tobą to ja zawsze moge i bez Natalki :) A akurat finansowo ta wystawa mi nie bardzo pasowała i układ ringów ,bo miałam zamiar jechac z 4 psami i każda sunia na innym ringu. Więc jednak rozsądek wziął górę i wycofałam dziewczynki.Wiesz w mojej okolicy też są wystawy ,tez mozesz podjechac hehehhee.
-
Monika serdeczne gratulacje dla Dandiego za CWC i Res.CACIB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda ,że nie zabrałaś LUCKIEGO , ale cos mi sie wydaje ,ze sędzia bardziej ocenial kolory niz psy .Ale opinia sędziego jest ostateczna i niepodważalna :) Z tego co wiem posypały sie oceny bdb . Tez mialam byc na tej wystawie i w sumie się bardzo cieszę ,że wycofałam Natalkę . Wolę sędziów co nie patrza na kolor tylko na psy :)
-
[quote name='.ania'][IMG]http://www.planetpoodle.de/grfx/world_flags/pl.png[/IMG] [B]LESZNO (Poland)[/B], 2008-06-01, CACIB, FCI [B]Dwarf Poodles (white, black, brown)[/B] [LIST] [*][B]BOB:[/B] [URL="http://www.planetpoodle.de/search.php?ad_search=MARCO MIO CUORCINO CRISTA MINI"][COLOR=#0000ff]MARCO MIO CUORCINO CRISTA MINI[/COLOR][/URL], BLACK-MALE Owner: KRYSTINA GNIADEK[/LIST][/quote] MISS NEGRY od Lalanki - V1 , CWC , NDSwR , CACIB
-
Pudel mini apricot Psy klasa championów BEL AMI BONAPARTE von der Salana - V1 , CWC , NDPwR , BOB Suka klasa otwarta BELLA MIA BAJADERE von der Salana - nie jestem pewna na 100 % ,ale chyba nieobecna. Pudel mini bialy ,czarny ,brązowy Pies klasa championów KRASAVCHIK ot Madam Sarmont - V1 , CWC NDRwR Suka klasa championów MISS NEGRY od Lalanki - V1 , CWC ,NDSwR ,BOB . Niestety z powodu przedłużającej się oceny na ringu chartów nie zdążyliśmy na wybór grupy IX :( Pudel toy Psy klasa otwarta IGNAS MARIA Maglalensis - niestety nie znam oceny. To wszystko z pudelków .
-
Negry na tej wystawie V1 , CWC , NDSwR i BOB :)
-
06 lipca 2008r. - 44 Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Koszalinie
Joanna G replied to panienkabubu's topic in 2008
[SIZE=3][COLOR=blue][B]MISS NEGRY od Lalanki - [/B][SIZE=2][COLOR=black]klasa championów otrzymuje V1 , CWC , NDSwR oraz BOB !! Na finałach grupy IX - lokata III :multi: To kolejny sukces Negry w Koszalinie ,przynosi nam szczęscie to miasto !! [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] I tu mam ogromna prośbe do ludzi którzy być może maja fotki z wyboru grupy IX ,jeśli można to bardzo proszę o przesłanie na emaila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .Będę bardzo wdzięczna ,poniewaz ja byłam bez aparatu :placz:.Z góry bardzo dziekuję :) Gratuluje wszystkim wygranym , Natalce za cudowne miejsce na pudle w grupie ,Iwonie również :) Gratuluję z całego serca cudownemu nowofunlandowi za BIS , prezentował się przecudnie :) -
A ja na tej wystawie byłam ,ale tym razem bez afganów . Więc kurcze nie ma się czym chwalic hehehhee. Iwona gratulacje !! Ale jak juz tu jestem to się troszeczke pochwalę ,najwyżej mod przeniesie albo usunie hehhee. Charcik włoski suczka klasa mlodzieży - OLIVIA Gorzowska Panorama - V2 Pudel miniaturowy czarny MISS NEGRY od Lalanki klasa championów - V1 , CWC ,NDSwR ,BOB i na samym końcu BOG III :multi:
-
Gosia dzięki za gratulacje :) Oto stawka Negry to juz wiecie :razz: Pies miniatura apricot BEL AMI BONAPARTE von der Salana - kl championów V1 , CWC NDPwR , BOB Suka toy apricot IGNAS MARIA Magdalensis - klasa otwarta - nie mam pojęcie co otrzymała ,bo jej pani strasznie szybko uciekła z ringu ,potem jej niegdzie nie widziałam . Kaya dzięki za fotki .
-
Dzisiaj z Negry odwiedziliśmy wystawę krajowa w Koszalinie , pudli jak na lekarstwo - całe 3 na całej wystawie :) Ale po wnikliwej i bardzo surowej ocenie przez Panią Sędzinę - Elżbietę Junikiewicz NEGRY otrzymuje w klasie championów lokatę 1 , CWC , Najlepsza Dorosła Suka w Rasie oraz BOB . W wyborze na grupie IX staje na 3 lokacie :multi: :multi: :multi:. Koszalin znowu przyniósł nam szczęscie :)
-
[quote name='misiaczek']Joanna G,na dogomanii linki do takich ogłoszeń są usuwane.Dogomanię czytają nie tylko,jak to napisałaś Twoje koleżanki i koledzy. Wstawienie takiego linka,jest to pośrednictwo w sprzedaży a przecież nie o to Ci chodzi. Zawsze możesz napisać tak jak teraz,ze zainteresowanym podasz namiary na priv.[/quote] OK Misiaczek masz rację , nie pomyslałam że faktycznie może to przeczytac ktoś spoza "branży" , a rzeczywiście nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób uczestniczyć i nie daj Boże pomóc w sprzedaży tych nieszczęsnych psiaczków :( Takich ludzi jak ten z ogloszenia to bym ......................... :x:2gunfire:
-
[quote name='Joanna G']Zobaczcie co mi sie dzisiaj rzuciło w oczy [COLOR=green][B][usunięty link do ogłoszenia][/B][/COLOR] I kliknijcie jeszcze w pokaz wszystkie oferty tego ogłoszeniodawcy :mad: :angryy: Poprostu krew mnie zalewa na takie pseudohodowle .[/quote] Oto punk 2 : 2. Zabrania się umieszczania na forum postów o treści: - obraźliwej - niecenzuralnej - niezgodnej z prawem - stanowiących reklamę, ofertę kupna–sprzedaży lub ofertę matrymonialną Misiaczek ja nie reklamuję broń Boże tego ogłoszenia ,a wprost przeciwnie ,chciałam tylko pokazać koleżankom i kolegom na forum jakie "super pseudohodowle" się ogłaszaja ze swoja masowa produkcją .Jak to zobaczyłam to mnie krew zalała .Oki usunięte ,nie ma problemu .Jeśli ktos chce zobaczyć to piszcie na priv lub na gg .
-
Zobaczcie co mi sie dzisiaj rzuciło w oczy [COLOR=Green][B][usunięty link do ogłoszenia][/B][/COLOR] I kliknijcie jeszcze w pokaz wszystkie oferty tego ogłoszeniodawcy :mad: :angryy: Poprostu krew mnie zalewa na takie pseudohodowle .
-
[quote name='k.iwona']Joanno a co będzie jak będziemy chciały sie popsztykać:mad: ??? tez mamy sobie temat załozyć ?:cool3:[/quote] Iwono , juz dawno proponowałam dla jednej z naszych moderatorek założenie tematu " Skargi , pretensje i żale " ale niestety nie zgodziła się hihii. Wiesz zostaje nam ewentualnie priv albo gg ,żeby nie zakłócać tematów wystaw :cool1:
-
[quote name='k.iwona']postów z 7 i trzeba zacząc nastepny bo w niedziele Koszalin postów przy dobrym wietrze 3 i to pewnie wszystkie moje hahahaah. J[/quote] No ja ewentualnie dorzucę coś na temat pudelka i charcika z tej wystawy hihiii.
-
[quote name='misiaczek']Powyżej odpisał administrator forum ;). Zmiany jak widać są konieczne i moderatorzy ot tak sobie,nie mogą łączyć tego co podzielili administratorzy :razz:. Ale na pocieszenie powiem Wam,że to kwestia przyzwyczajenia.A przyzwyczajać się trzeba,bo skoro grzywki idą się dzielić,to pewnie pudli to również nie ominie (to było do Joanny ;)).[/quote] No kurcze blade :evil_lol: to jeszcze w pudlach namieszają dziewczyny hihiii :mad: . Trudno się mówi ,zyje się dalej , pewnie tak jak piszesz to kwestia przyzwyczajenia :)
-
Mi sie również nie podoba nowy wygląd i rozdzielenie tematów na poszczególne wystawy. Niby ład i porządek ,ale wiele wypowiedzi znalazło sie nie tam gdzie powinno .Moderatorki prosimy o przywrócenie starej formy :)
-
Tak to jest z afganami ,czym starsze tym ładniejsze . Śmiem nawet twierdzić ,że małe afganki sa brzydkie i bardziej przypominaja małpki niż psy hehehe.
-
[quote name='Fart']leee Joanno G oszczedz se klikania do mnie - nie potrzebuje przepisu uzywania gencjany...a czas jaki zaoszczedzisz poswiec na szlachetniejsze cele - straszna stawka w tym Szczecinie byla - czy afganiarze nie lubia pani belgijskiej czy moze w tle Calamusa stac nie chca... -no i rzecz jasna interesuje mnie jak mozna przyznac tytul NDSwR -jak nie ma do czego i kogo tej suki porownac, takoz samo i psa, bo mlodziezowy reprezentant, to tez zaden wykladnik.... no i jak taka wystawa ma byc miernikiem czegokolwiek............[/quote] FART po 1 sobie tą niby gencjanę z Natalki wylej na swoja głowe ,bo ja nie muszę na nią jej lac :) Ona jest tak cudna i piekna kolorystycznie ,że nawet twoje najlepsze francuskie odzywki jej nie sa potrzebne. Po 2 nie wiem byc może nie lubia wystawcy tej belgijskiej sędziny ,bo nie sądze żeby każdy wiedział ,że na ta wystawe akurat Calamus przyjedzie ,więc nie wyolbrzymiaj i nie przeginaj . A skoro jestes taka MOCNA to dlaczego na ta wystawe sama nie zawitałaś ??????????????? Czasem można wygrac bedac samemu w klasie (tak jak i NATAN ) i zgobyć BOB ,BOG czy nawet BIS bez porównania ,niż byc porównywalnym z lepszymi czy gorszymi i zejśc z ocena bdb .Ale ty jesteś taki wielki hodowca ,więc powinnas się znać na rzeczy .Wczoraj z tego co wiem twoj borzoj zszedł z lokata 4 i opisem "rażące ubytki zębowe" i co dalej jestes taka mocna ?? A psu brakuje raptem 1 ząbka .Czy może Pani Sędzina sie pomyliła ?? Naprawdę skoncz temat Natalki ,bo jak to mówią kogos kogo sie boimy to obsmarujemy z najgorszej strony. A o byle pecie sie nie bedzie mówic ,bo po co. I nie zwracaj na siebie uwagi w ten sposób ,bo zobacz coraz mniej ludzi sie pojawia i odpisuje na tym forum , więc marna twoja autorekalama :)
-
Hello . Wróciłam , Iwona dzięki za wstawienie wyników bo ja byłam i jestem padnięta . Mamy sporo fotek ,ale wstawię jutro bo dzisiaj nie dam rady (imieniny Tomasza ) Niestety dzisiaj ostra sędzina co sędziowała wczoraj charty dzisiaj oceniała setery , nie przypadła jej moja Daisy do gustu ,zeszlismy z ocena bdb :evil_lol: Nawet cudny tatus Daisy American Dollar nie załapał sie na tytuł CWC ,ani nawet na Res.Cacib, sędziowanie ogólnie bardzo kontrowersyjne ,ale z opinia sędziego nie ma sie co kłócić . Iwona Ty mówisz że ja pyskata :mad: Tobie tez cholera nic nie brakuje hihiiii. a jutro postaram sie specjalnie dla Fart wstawić instrukcje farbowania Natalki ,chociaż jej stylista mi zabronil :) ,ale co tam najwyżej zmienie styliste na lepszego :)
-
[quote name='k.iwona']och Joanno właśnie przeczytałam twoja wiadomość na moim GG Nie czepiaj sie TRUE LADY .[/quote] OHHHHHH IWONO Właśnie przeczytałam twojego nowego posta na dogomanii :) I proszę pokaz mi , gdzie i w którym miejscu ja sie czepiam twojej True ?? Dzieki Bogu mam archiwum i pozwole sobie wkleić to co do ciebie pisałam na gg , żeby inni użytkownicy tego forum nie pomyśleli że może strzelam jadem do ciebie na gg . Oto co pisałam : Joanna (19-06-2008 22:27) Iwonko może i malo będzie suk na tej wystawie ,ale i tak więcej niż w Rumuni ,na której TRU była sama w sukach ,a TY sie tak bardzo chwaliłaś jej CACIB-em :) Joanna (19-06-2008 22:27) pozdrawiam Joanna Była to tylko moja odpowiedź na twoje własnie czepianie ,że i tak nie będzie się czym chwalić po szczecińskiej wystawie ,bo jest mała obsada afganów ,więc czytaj moje wypowiedzi ze zrozumieniem . Do usłyszenia w tym dziale po jutrzejszej wystawie :)