-
Posts
590 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Joanna G
-
A i ja zamierzałam odwiedzić tą wystawę , ale jednak wybrałam Nową Rudę :)
-
Wczoraj w Zielonej Górze odbyła się wystawa. Oczywiście też tam byliśmy i wróciliśmy z niemałymi sukcesami. QUIRINUS Bursztynowa Bona oceniany w klasie szczeniąt został Najlepszym Szczenięciem w Rasie i załapał się do ścisłego półfinału na wyborze BIS Szczeniąt. Jego mamusia MISS NEGRY od Lalanki - CWC , NDSwR , BOB oraz BOG :sweetCyb: :klacz: :laola: Oraz 3 nasz piesek a właściwie suczka prezentowana na tej wystawie afganka NATALIE WOOD Gandamak pokazywana w klasie pośredniej - CWC ,NDSwR , BOB oraz BOG III . Gratuluję dla pozostałych ślicznych pudelków pokazywanych na tej wystawie .
-
W dniu 21.09.2008 w Zielonej Górze odbyła się krajowa wystawa psów rasowych. NATALIE WOOD Gandamak tez brała w niej udział i to z wielkimi sukcesami :multi: :multi: :multi: Występując w klasie pośredniej otrzymuje lokatę 1 , ocene doskonałą , CWC ( a o to było ciężko ,bo nawet championy z 1 lokatą schodziły bez CWC) , NDSwR ,oraz na końcu w ringu tytuł BOB i cudowny opis !!!! Na wyborze grupy X staje na pudle na miejscu III :multi: :bigcool: :cunao:
-
Wystawa super dla nas udana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! QUIRINUS Bursztynowa Bona w klasie szczeniąt ,ocena wybitnie obiecująca , załapaliśmy sie do czołówki w wyborach BIS Szczeniąt :) Jego mamusia MISS NEGRY od Lalanki - klasa championów , ocena doskonała , NDSwR , BOB oraz BOG :multi: :multi: :multi: . NATALIE WOOD Gandamak - klasa pośrednia ,ocena doskonała , NDSwR , BOB oraz BOG III :multi: :multi: :multi: . Gratuluje przepięknemu chartowi polskiemu za BOG !!! I tu do Was dogomaniacy ogromna prośba :modla: jeśli ktoś ma fotki z wyboru grupy IX i X ,bardzo prosze na przesłanie na emaila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Za każdą foteczkę będe ogromnie wdzięczna , ponieważ nasz aparat odpoczywał sobie w domu i nie mamy ani jednej fotki :placz:
-
Ja też jeszcze nie mam żadnego potwierdzenia :( Zaczynam się martwić . O dzwonieniu nie ma owy ,bo jestem analfabetką z angielskiego ,więc nawet jak się dodzwonię to sie nie dogadam :(
-
Nowe zdjęcia będą niebawem , jak tylko chłopak zaliczy kapiel hehehhee .
-
Przecież są w poście #117 i #118 hehhee :)
-
[B]Atkaaaa [/B]tam to on byl malutki ,teraz to dopiero jest cudo :)
-
A to juz foteczki ze Lwowa , gdzie Quirinus otrzymał tytuł Najlepsze Szczenie ,oraz Vice BIS Puppy . [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/360/ff1814b605888bd7.jpg[/IMG][/URL] Z mamusia Negry - BEST FEMALE [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/274/d601575edd8905cd.jpg[/IMG][/URL] A tutaj z nowym kolega Pawłem , który dzielnie go wystawiał :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/b2691059d09f212f.jpg[/IMG][/URL]
-
Dawno nie zaglądałam w ten wątek ,a że Quirinus jeszcze przebywa u mnie i juz zaczął byc pokazywany na wystawach ,to pozwole sobie wkleic kilka jego aktualnych fotek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/274/51e08f74add6e994.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/b1a498248c716774.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/360/1759535114f6444b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/9/20681c0207ec23ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/274/19649de245a29c9f.jpg[/IMG][/URL] Za ta cudną fryzurke serdecznie dziękuje mojej koleżance Iwonce .To dzieki niej Quirinusek mógł pojechac na specjalistyczna wystawe pudli do Lwowa tak super przygotowany :)
-
I ostatnia porcja fotek. Chłopaki zdecydowanie nie mają ochoty pozowac do zdjęć hehhee. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/e2f93919fbe94c67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/359/71828d4cb258585f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/9/2a936db1521dbf2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/273/00f15e6ae7eab7aa.jpg[/IMG][/URL]
-
I ciąg dalszy . [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/b11f90dd75590173.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/db85a1f4aad3028d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/12ed41714a76d813.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/97c04639319103c9.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiejsze foteczki chłopaków ,robione na szybko kompletnie nie ustawiane :) Ale ja własnie takie lubie najbardziej . [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/274/65a9015e05368673.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/d5c3b4d8a16e9533.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/9/69c722f16226cc6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/d0dc0c7bf7dbbefc.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Equus'] Ciekawa jestem czy u nas już są zarejestrowane redy? [/quote] Ojciec Sweety - Amiś jest redem . U mnie w chwili obecnej sa 3 trzytygodniowe chłopaki po Amisiu i tez są narazie ciemniejsze niż zwykły aprikocik . Gratuluję ślicznych dziewczynek i niech podbijają ringi wystawowe :)
-
Obiecuje ,że foteczki będa niebawem . Chłopaki juz maja otwarte oczka i zaczynaja pełzać ,narazie przypominaja bardziej robaki z merdającymi ogonkami niż pudle ,ale myśle że niebawem to się zmieni hehhee. Są z nich tłuste kluseczki ,chyba zacznę myslec nad dietką dla nich . Jenny jest cudowną mamusią , ufffff , bo jednak miałam pewne obawy co do jej ponownego macierzyństwa po przejściach z Czesią .Ale jednak natura rządzi się swoimi prawami i widocznie pojedyńczy płód nie działa tak na organizm jak ciąża mnoga . Obserwowanie tych slodkich maluszków daje mi wiele radości , ciekawe kiedy chłopaki zaczna sie wpychac na noc do łóżka hahahhaa .
-
Gratulacje . Trzymam kciuki za przyszłą mamusię :) Napewno dzieciaczki będą urocze .
-
Ojjj jak Wam zazdroszczę tych potwierdzeń . Ja jeszcze nie mam :( Tak jak pisałam wcześniej , mamy wolne miesjce w samochodzie ,.moze ktos ma ochotę się przyłączyć ??
-
Z wielką radością informuję ,że 14 sierpnia na świat przyszły 3 pudlowe chłopczyki :) Szczęśliwą mamusią została KRÓLOWA BONA Jantarowa Fuga a tatusiem BEL AMI BONAPARTE von der Salana . Tym razem wszystko odbyło się bez komplikacji ,chłopcy przychodzili na świat w sposób naturalny , o godzinie około 5 rano (około ,bo Jenny sama urodziła ,nawet mnie nie budząc ) urodził się 1 piesek , o godz. 5.40 - 2 pieseczek ,a poród zakończył sie o 6 rano narodzinami 3 szczeniaczka . To był najszybszy i najmniej stresujący poród mojej suczki w moim kilkunastoletnim doświadczeniu . Jenny spisuje się świetnie dla niej jednak w nowej roli ,ponieważ jaki był los 1 dziecka - Feministki vel Czesi kto czyta dogomanie to wie . Jak tylko się wyrobię to wstawię foteczki .
-
A ja mam w zgłoszeniu napisane Status: Checking closed. Mam wolne miejsce w samochodzie na ta wystawę ,jeśli byłby ktos chętny to prosze o kontakt , jedziemy na wszystkie 3 dni wystawy .
-
A ja dzieki pomocy koleżanki ,która dała mi namiary mam hotelik za 40 euro za 2 osoby. Pokoik z łazienką :)
-
Właśnie doszła do mnie szokująca wiadomość , w wyniku obrażeń powypadkowych zmarła dzisiaj nasza koleżanka z forum M.M. - Monika Matusik :( Moniko nie mówie żegnaj ,mówie dowidzenia :placz: :shake: :placz:
-
[quote name='afrodyta*']Hmmm, jeśli to był biały bus z żółtymi napisami (nazwą przewoźnika) z boku to był bus z ekipą z Lublina:multi: Zwany inaczej wesołym busikem :cool3:[/quote] Oj tego "wesołego busika " to ja do końca swoich dni nie zapomne :evil_lol:.
-
[quote=KingToy's;10675360] [COLOR=blue]Moje szczególne pozdrowenia dla[B] Lwowskich Zwycięzców [/B]!!!![/COLOR] [COLOR=blue]+ osobiste sympatie dla [B]Negrii i Rino[/B] !!!![/COLOR][/quote] Magosiu serdecznie dziekuję w imieniu Negri jak i Quirinusa ( po domowemu Kiri , Rino :) - w dalszym ciągu nie ma imienia domowego stałego hehhe). Może rozpisze konkurs na imie dla brązika ,jak to najczęsciej na niego w domku wołają . Ja też się bardzo cieszę z tych sukcesów ,ponieważ przez 3 dni wystawy byliśmy najlepszą suczką , w porównaniu z suką Ilany po Croshce .A największy nasz sukces to wygranie porównania o rasę z Croską - psem bardzo utytułowanym na wystawie CACIB-owej , więc tym większa moja radośc .
-
No to i ja się pochwalę , ekipa polska wróciła bardzo zadowolona z tej wystawy ,bo nie tylko Ola tam była :) Więc wyniki : [B][SIZE=3][COLOR=blue]MISS NEGRY od Lalanki :[/COLOR][/SIZE][/B] Sobota CACIB - CAC , Najlepsza dorosła suka , CACIB oraz BOB w porównaniu z Crashka Brat Pitt - [B][SIZE=3][COLOR=blue]tym sposobem zakończyliśmy Interchampionat !!!!!! i oczywiście Champion Ukrainy .[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]Niedziela - specjalistyczna wystawa pudli - CAC i Najlepsza dorosła suka .[/COLOR] Niedziela - wystawa CAC - CAC i Najlepsza dorosła suka [B][SIZE=3][COLOR=blue]Grand Champion Ukrainy !!!![/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]Po raz 1 pokazywany był za granicamu kraju równiez syn Negry - [/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]QUIRINUS Bursztynowa Bona [/B][SIZE=2][COLOR=black]- na wystawie specjalistycznej pudli w klasie szczeniąt otrzymuje [B][SIZE=3][COLOR=red]BEST PUPPY oraz VICE BIS PUPPY :multi:.[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Pudla duże tez mogą się cieszyć z tej wyprawy :[/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=purple]Nontiscordardime BIRINO - [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]sobota CAC , CACIB oraz BOB .[/COLOR] Niedziela specjalistyczna CAC . Niedziela CAC - CAC oraz BOB . [B][SIZE=3][COLOR=darkred]BIRINO - champion Ukrainy oraz Grand Champion Ukrainy :cool2:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=magenta][B]DANCE WITH ME ROSE - [/B][SIZE=2][COLOR=black]na 3 wystawach otrzymuje CAC , [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Rosa championem Ukrainy i Grand championem Ukrainy :Cool!:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Na wystawie międzynarodowej Negry i Birino zakwalifikowały się do ścisłej szóstki na wyborach BOG .[/COLOR] Natomiast rasę na wystawie specjalistycznej wziął super przedstawiciel pudli duzych [COLOR=green][B]Danvik Magic Johnson -[/B][/COLOR][COLOR=black] który otrzymal tez tytuł Najlepszego psa z zagranicy na tej wystawie .[/COLOR] Ogólnie wyjazd bardzo udany :laola: :terazpol: Był tez piesek morelowy Fabiano ,Ola czy możesz uzupełnić jego wyniki z wystaw ??