Jump to content
Dogomania

Joanna G

Members
  • Posts

    590
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Joanna G

  1. Gosiu czarnuszki śliczne , ale tak patrząc po wadze to czy TY tam krwi FORDOWEJ nie dolałaś czasem :razz:
  2. A ja jestem bardzo ciekawa i prosze o info z wyboru grupy IX i X . A góry dziękuje :)
  3. [quote name='EFMAN']Proszę mnie oświecić,czy wystawa w Łodzi to ta która co roku odbywała się w Ostrowie Wielkopolskim?Jeśli tak to znowu przegapiłam klubówkę a szkoda:placz:[/quote] [B]EFMAN [/B]tak to jest dokładnie ta wystawa , organizowana przez Klub Pudla .
  4. Joanna G

    NDM 4-5.04.09r

    [quote name='Eustachy']Futerko rośnie i tak szybko, ładnie odrosło :eviltong:[/quote] No i bardzo mnie to cieszy :) A Karolina powiem Ci tak w tajemnicy ,tylko nikomu nie mów :) Mamusia Cześki tez była niedawno obciachana i to maszynką ,ale też juz odrasta :) Ale pamiętaj to tajemnica nasza , ok :razz:
  5. A mnie niestety nie bedzie :-( . Ale będę trzymac za wszystkie pudliszony kciuki :)
  6. Joanna G

    NDM 4-5.04.09r

    Ogromne gratulacje dla mojej kochanej Czesi :) Karolinko śliczny ma kolorek , tylko jeszcze poprosimy o dłuższe futerko i wsio będzie doskonałe .
  7. Karolinko nie pozostało mi nic innego ,tylko serdecznie pogratulować !!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę ,że w konkurencji ,występując po raz 1 w dorosłej klasie odniosłyście taki sukces :multi: Prosze mocno wymiziac Cześke ode mnie i jej mamusi i powiedzieć ,że oby tak dalej i oby tak zawsze :)
  8. [quote name='Gośka']No jasne jak będzie mniej to darmozjad będzie musiał znaleść sobie nowy dom:eviltong::evil_lol::evil_lol: Asia a Ty jak swoje zaznaczasz?[/quote] Gosiu jasne po co to cholerstwo karmić na darmo ,a ona z łaske 2 urodzi hahahhaaaa . Postaw ultimatum ,albo porządny miot albo czeka ją schron :) A co do zaznaczania to jakos nigdy tego nie robiłam . Ostatni miot afganów poznawałam po plamkach , miot Negry chłopaki od urodzenia były różne , charciki przeważnie w różnych kolorkach itd.
  9. Gosia myślę że 10 dla dzieci Mafiny to będzie taka odpowiednia ilośc :cool3: Zawsze jak oglądam maluszki z niteczkami bądź też ze wstążeczkami , to jestem szczerze mówiąc przerażona . Ale ja chyba jestem trochę szurnięta , bo powiem szczerze że ja sama bym sie chyba bała załozyć maluszkom coś na szyjkę . Z obawy żeby sie nie udusiły . Ale jak widać kupa szczeniąt tak jest wychowywana i nic im sie nie dzieje :)
  10. Sonya ale takie gremliny to sama słodycz , aż zazdroszczę :)
  11. Serdecznie gratuluje maluszków muszkieterów i dam , niech zdrowo rosną . A u mnie takie plany ogromne , ale pudle i charciki to mogłabym mieć malutkie na okrąglo ,takie sa kochane . Najbardziej boje się miociku afganów ,bo to jednak duzy pies i potrzebuje więcej wszytskiego niż te kurduple .
  12. U nas tez jest planowany miot pudli mini czarnych po Negry , zastanawiam się tylko nad tatusiem .Czy powtórzyc bardzo udane krycie Fantą czy użyc innego super psa , którego tez mam na oku i jest wstepnie obgadany . A i planuje miocik chartów afgańskich po mojej zlotej dziewczynce i miocik charcików po Olivce :)
  13. Karolina dziękuję Ci za wspanialy powrót do wspomnień . Feminka vel Czesia od samego początku do samego końca jej dni będzie mi przypominać tą zaciekła walke o nia , ale jak widze to warto było . Dziewczyny czas najwyższy Igę wsadzić do wózeczka i hejka na wystawę ,niech się dziewuszka uczy od najmłodszych lat wystawiania pudli :) A tak prywatnie to pół braciszek Czesi - Galliano pojechał dziś do nowego domku w ......................... Warszawie :)
  14. Elu jakie slodkie te maluszki ,normalnie schrupać na kolację :)
  15. Śnieżynka ,dokładnie to ten pudel .
  16. Joanna G

    Smarcik

    Pati nie przejmuj się postami Calineczki , bo według mnie nie warto przejmowac sie anonimową osoba , która nie potrafi i chyba nie chce się przedstawić , tylko potrafi pluć jadem . Doskonale wszyscy zainteresowani wiedza ,że Smarcik przed kupnem przez Ciebie mial problemy ze zdrowiem . Nawet był ten temat poruszany na wystawie w Budapeszcie , że Smarcik chorował . Najwidoczniej wydobrzał na tyle ,że można go bylo bez obaw sprzedać ,ale sytuacja rozwinęła się w innym niestety kierunku . I dzieki Tobie i Twojej czujności smarcik zyje i wraca do zdrowia . Calineczko albo sie przedstaw i powiedz kim jestes i dlaczego z taką zażyłością bronisz hodowczynię ,albo delikatnie mówiąc zamknij sie !! Pati nie chodzilo o to żeby kogoś oczernic ,bo renoma tej hodowli jest ogromna i ja sama mam super suczke z tej hodowli , tylko chodzilo o to że wypadki się zdarzaja nawet w takiej hodowli .
  17. [quote name='Franka']Piekny,piekny, piekny poprostu Joasko piekny:loveu: Kolor bajeczny;)Pzdr.[/quote] Franka dziękuje . Bardzo mnie cieszy że sie podoba ,bo to moje psie dziecko :)
  18. [quote name='Dynamique']Piękny :loveu: Kiedyś bardzo chciałam mieć Afgana,ale mój tata powiedział,że nie bede miała czasu czesać,a teraz to wiem,że nawet ręka by mnie szybko rozbolała :shake: Ale piękne są afgany :cool3:[/quote] Oj i tu się tato bardzo myli :) Bo przy afganie jest mniej pracy niz przy naprzykład pudlu standarcie . Tak to bywa że ludzie nie wiedza a mówią i się niestety bardzo mylą :)
  19. OLINKA na Planet Poodle widziałam własnie ogłoszenie o sprzedaży brązowych miniatur ,,,,,,,,,,,,,,,,, ale daleko ,bo az w Hiszpani :)
  20. Z życzeniami Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2009 Roku Valentino w roli głównej :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/42/768d2fc02ccfa9a5med.jpg[/IMG][/URL]
  21. Joanna G

    Życzenia

    [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/42/768d2fc02ccfa9a5med.jpg[/IMG][/URL]
  22. Joanna G

    Smarcik

    PATI wiem że Smarcik miał bardzo poważną operacje . Całym serduszkiem jestem z Toba i tym kudłatym czarnym piesiem , oby szybko doszedł do siebie . Pomyślalam dzisiaj z koleżanka ,że może potrzebna jest Ci pomoc finansowa ?? Nie obiecuję że na Twoje konto wpłynie 100 tysięcy euro ,ale chociaz na dietetyczna karme by sie teraz przydało ?? Pati z tego co obserwowałam Twoja pomoc dla wszystkich pudli wyciąganych ze schroniska , należy Ci sie to za Twoje wielkie serce !! Kochani każde 5 złotych sie liczy , POMÓŻMY PATI I SMARCIKOWI !!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. Numer konta i wszelkie dane do przelewu poprosze na priv !!
  23. Pies puppy class Delta F.A.R. HAWKEYE from Fart Stable Champion JAHZON AT ERSARI Varius Avis Cream junior bitch Shou Gerat HOLY BERRY :)
  24. Sylwia tfuuuu , tfuuuu żeby nie zapeszyć ,ale chłopczyk ma potencjał . Już odliczam dni ,do naszego nastepnego spotkania :)
  25. Kilka foteczek szczęśliwej Vivienki : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/416/8cae27b54dcaa326med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/303/d101ec5d25e1d363med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/39/940fb2a9a1b22339med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/38/7963d8057d577ec3med.jpg[/IMG][/URL] Vivienka juz sie szykuje na podbój ringów , co mnie jako hodowcę ogromnie cieszy :) Malutka trzymam za ciebie kciuki .
×
×
  • Create New...