-
Posts
590 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Joanna G
-
Gosiu czarnuszki śliczne , ale tak patrząc po wadze to czy TY tam krwi FORDOWEJ nie dolałaś czasem :razz:
-
A ja jestem bardzo ciekawa i prosze o info z wyboru grupy IX i X . A góry dziękuje :)
-
[quote name='EFMAN']Proszę mnie oświecić,czy wystawa w Łodzi to ta która co roku odbywała się w Ostrowie Wielkopolskim?Jeśli tak to znowu przegapiłam klubówkę a szkoda:placz:[/quote] [B]EFMAN [/B]tak to jest dokładnie ta wystawa , organizowana przez Klub Pudla .
-
[quote name='Eustachy']Futerko rośnie i tak szybko, ładnie odrosło :eviltong:[/quote] No i bardzo mnie to cieszy :) A Karolina powiem Ci tak w tajemnicy ,tylko nikomu nie mów :) Mamusia Cześki tez była niedawno obciachana i to maszynką ,ale też juz odrasta :) Ale pamiętaj to tajemnica nasza , ok :razz:
-
A mnie niestety nie bedzie :-( . Ale będę trzymac za wszystkie pudliszony kciuki :)
-
Ogromne gratulacje dla mojej kochanej Czesi :) Karolinko śliczny ma kolorek , tylko jeszcze poprosimy o dłuższe futerko i wsio będzie doskonałe .
-
Karolinko nie pozostało mi nic innego ,tylko serdecznie pogratulować !!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę ,że w konkurencji ,występując po raz 1 w dorosłej klasie odniosłyście taki sukces :multi: Prosze mocno wymiziac Cześke ode mnie i jej mamusi i powiedzieć ,że oby tak dalej i oby tak zawsze :)
-
[quote name='Gośka']No jasne jak będzie mniej to darmozjad będzie musiał znaleść sobie nowy dom:eviltong::evil_lol::evil_lol: Asia a Ty jak swoje zaznaczasz?[/quote] Gosiu jasne po co to cholerstwo karmić na darmo ,a ona z łaske 2 urodzi hahahhaaaa . Postaw ultimatum ,albo porządny miot albo czeka ją schron :) A co do zaznaczania to jakos nigdy tego nie robiłam . Ostatni miot afganów poznawałam po plamkach , miot Negry chłopaki od urodzenia były różne , charciki przeważnie w różnych kolorkach itd.
-
Gosia myślę że 10 dla dzieci Mafiny to będzie taka odpowiednia ilośc :cool3: Zawsze jak oglądam maluszki z niteczkami bądź też ze wstążeczkami , to jestem szczerze mówiąc przerażona . Ale ja chyba jestem trochę szurnięta , bo powiem szczerze że ja sama bym sie chyba bała załozyć maluszkom coś na szyjkę . Z obawy żeby sie nie udusiły . Ale jak widać kupa szczeniąt tak jest wychowywana i nic im sie nie dzieje :)
-
Sonya ale takie gremliny to sama słodycz , aż zazdroszczę :)
-
Serdecznie gratuluje maluszków muszkieterów i dam , niech zdrowo rosną . A u mnie takie plany ogromne , ale pudle i charciki to mogłabym mieć malutkie na okrąglo ,takie sa kochane . Najbardziej boje się miociku afganów ,bo to jednak duzy pies i potrzebuje więcej wszytskiego niż te kurduple .
-
U nas tez jest planowany miot pudli mini czarnych po Negry , zastanawiam się tylko nad tatusiem .Czy powtórzyc bardzo udane krycie Fantą czy użyc innego super psa , którego tez mam na oku i jest wstepnie obgadany . A i planuje miocik chartów afgańskich po mojej zlotej dziewczynce i miocik charcików po Olivce :)
-
Karolina dziękuję Ci za wspanialy powrót do wspomnień . Feminka vel Czesia od samego początku do samego końca jej dni będzie mi przypominać tą zaciekła walke o nia , ale jak widze to warto było . Dziewczyny czas najwyższy Igę wsadzić do wózeczka i hejka na wystawę ,niech się dziewuszka uczy od najmłodszych lat wystawiania pudli :) A tak prywatnie to pół braciszek Czesi - Galliano pojechał dziś do nowego domku w ......................... Warszawie :)
-
Elu jakie slodkie te maluszki ,normalnie schrupać na kolację :)
-
Śnieżynka ,dokładnie to ten pudel .
-
Pati nie przejmuj się postami Calineczki , bo według mnie nie warto przejmowac sie anonimową osoba , która nie potrafi i chyba nie chce się przedstawić , tylko potrafi pluć jadem . Doskonale wszyscy zainteresowani wiedza ,że Smarcik przed kupnem przez Ciebie mial problemy ze zdrowiem . Nawet był ten temat poruszany na wystawie w Budapeszcie , że Smarcik chorował . Najwidoczniej wydobrzał na tyle ,że można go bylo bez obaw sprzedać ,ale sytuacja rozwinęła się w innym niestety kierunku . I dzieki Tobie i Twojej czujności smarcik zyje i wraca do zdrowia . Calineczko albo sie przedstaw i powiedz kim jestes i dlaczego z taką zażyłością bronisz hodowczynię ,albo delikatnie mówiąc zamknij sie !! Pati nie chodzilo o to żeby kogoś oczernic ,bo renoma tej hodowli jest ogromna i ja sama mam super suczke z tej hodowli , tylko chodzilo o to że wypadki się zdarzaja nawet w takiej hodowli .
-
[quote name='Franka']Piekny,piekny, piekny poprostu Joasko piekny:loveu: Kolor bajeczny;)Pzdr.[/quote] Franka dziękuje . Bardzo mnie cieszy że sie podoba ,bo to moje psie dziecko :)
-
[quote name='Dynamique']Piękny :loveu: Kiedyś bardzo chciałam mieć Afgana,ale mój tata powiedział,że nie bede miała czasu czesać,a teraz to wiem,że nawet ręka by mnie szybko rozbolała :shake: Ale piękne są afgany :cool3:[/quote] Oj i tu się tato bardzo myli :) Bo przy afganie jest mniej pracy niz przy naprzykład pudlu standarcie . Tak to bywa że ludzie nie wiedza a mówią i się niestety bardzo mylą :)
-
OLINKA na Planet Poodle widziałam własnie ogłoszenie o sprzedaży brązowych miniatur ,,,,,,,,,,,,,,,,, ale daleko ,bo az w Hiszpani :)
-
Z życzeniami Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2009 Roku Valentino w roli głównej :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/42/768d2fc02ccfa9a5med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/42/768d2fc02ccfa9a5med.jpg[/IMG][/URL]
-
PATI wiem że Smarcik miał bardzo poważną operacje . Całym serduszkiem jestem z Toba i tym kudłatym czarnym piesiem , oby szybko doszedł do siebie . Pomyślalam dzisiaj z koleżanka ,że może potrzebna jest Ci pomoc finansowa ?? Nie obiecuję że na Twoje konto wpłynie 100 tysięcy euro ,ale chociaz na dietetyczna karme by sie teraz przydało ?? Pati z tego co obserwowałam Twoja pomoc dla wszystkich pudli wyciąganych ze schroniska , należy Ci sie to za Twoje wielkie serce !! Kochani każde 5 złotych sie liczy , POMÓŻMY PATI I SMARCIKOWI !!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. Numer konta i wszelkie dane do przelewu poprosze na priv !!
-
Pies puppy class Delta F.A.R. HAWKEYE from Fart Stable Champion JAHZON AT ERSARI Varius Avis Cream junior bitch Shou Gerat HOLY BERRY :)
-
Sylwia tfuuuu , tfuuuu żeby nie zapeszyć ,ale chłopczyk ma potencjał . Już odliczam dni ,do naszego nastepnego spotkania :)
-
Kilka foteczek szczęśliwej Vivienki : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/416/8cae27b54dcaa326med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/303/d101ec5d25e1d363med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/39/940fb2a9a1b22339med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/38/7963d8057d577ec3med.jpg[/IMG][/URL] Vivienka juz sie szykuje na podbój ringów , co mnie jako hodowcę ogromnie cieszy :) Malutka trzymam za ciebie kciuki .