Karuś jest naprawdę cudownym psiakiem. Gdy podchodzę do jego klatki zaczyna skakać. Chodzie ze swoim kumplem z klatki na długie spacerki po lesie na ktorych strasznie chce mu się biegać, skakać i chasać :)
Babcia (Owieczka) jest naprawde cudnym psiakiem. Chociaż jest małą i starszą psiną to jest bardzo żywa. Jak wchodzę do jej boxu to zaraz zaczyna głośno szczekać i prosić o wyjście na spacer. Na początku była bardzo nieufna, ale po czasie przekonała się do ludzi :)
To prawda. Naszczęscie dobrze, że to sie tak skończyło. Ernest jest naprawde cudnym psiakiem :) Patch jak z nim szła to wyglądała jakby prowadziła takiego dużego niedźwiedzia :)