[quote name='Asia_M']Zapomniałam o kocie :lol: :lol: :lol: Mam kota, który siedzi na strychu :) Musimy go izolować, bo bardzo nie lubi psiaków i wszystkie atakuje:diabloti:
Rybki nie mam, ale może sobie kupię :) Złotą :evil_lol:[/QUOTE]
Zamiast rybki zaadoptuj Gałkę. Ten cudny psiak czeka na domek. Zobacz na jego piękne oczka. Jak one proszą o nową mamę :)
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/746/gakajt4.jpg[/IMG]