Jump to content
Dogomania

elmas

Members
  • Posts

    2975
  • Joined

Everything posted by elmas

  1. Paczka z trzech bazarków dotarła, bardzo dziękuję
  2. Dzień dobry, poproszę słodkości nr 5, 7 i 10
  3. Dzień dobry, poproszę nr 10, 19, 49, 67, 85 i 86 za wywoławczą
  4. Dziękuję, niedzielne zakupy to moja pasja
  5. Dotarł przelew z nadpłatą od Selengi - bardzo dziękuję Przesyłka za kilka minut wyruszy w drogę. EDIT: Nikt oprócz Nadziejki nie potwierdził odbioru przesyłki, ale zgodnie z informacjami na stronie przewoźników wszystkie paczki zostały dostarczone. Nikt nie zgłosił też żadnych uwag, więc zakładam, że z fantami wszystko w porządku.
  6. Zgadza się - coś dla brata i coś dla mnie
  7. Poproszę 19 i 22 za wywoławczą
  8. Bardzo dziękuję za przelew z nadpłatą od Jo37 - ustaliłyśmy, że zakupione fanty zostaną u mnie do następnego bazarku. Paczki do Nadziejki i AlfyLS są w drodze
  9. Bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty i nadpłaty Mam już na koncie przelewy od: agat21, AlfyLS, siostrzeńca katakki i Nadziejki. Zaraz uwzględnię je w poście rozliczeniowym.
×
×
  • Create New...