Jump to content
Dogomania

elmas

Members
  • Posts

    2982
  • Joined

Everything posted by elmas

  1. Dzisiaj (a więc z małym poślizgiem, bo miałam to zrobić wczoraj) wysłałam pieniądze do @Murka (270 zł) i @Jo37 (80 zł - kwota pomniejszona o cegiełkę). Proszę o potwierdzenie, kiedy pieniądze dotrą
  2. Poproszę nr 1 (jedną sztukę) i nr 26 za wywoławczą
  3. Dziekuję za przelewy od: - Aldrumki - 43 zł, - mdk8 - 55 zł (dodatkowo dziękuję za nadpłatę ). Tym sposobem mam już wszystkie wpłaty, więc jeszcze dziś rozdzielę i roześlę pieniądze do beneficjentów bazarku
  4. Bazarek dobiegł końca. Bardzo dziękuję wszystkim kupującym i podrzucającym! Postaram się jak najszybciej przesłać resztę rozliczeń - wszystkie fanty jeszcze w tym tygodniu powinny trafić do swoich nowych właścicielek
  5. Dotarł przelew od AlfyLS - bardzo dziękuję (również za nadpłatę) Dziękuję też wszystkim zaglądającym na bazarek
  6. Chyba masz pełną skrzynkę, bo nie mogę wysłać wiadomości. Jeśli tę kwotę, która uzbiera się na Kodę, mam wpłacić na Twoje konto, może po prostu odliczę od niej Twoją cegiełkę?
×
×
  • Create New...