Jump to content
Dogomania

elmas

Members
  • Posts

    2968
  • Joined

Everything posted by elmas

  1. Bazarek dobiegł końca. Klientkom bardzo dziękuję za zakupy, a Isabel za wytrwałe podrzucanie - to dzięki Wam wszystkim koty otrzymają wsparcie w tak zacnej wysokości Jutro roześlę PW z rozliczeniem. Mam nadzieję, że wszystkie paczki zostaną dostarczone jeszcze w tym tygodniu. Do zobaczenia (mam nadzieję!) na listopadowym, przedświątecznym bazarku - fanty już się zbierają
  2. Dotarły dziś przelewy od Poker (60 zł) i p. Ani G-R (65 zł) - bardzo dziękuję za nadpłaty Przepraszam Nesiowatą, ale jestem zmuszona kupić 38A w imieniu mojego brata - właśnie zorientowałam się, że wczoraj przywłaszczył sobie czekoladę (na szczęście druga jest całkowicie bezpieczna)
  3. Ja wolę InPost, ale wyślę tak jak Tobie wygodniej, bo i do paczkomatu, i na pocztę mam niedaleko. Jeszcze dziś napiszę PW
  4. Pani Ania poinformowała mnie, że przesyłka dotarła - tym optymistycznym akcentem zaczynamy na bazarku weekend
  5. Garść ogłoszeń na dobranoc: - paczka do pani Ani ruszyła w drogę, - na piątek planowana jest mała dokładka towaru na bazarku (w większości kosmetyków, głównie do włosów)
×
×
  • Create New...